Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA JUG - seniorke
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK DUBROVNIK II 0 0 0 0 0 0 0 0
2. ŽOK ŠIBENIK 0 0 0 0 0 0 0 0
3. OK SPLIT III 0 0 0 0 0 0 0 0
4. OK BIBINJE 0 0 0 0 0 0 0 0
5. OK KAŠTELA CEMEX II 0 0 0 0 0 0 0 0
6. OK NOVALJA 0 0 0 0 0 0 0 0
7. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 0 0 0 0 0 0 0 0
8. OK KAŠTEL LUKŠIĆ 0 0 0 0 0 0 0 0
1. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
1. OK SPLIT III - OK KAŠTELA CEMEX II termin nije određen
2. ŽOK DUBROVNIK II - OK KAŠTEL LUKŠIĆ termin nije određen
3. OK BIBINJE - ŽOK ŠIBENIK termin nije određen
4. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK NOVALJA termin nije određen
2. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
5. OK KAŠTELA CEMEX II - OK NOVALJA termin nije određen
6. ŽOK ŠIBENIK - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA termin nije određen
7. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK BIBINJE termin nije određen
8. OK SPLIT III - ŽOK DUBROVNIK II termin nije određen
3. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
9. ŽOK DUBROVNIK II - OK KAŠTELA CEMEX II termin nije određen
10. OK BIBINJE - OK SPLIT III termin nije određen
11. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK KAŠTEL LUKŠIĆ termin nije određen
12. OK NOVALJA - ŽOK ŠIBENIK termin nije određen
4. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
13. OK KAŠTELA CEMEX II - ŽOK ŠIBENIK termin nije određen
14. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK NOVALJA termin nije određen
15. OK SPLIT III - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA termin nije određen
16. ŽOK DUBROVNIK II - OK BIBINJE termin nije određen
5. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
17. OK BIBINJE - OK KAŠTELA CEMEX II termin nije određen
18. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - ŽOK DUBROVNIK II termin nije određen
19. OK NOVALJA - OK SPLIT III termin nije određen
20. ŽOK ŠIBENIK - OK KAŠTEL LUKŠIĆ termin nije određen
6. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
21. OK KAŠTELA CEMEX II - OK KAŠTEL LUKŠIĆ termin nije određen
22. OK SPLIT III - ŽOK ŠIBENIK termin nije određen
23. ŽOK DUBROVNIK II - OK NOVALJA termin nije određen
24. OK BIBINJE - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA termin nije određen
7. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
25. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK KAŠTELA CEMEX II termin nije određen
26. OK NOVALJA - OK BIBINJE termin nije određen
27. ŽOK ŠIBENIK - ŽOK DUBROVNIK II termin nije određen
28. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK SPLIT III termin nije određen
8. kolo
29. OK KAŠTELA CEMEX II - OK SPLIT III termin nije određen
30. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - ŽOK DUBROVNIK II termin nije određen
31. ŽOK ŠIBENIK - OK BIBINJE termin nije određen
32. OK NOVALJA - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA termin nije određen
9. kolo
33. OK NOVALJA - OK KAŠTELA CEMEX II termin nije određen
34. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - ŽOK ŠIBENIK termin nije određen
35. OK BIBINJE - OK KAŠTEL LUKŠIĆ termin nije određen
36. ŽOK DUBROVNIK II - OK SPLIT III termin nije određen
10. kolo
37. OK KAŠTELA CEMEX II - ŽOK DUBROVNIK II termin nije određen
38. OK SPLIT III - OK BIBINJE termin nije određen
39. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA termin nije određen
40. ŽOK ŠIBENIK - OK NOVALJA termin nije određen
11. kolo
41. ŽOK ŠIBENIK - OK KAŠTELA CEMEX II termin nije određen
42. OK NOVALJA - OK KAŠTEL LUKŠIĆ termin nije određen
43. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK SPLIT III termin nije određen
44. OK BIBINJE - ŽOK DUBROVNIK II termin nije određen
12. kolo
45. OK KAŠTELA CEMEX II - OK BIBINJE termin nije određen
46. ŽOK DUBROVNIK II - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA termin nije određen
47. OK SPLIT III - OK NOVALJA termin nije određen
48. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - ŽOK ŠIBENIK termin nije određen
13. kolo
49. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK KAŠTELA CEMEX II termin nije određen
50. ŽOK ŠIBENIK - OK SPLIT III termin nije određen
51. OK NOVALJA - ŽOK DUBROVNIK II termin nije određen
52. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK BIBINJE termin nije određen
14. kolo
53. OK KAŠTELA CEMEX II - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA termin nije određen
54. OK BIBINJE - OK NOVALJA termin nije određen
55. ŽOK DUBROVNIK II - ŽOK ŠIBENIK termin nije određen
56. OK SPLIT III - OK KAŠTEL LUKŠIĆ termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 15. listopada 2018., 11,00
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) da bi se korisnicima prikazao prilagođeni sadržaj te su oni nužni za ispravan rad. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se