Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniorke
GRUPA - SJEVER
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK IVANEC 1 1 0 3 2 1.5000 104 92 1.1304 2
2. OK ŠTRIGOVA 1 0 1 2 3 0.6667 92 104 0.8846 1
3. ŽOK BJELOVAR 0 0 0 0 0 0 0 0
4. HOK GORICA 0 0 0 0 0 0 0 0
5. OK KITRO VARAŽDIN II 0 0 0 0 0 0 0 0
6. OK BRCKO 0 0 0 0 0 0 0 0
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
1. ŽOK BJELOVAR - HOK GORICA subota, 13. listopada 2018. u 17,00
2. OK KITRO VARAŽDIN II - OK BRCKO odgođeno
3. ŽOK IVANEC - OK ŠTRIGOVA 3:2 (23:25,25:10,25:22,16:25,15:10)
2. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
4. HOK GORICA - OK ŠTRIGOVA termin nije određen
5. OK BRCKO - ŽOK IVANEC termin nije određen
6. ŽOK BJELOVAR - OK KITRO VARAŽDIN II termin nije određen
3. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
7. OK KITRO VARAŽDIN II - HOK GORICA termin nije određen
8. ŽOK IVANEC - ŽOK BJELOVAR termin nije određen
9. OK ŠTRIGOVA - OK BRCKO termin nije određen
4. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
10. HOK GORICA - OK BRCKO termin nije određen
11. ŽOK BJELOVAR - OK ŠTRIGOVA termin nije određen
12. OK KITRO VARAŽDIN II - ŽOK IVANEC termin nije određen
5. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
13. ŽOK IVANEC - HOK GORICA termin nije određen
14. OK ŠTRIGOVA - OK KITRO VARAŽDIN II termin nije određen
15. OK BRCKO - ŽOK BJELOVAR termin nije određen
6. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
16. HOK GORICA - ŽOK BJELOVAR termin nije određen
17. OK BRCKO - OK KITRO VARAŽDIN II termin nije određen
18. OK ŠTRIGOVA - ŽOK IVANEC termin nije određen
7. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
19. OK ŠTRIGOVA - HOK GORICA termin nije određen
20. ŽOK IVANEC - OK BRCKO termin nije određen
21. OK KITRO VARAŽDIN II - ŽOK BJELOVAR termin nije određen
8. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
22. HOK GORICA - OK KITRO VARAŽDIN II termin nije određen
23. ŽOK BJELOVAR - ŽOK IVANEC termin nije određen
24. OK BRCKO - OK ŠTRIGOVA termin nije određen
9. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
25. OK BRCKO - HOK GORICA termin nije određen
26. OK ŠTRIGOVA - ŽOK BJELOVAR termin nije određen
27. ŽOK IVANEC - OK KITRO VARAŽDIN II termin nije određen
10. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
28. HOK GORICA - ŽOK IVANEC termin nije određen
29. OK KITRO VARAŽDIN II - OK ŠTRIGOVA termin nije određen
30. ŽOK BJELOVAR - OK BRCKO termin nije određen
GRUPA - JUG
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DINAMO II 1 1 0 3 0 75 34 2.2059 3
2. OK PETRINJA 1 1 0 3 0 75 42 1.7857 3
3. HAOK MLADOST III 1 1 0 3 1 3.0000 99 71 1.3944 3
4. HAOK DUBRAVA 0 0 0 0 0 0 0 0
5. OK DARUVAR 1 0 1 1 3 0.3333 71 99 0.7172 0
6. OK OLIMPIK III 1 0 1 0 3 0.0000 42 75 0.5600 0
7. OK GLINA 1 0 1 0 3 0.0000 34 75 0.4533 0
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
1. 0 - HAOK DUBRAVA -
2. OK DINAMO II - OK GLINA 3:0 (25:10,25:6,25:18)
3. OK PETRINJA - OK OLIMPIK III 3:0 (25:14,25:12,25:16)
4. HAOK MLADOST III - OK DARUVAR 3:1 (24:26,25:9,25:16,25:20)
2. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
5. HAOK DUBRAVA - OK DARUVAR termin nije određen
6. OK OLIMPIK III - HAOK MLADOST III termin nije određen
7. OK GLINA - OK PETRINJA termin nije određen
8. 0 - OK DINAMO II -
3. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
9. OK DINAMO II - HAOK DUBRAVA termin nije određen
10. OK PETRINJA - 0 -
11. HAOK MLADOST III - OK GLINA termin nije određen
12. OK DARUVAR - OK OLIMPIK III termin nije određen
4. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
13. HAOK DUBRAVA - OK OLIMPIK III termin nije određen
14. OK GLINA - OK DARUVAR termin nije određen
15. 0 - HAOK MLADOST III -
16. OK DINAMO II - OK PETRINJA termin nije određen
5. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
17. OK PETRINJA - HAOK DUBRAVA termin nije određen
18. HAOK MLADOST III - OK DINAMO II termin nije određen
19. OK DARUVAR - 0 -
20. OK OLIMPIK III - OK GLINA termin nije određen
6. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
21. HAOK DUBRAVA - OK GLINA termin nije određen
22. 0 - OK OLIMPIK III -
23. OK DINAMO II - OK DARUVAR termin nije određen
24. OK PETRINJA - HAOK MLADOST III termin nije određen
7. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
25. HAOK MLADOST III - HAOK DUBRAVA termin nije određen
26. OK DARUVAR - OK PETRINJA termin nije određen
27. OK OLIMPIK III - OK DINAMO II termin nije određen
28. OK GLINA - 0 -
8. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
29. HAOK DUBRAVA - 0 -
30. OK GLINA - OK DINAMO II termin nije određen
31. OK OLIMPIK III - OK PETRINJA termin nije određen
32. OK DARUVAR - HAOK MLADOST III termin nije određen
9. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
33. OK DARUVAR - HAOK DUBRAVA termin nije određen
34. HAOK MLADOST III - OK OLIMPIK III termin nije određen
35. OK PETRINJA - OK GLINA termin nije određen
36. OK DINAMO II - 0 -
10. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
37. HAOK DUBRAVA - OK DINAMO II termin nije određen
38. 0 - OK PETRINJA -
39. OK GLINA - HAOK MLADOST III termin nije određen
40. OK OLIMPIK III - OK DARUVAR termin nije određen
11. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
41. OK OLIMPIK III - HAOK DUBRAVA termin nije određen
42. OK DARUVAR - OK GLINA termin nije određen
43. HAOK MLADOST III - 0 -
44. OK PETRINJA - OK DINAMO II termin nije određen
12. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
45. HAOK DUBRAVA - OK PETRINJA termin nije određen
46. OK DINAMO II - HAOK MLADOST III termin nije određen
47. 0 - OK DARUVAR -
48. OK GLINA - OK OLIMPIK III termin nije određen
13. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
49. OK GLINA - HAOK DUBRAVA termin nije određen
50. OK OLIMPIK III - 0 -
51. OK DARUVAR - OK DINAMO II termin nije određen
52. HAOK MLADOST III - OK PETRINJA termin nije određen
14. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
53. HAOK DUBRAVA - HAOK MLADOST III termin nije određen
54. OK PETRINJA - OK DARUVAR termin nije određen
55. OK DINAMO II - OK OLIMPIK III termin nije određen
56. 0 - OK GLINA -
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 15. listopada 2018., 11,44
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) da bi se korisnicima prikazao prilagođeni sadržaj te su oni nužni za ispravan rad. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se