Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
3. SLAVONSKA LIGA - seniorke
GRUPA - B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK LINGA II 1 1 0 3 0 75 33 2.2727 3
2. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 1 1 0 3 0 75 49 1.5306 3
3. OK ĐAKOVO II 1 1 0 3 0 75 51 1.4706 3
4. ŽOK VINKOVCI III 1 1 0 3 0 75 54 1.3889 3
5. ŽOK NOVA GRADIŠKA II 1 0 1 0 3 0.0000 54 75 0.7200 0
6. ŽOK OSIJEK IV 1 0 1 0 3 0.0000 51 75 0.6800 0
7. ŽOK VALLIS AUREA II 1 0 1 0 3 0.0000 49 75 0.6533 0
8. OK DONJI MIHOLJAC 1 0 1 0 3 0.0000 33 75 0.4400 0
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
1. ŽOK OSIJEK IV - OK ĐAKOVO II 0:3 (18:25,20:25,13:25)
2. OK LINGA II - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:9,25:12,25:12)
3. ŽOK VINKOVCI III - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 3:0 (25:16,25:16,25:22)
4. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:10,25:17,25:22)
2. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
5. OK ĐAKOVO II - ŽOK VALLIS AUREA II termin nije određen
6. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II termin nije određen
7. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK VINKOVCI III termin nije određen
8. ŽOK OSIJEK IV - OK LINGA II nedjelja, 21. listopada 2018. u 16,30
3. kolo (3. studenog 2018., 3. studenog 2018.)
9. OK LINGA II - OK ĐAKOVO II termin nije određen
10. ŽOK VINKOVCI III - ŽOK OSIJEK IV termin nije određen
11. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - OK DONJI MIHOLJAC termin nije određen
12. ŽOK VALLIS AUREA II - ŽOK NOVA GRADIŠKA II termin nije određen
4. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
13. OK ĐAKOVO II - ŽOK NOVA GRADIŠKA II termin nije određen
14. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK VALLIS AUREA II termin nije određen
15. ŽOK OSIJEK IV - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II termin nije određen
16. OK LINGA II - ŽOK VINKOVCI III termin nije određen
5. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
17. ŽOK VINKOVCI III - OK ĐAKOVO II termin nije određen
18. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - OK LINGA II termin nije određen
19. ŽOK VALLIS AUREA II - ŽOK OSIJEK IV termin nije određen
20. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK DONJI MIHOLJAC termin nije određen
6. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
21. OK ĐAKOVO II - OK DONJI MIHOLJAC termin nije određen
22. ŽOK OSIJEK IV - ŽOK NOVA GRADIŠKA II termin nije određen
23. OK LINGA II - ŽOK VALLIS AUREA II termin nije određen
24. ŽOK VINKOVCI III - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II termin nije određen
7. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
25. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - OK ĐAKOVO II termin nije određen
26. ŽOK VALLIS AUREA II - ŽOK VINKOVCI III termin nije određen
27. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK LINGA II termin nije određen
28. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK OSIJEK IV termin nije određen
GRUPA - A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK BARANJA 2 2 0 6 0 150 67 2.2388 6
2. OK KOLONIJA II 1 1 0 3 1 3.0000 94 58 1.6207 3
3. OK AGROTEHNIKA II 1 1 0 3 1 3.0000 93 76 1.2237 3
4. OK BELIŠĆE II 2 1 1 4 4 1.0000 170 182 0.9341 3
5. ŽOK NAŠICE II 2 1 1 3 4 0.7500 140 126 1.1111 3
6. ŽOK ENNA VUKOVAR III 0 0 0 0 0 0 0 0
7. OK ČEPIN II 1 0 1 1 3 0.3333 89 94 0.9468 0
8. OK LINGA III 1 0 1 1 3 0.3333 51 98 0.5204 0
9. OK OSIJEK JUG 2 2 0 2 1 6 0.1667 83 169 0.4911 0
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
1. OK ČEPIN II - 0 -
2. OK BELIŠĆE II - OK AGROTEHNIKA II 1:3 (22:25,25:18,21:25,8:25)
3. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK KOLONIJA II odgođeno
4. OK OSIJEK JUG 2 - ŽOK BARANJA 0:3 (8:25,11:25,6:25)
5. ŽOK NAŠICE II - OK LINGA III 3:1 (25:10,25:8,23:25,25:8)
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
6. 0 - OK LINGA III -
7. ŽOK BARANJA - ŽOK NAŠICE II 3:0 (25:17,25:16,25:9)
8. OK KOLONIJA II - OK OSIJEK JUG 2 3:1 (25:14,19:25,25:16,25:3)
9. OK AGROTEHNIKA II - ŽOK ENNA VUKOVAR III četvrtak, 18. listopada 2018. u 15,00
10. OK ČEPIN II - OK BELIŠĆE II 1:3 (18:25,25:19,23:25,23:25)
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
11. OK BELIŠĆE II - 0 -
12. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK ČEPIN II termin nije određen
13. OK OSIJEK JUG 2 - OK AGROTEHNIKA II nedjelja, 21. listopada 2018. u 12,00
14. ŽOK NAŠICE II - OK KOLONIJA II termin nije određen
15. OK LINGA III - ŽOK BARANJA nedjelja, 21. listopada 2018. u 18,30
4. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
16. 0 - ŽOK BARANJA -
17. OK KOLONIJA II - OK LINGA III termin nije određen
18. OK AGROTEHNIKA II - ŽOK NAŠICE II termin nije određen
19. OK ČEPIN II - OK OSIJEK JUG 2 termin nije određen
20. OK BELIŠĆE II - ŽOK ENNA VUKOVAR III termin nije određen
5. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
21. ŽOK ENNA VUKOVAR III - 0 -
22. OK OSIJEK JUG 2 - OK BELIŠĆE II termin nije određen
23. ŽOK NAŠICE II - OK ČEPIN II termin nije određen
24. OK LINGA III - OK AGROTEHNIKA II termin nije određen
25. ŽOK BARANJA - OK KOLONIJA II termin nije određen
6. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
26. 0 - OK KOLONIJA II -
27. OK AGROTEHNIKA II - ŽOK BARANJA termin nije određen
28. OK ČEPIN II - OK LINGA III termin nije određen
29. OK BELIŠĆE II - ŽOK NAŠICE II termin nije određen
30. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK OSIJEK JUG 2 termin nije određen
7. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
31. OK OSIJEK JUG 2 - 0 -
32. ŽOK NAŠICE II - ŽOK ENNA VUKOVAR III termin nije određen
33. OK LINGA III - OK BELIŠĆE II termin nije određen
34. ŽOK BARANJA - OK ČEPIN II termin nije određen
35. OK KOLONIJA II - OK AGROTEHNIKA II termin nije određen
8. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
36. 0 - OK AGROTEHNIKA II -
37. OK ČEPIN II - OK KOLONIJA II termin nije određen
38. OK BELIŠĆE II - ŽOK BARANJA termin nije određen
39. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK LINGA III termin nije određen
40. OK OSIJEK JUG 2 - ŽOK NAŠICE II termin nije određen
9. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
41. ŽOK NAŠICE II - 0 -
42. OK LINGA III - OK OSIJEK JUG 2 termin nije određen
43. ŽOK BARANJA - ŽOK ENNA VUKOVAR III termin nije određen
44. OK KOLONIJA II - OK BELIŠĆE II termin nije određen
45. OK AGROTEHNIKA II - OK ČEPIN II termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 15. listopada 2018., 11,00
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) da bi se korisnicima prikazao prilagođeni sadržaj te su oni nužni za ispravan rad. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se