Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
SUPERLIGA - seniori
Prvi dio natjecanja
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. MOK MURSA - OSIJEK 2 2 0 6 1 6.0000 175 141 1.2411 6
2. MOK RIJEKA 2 2 0 6 2 3.0000 183 151 1.2119 5
3. HAOK MLADOST 1 1 0 3 0 75 42 1.7857 3
4. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 1 1 0 3 1 3.0000 98 81 1.2099 3
5. OKM CENTROMETAL 2 1 1 3 4 0.7500 148 163 0.9080 3
6. OK SPLIT 2 0 2 3 6 0.5000 183 204 0.8971 1
7. OK SISAK 2 0 2 1 6 0.1667 137 173 0.7919 0
8. OK ROVINJ 2 0 2 1 6 0.1667 131 175 0.7486 0
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
1. MOK MURSA - OSIJEK - OK ROVINJ 3:1 (25:19,25:27,25:23,25:20)
2. OKM CENTROMETAL - OK SPLIT 3:1 (25:23,21:25,25:18,25:22)
3. MOK RIJEKA - OK SISAK 3:0 (25:16,25:22,25:18)
4. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - HAOK MLADOST odgođeno
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
5. HAOK MLADOST - OK ROVINJ 3:0 (25:17,25:15,25:10)
6. OK SISAK - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 1:3 (25:23,17:25,23:25,16:25)
7. OK SPLIT - MOK RIJEKA 2:3 (17:25,26:24,25:19,18:25,9:15)
8. MOK MURSA - OSIJEK - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:17,25:18,25:17)
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
9. OKM CENTROMETAL - OK ROVINJ termin nije određen
10. MOK RIJEKA - MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
11. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK SPLIT termin nije određen
12. HAOK MLADOST - OK SISAK termin nije određen
4. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
13. OK ROVINJ - OK SISAK termin nije određen
14. OK SPLIT - HAOK MLADOST termin nije određen
15. MOK MURSA - OSIJEK - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
16. OKM CENTROMETAL - MOK RIJEKA termin nije određen
5. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
17. MOK RIJEKA - OK ROVINJ termin nije određen
18. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OKM CENTROMETAL termin nije određen
19. HAOK MLADOST - MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
20. OK SISAK - OK SPLIT termin nije određen
6. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
21. OK ROVINJ - OK SPLIT termin nije određen
22. MOK MURSA - OSIJEK - OK SISAK termin nije određen
23. OKM CENTROMETAL - HAOK MLADOST termin nije određen
24. MOK RIJEKA - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
7. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
25. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK ROVINJ termin nije određen
26. HAOK MLADOST - MOK RIJEKA termin nije određen
27. OK SISAK - OKM CENTROMETAL termin nije određen
28. OK SPLIT - MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
8. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
29. OK ROVINJ - MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
30. OK SPLIT - OKM CENTROMETAL termin nije određen
31. OK SISAK - MOK RIJEKA termin nije određen
32. HAOK MLADOST - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
9. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
33. OK ROVINJ - HAOK MLADOST termin nije određen
34. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK SISAK termin nije određen
35. MOK RIJEKA - OK SPLIT termin nije određen
36. OKM CENTROMETAL - MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
10. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
37. OK ROVINJ - OKM CENTROMETAL termin nije određen
38. MOK MURSA - OSIJEK - MOK RIJEKA termin nije određen
39. OK SPLIT - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
40. OK SISAK - HAOK MLADOST termin nije određen
11. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
41. OK SISAK - OK ROVINJ termin nije određen
42. HAOK MLADOST - OK SPLIT termin nije određen
43. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
44. MOK RIJEKA - OKM CENTROMETAL termin nije određen
12. kolo (22. prosinca 2018., 23. prosinca 2018.)
45. OK ROVINJ - MOK RIJEKA termin nije određen
46. OKM CENTROMETAL - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
47. MOK MURSA - OSIJEK - HAOK MLADOST termin nije određen
48. OK SPLIT - OK SISAK termin nije određen
13. kolo (19. siječnja 2019., 20. siječnja 2019.)
49. OK SPLIT - OK ROVINJ termin nije određen
50. OK SISAK - MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
51. HAOK MLADOST - OKM CENTROMETAL termin nije određen
52. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK RIJEKA termin nije određen
14. kolo (26. siječnja 2019., 27. siječnja 2019.)
53. OK ROVINJ - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
54. MOK RIJEKA - HAOK MLADOST termin nije određen
55. OKM CENTROMETAL - OK SISAK termin nije određen
56. MOK MURSA - OSIJEK - OK SPLIT termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 15. listopada 2018., 11,00
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) da bi se korisnicima prikazao prilagođeni sadržaj te su oni nužni za ispravan rad. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se