Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVENSTVO HRVATSKE ZA NAJMLAĐE KADETKINJE - MALA ODBOJKA - SEZONA 2017/2018 - najmlađe kadetkinje U13
GRUPA - A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 3 3 0 8 1 8.0000 132 81 1.6296 8
2. ŽOK NAŠICE 3 1 2 4 5 0.8000 107 114 0.9386 4
3. ŽOK ROCKWOOL 3 2 1 4 5 0.8000 100 112 0.8929 4
4. HAOK MLADOST 3 0 3 2 7 0.2857 91 123 0.7398 2
1. kolo (3. travnja 2018.)
1. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - ŽOK NAŠICE 2:1 (15:5,15:10,12:15)
2. ŽOK ROCKWOOL - HAOK MLADOST 2:1 (15:14,5:15,15:4)
2. kolo (3. travnja 2018.)
3. ŽOK NAŠICE - HAOK MLADOST 2:1 (15:7,13:15,15:9)
4. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - ŽOK ROCKWOOL 3:0 (15:11,15:5,15:8)
3. kolo (3. travnja 2018.)
5. ŽOK ROCKWOOL - ŽOK NAŠICE 2:1 (15:7,11:15,15:12)
6. HAOK MLADOST - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:3 (8:15,7:15,12:15)
GRUPA - B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK BARANJA 3 3 0 7 2 3.5000 113 95 1.1895 7
2. OK MEDVEŠČAK 3 2 1 6 3 2.0000 137 86 1.5930 6
3. OK DINAMO 3 1 2 4 5 0.8000 103 109 0.9450 4
4. ŽOK TROGIR 3 0 3 1 8 0.1250 89 152 0.5855 1
1. kolo (3. travnja 2018.)
1. OK MEDVEŠČAK - OK DINAMO 2:1 (15:6,15:6,7:15)
2. ŽOK TROGIR - ŽOK BARANJA 0:3 (11:15,11:15,4:15)
2. kolo (3. travnja 2018.)
3. OK DINAMO - ŽOK BARANJA 1:2 (15:4,6:15,13:15)
4. OK MEDVEŠČAK - ŽOK TROGIR 3:0 (15:8,25:11,25:6)
3. kolo (3. travnja 2018.)
5. ŽOK TROGIR - OK DINAMO 1:2 (11:15,12:15,15:12)
6. ŽOK BARANJA - OK MEDVEŠČAK 2:1 (15:7,4:15,15:13)
GRUPA - C
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK OSIJEK 3 3 0 6 3 2.0000 120 85 1.4118 6
2. OK SPLIT 3 2 1 5 4 1.2500 111 97 1.1443 5
3. ŽOK IVANEC 3 1 2 4 5 0.8000 103 120 0.8583 4
4. OK KOLONIJA 3 0 3 3 6 0.5000 91 123 0.7398 3
1. kolo (3. travnja 2018.)
1. OK SPLIT - OK KOLONIJA 2:1 (15:2,11:15,15:7)
2. ŽOK IVANEC - ŽOK OSIJEK 1:2 (3:15,15:11,9:15)
2. kolo (3. travnja 2018.)
3. OK KOLONIJA - ŽOK OSIJEK 1:2 (5:15,15:9,7:15)
4. OK SPLIT - ŽOK IVANEC 2:1 (9:15,15:5,15:13)
3. kolo (3. travnja 2018.)
5. ŽOK IVANEC - OK KOLONIJA 2:1 (15:11,15:14,13:15)
6. ŽOK OSIJEK - OK SPLIT 2:1 (15:4,10:15,15:12)
GRUPA - D
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK OLIMPIK 4 4 0 12 0 180 90 2.0000 12
2. OK ČEPIN 4 3 1 9 3 3.0000 167 122 1.3689 9
3. OK POREČ 4 2 2 5 7 0.7143 131 154 0.8506 5
4. HAOK DUBRAVA 4 1 3 3 9 0.3333 120 158 0.7595 3
5. OK NOVA MOKOŠICA 4 0 4 1 11 0.0909 102 176 0.5795 1
1. kolo (3. travnja 2018.)
1. OK POREČ - 0 -
2. OK ČEPIN - HAOK DUBRAVA 3:0 (15:9,15:13,15:13)
3. OK NOVA MOKOŠICA - OK OLIMPIK 0:3 (8:15,9:15,4:15)
2. kolo (3. travnja 2018.)
4. 0 - OK OLIMPIK -
5. HAOK DUBRAVA - OK NOVA MOKOŠICA 2:1 (15:3,11:15,15:13)
6. OK POREČ - OK ČEPIN 0:3 (6:15,9:15,8:15)
3. kolo (3. travnja 2018.)
7. OK ČEPIN - 0 -
8. OK NOVA MOKOŠICA - OK POREČ 0:3 (12:15,8:15,11:15)
9. OK OLIMPIK - HAOK DUBRAVA 3:0 (15:2,15:6,15:3)
4. kolo (3. travnja 2018.)
10. 0 - HAOK DUBRAVA -
11. OK POREČ - OK OLIMPIK 0:3 (3:15,10:15,13:15)
12. OK ČEPIN - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (15:4,15:7,15:8)
5. kolo (3. travnja 2018.)
13. OK NOVA MOKOŠICA - 0 -
14. OK OLIMPIK - OK ČEPIN 3:0 (15:11,15:13,15:8)
15. HAOK DUBRAVA - OK POREČ 1:2 (15:7,6:15,12:15)
GRUPA - E - Poredak od 9. do 12. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DINAMO 3 3 0 8 1 8.0000 123 103 1.1942 8
2. OK POREČ 3 1 2 4 5 0.8000 115 114 1.0088 4
3. ŽOK IVANEC 3 1 2 3 6 0.5000 122 119 1.0252 3
4. ŽOK ROCKWOOL 3 1 2 3 6 0.5000 106 130 0.8154 3
1. kolo (4. travnja 2018.)
1. ŽOK ROCKWOOL - OK POREČ 2:1 (15:13,9:15,15:13)
2. OK DINAMO - ŽOK IVANEC 3:0 (15:12,15:11,15:13)
2. kolo (4. travnja 2018.)
3. OK POREČ - ŽOK IVANEC 2:1 (15:14,11:15,15:13)
4. ŽOK ROCKWOOL - OK DINAMO 0:3 (8:15,13:15,13:15)
3. kolo (5. travnja 2018.)
5. OK DINAMO - OK POREČ 2:1 (15:5,3:15,15:13)
6. ŽOK IVANEC - ŽOK ROCKWOOL 2:1 (14:15,15:7,15:11)
GRUPA - F - Poredak od 12. do 17. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 4 3 1 8 4 2.0000 162 133 1.2180 8
2. ŽOK TROGIR 4 3 1 8 4 2.0000 152 131 1.1603 8
3. HAOK DUBRAVA 4 2 2 6 6 1.0000 150 141 1.0638 6
4. OK KOLONIJA 4 2 2 6 6 1.0000 132 128 1.0313 6
5. OK NOVA MOKOŠICA 4 0 4 2 10 0.2000 107 170 0.6294 2
1. kolo (4. travnja 2018.)
1. HAOK MLADOST - 0 -
2. ŽOK TROGIR - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (15:4,15:9,15:9)
3. OK KOLONIJA - HAOK DUBRAVA 1:2 (2:15,15:10,7:14)
2. kolo (4. travnja 2018.)
4. 0 - HAOK DUBRAVA -
5. OK NOVA MOKOŠICA - OK KOLONIJA 1:2 (15:8,2:15,8:15)
6. HAOK MLADOST - ŽOK TROGIR 2:1 (15:7,15:14,14:15)
3. kolo (4. travnja 2018.)
7. ŽOK TROGIR - 0 -
8. OK KOLONIJA - HAOK MLADOST 2:1 (8:15,15:4,15:12)
9. HAOK DUBRAVA - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (15:8,15:12,15:14)
4. kolo (5. travnja 2018.)
10. 0 - OK NOVA MOKOŠICA -
11. HAOK MLADOST - HAOK DUBRAVA 3:0 (15:13,15:12,15:8)
12. ŽOK TROGIR - OK KOLONIJA 2:1 (15:4,3:15,15:13)
5. kolo (5. travnja 2018.)
13. OK KOLONIJA - 0 -
14. HAOK DUBRAVA - ŽOK TROGIR 1:2 (6:15,15:8,12:15)
15. OK NOVA MOKOŠICA - HAOK MLADOST 1:2 (4:15,15:12,7:15)
RAZIGRAVANJE
1. kolo
. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - ŽOK NAŠICE 2:1 (14:15,15:6,15:5)
. ŽOK OSIJEK - OK SPLIT 1:2 (13:15,15:9,9:15)
ČETVRTFINALE
. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - OK MEDVEŠČAK 1:2 (14:15,9:15,15:3)
. OK OLIMPIK - OK SPLIT 3:0 (15:8,15:4,15:10)
. ŽOK OSIJEK - OK ČEPIN 0:3 (10:15,13:15,8:15)
. ŽOK BARANJA - ŽOK NAŠICE 2:1 (10:15,15:5,15:9)
POLUFINALE
. OK ČEPIN - OK OLIMPIK 1:2 (15:13,12:15,12:15)
. ŽOK BARANJA - OK MEDVEŠČAK 0:3 (11:15,11:15,10:15)
ZA SEDMO MJESTO
. ŽOK OSIJEK - ŽOK NAŠICE 2:1 (15:9,7:15,15:9)
ZA PETO MJESTO
. OK SPLIT - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 1:2 (13:15,11:15,15:13)
ZA TREĆE MJESTO
. ŽOK BARANJA - OK ČEPIN 2:1 (4:15,15:11,15:6)
FINALE
. OK OLIMPIK - OK MEDVEŠČAK 1:2 (15:14,9:15,12:15)
 
KONAČNI POREDAK
1. OK MEDVEŠČAK
2. OK OLIMPIK
3. ŽOK BARANJA
4. OK ČEPIN
5. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC
6. OK SPLIT
7. ŽOK OSIJEK
8. ŽOK NAŠICE
9. OK DINAMO
10. OK POREČ
11. ŽOK IVANEC
12. ŽOK ROCKWOOL
13. HAOK MLADOST
14. ŽOK TROGIR
15. HAOK DUBRAVA
16. OK KOLONIJA
17. OK NOVA MOKOŠICA
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 16. srpnja 2018., 11,21
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) da bi se korisnicima prikazao prilagođeni sadržaj te su oni nužni za ispravan rad. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se