Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - ISTOK - seniori
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. MOK ŽELJEZNIČAR 14 12 2 39 14 2.7857 1247 975 1.2790 34
2. OK SOKOL 14 9 5 35 22 1.5909 1321 1096 1.2053 30
3. OK ZRINSKI NUŠTAR 14 10 4 37 22 1.6818 1331 1186 1.1223 29
4. MOK MARSONIA 14 10 4 34 21 1.6190 1269 1120 1.1330 28
5. MOK VUKOVAR 14 8 6 31 23 1.3478 1140 1133 1.0062 25
6. MOK BROD 14 5 9 19 32 0.5938 950 1178 0.8065 14
7. MOK MURSA - OSIJEK II 14 2 12 13 38 0.3421 987 1182 0.8350 7
8. OK DONJI MIHOLJAC 14 0 14 6 42 0.1429 805 1180 0.6822 0
1. kolo (14. listopada 2017., 15. listopada 2017.)
1. OK ZRINSKI NUŠTAR - MOK BROD 3:1 (25:19,25:14,18:25,25:18)
2. MOK MARSONIA - MOK ŽELJEZNIČAR 3:2 (28:30,25:23,20:25,25:23,15:8)
3. MOK VUKOVAR - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:21,25:13,25:23)
4. MOK MURSA - OSIJEK II - OK SOKOL 1:3 (19:25,15:25,26:24,16:25)
2. kolo (21. listopada 2017., 22. listopada 2017.)
5. MOK BROD - OK SOKOL 1:3 (30:28,18:25,23:25,25:27)
6. OK DONJI MIHOLJAC - MOK MURSA - OSIJEK II 1:3 (25:12,13:25,14:25,20:25)
7. MOK ŽELJEZNIČAR - MOK VUKOVAR 3:1 (25:23,21:25,25:12,25:17)
8. OK ZRINSKI NUŠTAR - MOK MARSONIA 3:0 (25:20,25:20,25:11)
3. kolo (4. studenog 2017., 5. studenog 2017.)
9. MOK MARSONIA - MOK BROD 3:0 (25:15,25:19,25:10)
10. MOK VUKOVAR - OK ZRINSKI NUŠTAR 3:1 (26:24,11:25,25:19,25:19)
11. MOK MURSA - OSIJEK II - MOK ŽELJEZNIČAR 0:3 (11:25,25:27,17:25)
12. OK SOKOL - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:13,25:20,25:7)
4. kolo (11. studenog 2017., 12. studenog 2017.)
13. MOK BROD - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:13,25:18,25:18)
14. MOK ŽELJEZNIČAR - OK SOKOL 3:0 (26:24,25:22,25:18)
15. OK ZRINSKI NUŠTAR - MOK MURSA - OSIJEK II 3:0 (25:21,25:10,25:16)
16. MOK MARSONIA - MOK VUKOVAR 3:2 (23:25,25:21,20:25,25:23,15:9)
5. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
17. MOK VUKOVAR - MOK BROD 3:0 (25:15,25:18,25:9)
18. MOK MURSA - OSIJEK II - MOK MARSONIA 1:3 (25:22,16:25,19:25,19:25)
19. OK SOKOL - OK ZRINSKI NUŠTAR 3:2 (20:25,22:25,25:18,25:19,15:9)
20. OK DONJI MIHOLJAC - MOK ŽELJEZNIČAR 0:3 (7:25,17:25,24:26)
6. kolo (2. prosinca 2017., 3. prosinca 2017.)
21. MOK BROD - MOK ŽELJEZNIČAR 0:3 (14:25,10:25,12:25)
22. OK ZRINSKI NUŠTAR - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:8,25:19,25:11)
23. MOK MARSONIA - OK SOKOL 1:3 (25:19,21:25,22:25,20:25)
24. MOK VUKOVAR - MOK MURSA - OSIJEK II 3:1 (25:14,18:25,25:17,25:18)
7. kolo (9. prosinca 2017., 10. prosinca 2017.)
25. MOK MURSA - OSIJEK II - MOK BROD 1:3 (11:25,21:25,25:18,18:25)
26. OK SOKOL - MOK VUKOVAR 2:3 (25:20,16:25,27:25,23:25,18:20)
27. OK DONJI MIHOLJAC - MOK MARSONIA 1:3 (13:25,17:25,25:20,12:25)
28. MOK ŽELJEZNIČAR - OK ZRINSKI NUŠTAR 1:3 (20:25,25:14,25:27,18:25)
8. kolo (10. veljače 2018., 11. veljače 2018.)
29. MOK BROD - OK ZRINSKI NUŠTAR 3:2 (26:28,25:22,25:23,12:25,15:11)
30. MOK ŽELJEZNIČAR - MOK MARSONIA 3:1 (21:25,25:20,25:22,25:14)
31. OK DONJI MIHOLJAC - MOK VUKOVAR 1:3 (18:25,27:25,21:25,19:25)
32. OK SOKOL - MOK MURSA - OSIJEK II 3:0 (25:16,25:22,25:10)
9. kolo (17. veljače 2018., 18. veljače 2018.)
33. OK SOKOL - MOK BROD 3:1 (25:19,25:10,26:28,25:8)
34. MOK MURSA - OSIJEK II - OK DONJI MIHOLJAC 3:1 (25:12,22:25,25:20,25:19)
35. MOK VUKOVAR - MOK ŽELJEZNIČAR 2:3 (25:23,27:25,21:25,17:25,7:15)
36. MOK MARSONIA - OK ZRINSKI NUŠTAR 2:3 (29:27,25:23,21:25,37:39,13:15)
10. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
37. MOK BROD - MOK MARSONIA 1:3 (30:28,14:25,16:25,17:25)
38. OK ZRINSKI NUŠTAR - MOK VUKOVAR 3:2 (29:27,27:29,19:25,25:17,15:8)
39. MOK ŽELJEZNIČAR - MOK MURSA - OSIJEK II 3:0 (25:19,25:19,26:24)
40. OK DONJI MIHOLJAC - OK SOKOL 1:3 (11:25,28:26,17:25,14:25)
11. kolo (10. ožujka 2018., 11. ožujka 2018.)
41. OK DONJI MIHOLJAC - MOK BROD 1:3 (17:25,21:25,26:24,16:25)
42. OK SOKOL - MOK ŽELJEZNIČAR 2:3 (25:21,25:20,23:25,21:25,16:18)
43. MOK MURSA - OSIJEK II - OK ZRINSKI NUŠTAR 2:3 (25:22,25:15,18:25,14:25,16:18)
44. MOK VUKOVAR - MOK MARSONIA 0:3 (20:25,23:25,19:25)
12. kolo (17. ožujka 2018., 18. ožujka 2018.)
45. MOK BROD - MOK VUKOVAR 0:3 (18:25,10:25,13:25)
46. MOK MARSONIA - MOK MURSA - OSIJEK II 3:0 (25:12,25:20,25:15)
47. OK ZRINSKI NUŠTAR - OK SOKOL 3:2 (24:26,20:25,25:21,25:21,15:9)
48. MOK ŽELJEZNIČAR - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:12,25:12,25:13)
13. kolo (7. travnja 2018., 8. travnja 2018.)
49. MOK ŽELJEZNIČAR - MOK BROD 3:0 (25:2,25:3,25:4)
50. OK DONJI MIHOLJAC - OK ZRINSKI NUŠTAR 0:3 (21:25,16:25,15:25)
51. OK SOKOL - MOK MARSONIA 2:3 (21:25,25:20,20:25,25:23,13:15)
52. MOK MURSA - OSIJEK II - MOK VUKOVAR 0:3 (17:25,19:25,20:25)
14. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
53. MOK BROD - MOK MURSA - OSIJEK II 3:1 (19:25,25:23,25:18,25:22)
54. MOK VUKOVAR - OK SOKOL 0:3 (bez borbe)
55. MOK MARSONIA - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:9,25:15,25:10)
56. OK ZRINSKI NUŠTAR - MOK ŽELJEZNIČAR 2:3 (25:23,18:25,22:25,25:18,7:15)
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 16. srpnja 2018., 11,21
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) da bi se korisnicima prikazao prilagođeni sadržaj te su oni nužni za ispravan rad. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se