Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - ISTOK - seniorke
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK ČEPIN 22 22 0 66 0 1650 860 1.9186 66
2. ŽOK VITEZ 11 22 19 3 57 15 3.8000 1664 1318 1.2625 55
3. ŽOK OSIJEK III 22 17 5 54 19 2.8421 1715 1276 1.3440 51
4. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 22 16 6 53 26 2.0385 1822 1540 1.1831 48
5. ŽOK NAŠICE 22 11 11 41 41 1.0000 1697 1698 0.9994 34
6. ŽOK ENNA VUKOVAR II 22 11 11 37 41 0.9024 1628 1695 0.9605 31
7. OK STRIZIVOJNA 22 9 13 37 45 0.8222 1623 1736 0.9349 28
8. ŽOK BARANJA 22 8 14 33 47 0.7021 1587 1777 0.8931 25
9. ŽOK VINKOVCI II 22 7 15 30 51 0.5882 1545 1747 0.8844 21
10. OK OSIJEK JUG 2 22 6 16 22 52 0.4231 1400 1691 0.8279 17
11. OK ĐAKOVO II 22 4 18 14 57 0.2456 1223 1666 0.7341 13
12. OK AGROTEHNIKA 22 2 20 10 60 0.1667 1141 1691 0.6747 7
1. kolo (6. listopada 2017., 8. listopada 2017.)
1. OK ĐAKOVO II - ŽOK VINKOVCI II 0:3 (19:25,12:25,15:25)
2. OK ČEPIN - ŽOK BARANJA 3:0 (25:11,25:6,25:9)
3. ŽOK OSIJEK III - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 1:3 (23:25,21:25,25:22,24:26)
4. OK AGROTEHNIKA - ŽOK VITEZ 11 0:3 (24:26,8:25,20:25)
5. ŽOK ENNA VUKOVAR II - ŽOK NAŠICE 1:3 (25:23,22:25,24:26,11:25)
6. OK STRIZIVOJNA - OK OSIJEK JUG 2 3:0 (25:13,25:17,25:19)
2. kolo (14. listopada 2017., 15. listopada 2017.)
7. ŽOK VINKOVCI II - OK OSIJEK JUG 2 2:3 (23:25,25:16,25:17,20:25,5:15)
8. ŽOK NAŠICE - OK STRIZIVOJNA 2:3 (25:18,22:25,13:25,27:25,13:15)
9. ŽOK VITEZ 11 - ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:0 (25:17,25:20,25:17)
10. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - OK AGROTEHNIKA 3:0 (25:9,25:19,25:20)
11. ŽOK BARANJA - ŽOK OSIJEK III 2:3 (11:25,9:25,25:22,26:24,18:20)
12. OK ĐAKOVO II - OK ČEPIN 0:3 (12:25,8:25,6:25)
3. kolo (21. listopada 2017., 22. listopada 2017.)
13. OK ČEPIN - ŽOK VINKOVCI II 3:0 (25:7,25:11,25:19)
14. ŽOK OSIJEK III - OK ĐAKOVO II 3:0 (25:11,25:15,25:11)
15. OK AGROTEHNIKA - ŽOK BARANJA 0:3 (6:25,11:25,20:25)
16. ŽOK ENNA VUKOVAR II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 3:1 (25:22,25:23,18:25,25:23)
17. OK STRIZIVOJNA - ŽOK VITEZ 11 0:3 (15:25,22:25,21:25)
18. OK OSIJEK JUG 2 - ŽOK NAŠICE 0:3 (23:25,7:25,13:25)
4. kolo (4. studenog 2017., 5. studenog 2017.)
19. ŽOK VINKOVCI II - ŽOK NAŠICE 1:3 (10:25,25:18,23:25,19:25)
20. ŽOK VITEZ 11 - OK OSIJEK JUG 2 3:0 (25:12,25:22,25:19)
21. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - OK STRIZIVOJNA 3:2 (24:26,25:17,23:25,25:21,15:8)
22. ŽOK BARANJA - ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:0 (25:16,25:18,25:23)
23. OK ĐAKOVO II - OK AGROTEHNIKA 0:3 (12:25,24:26,18:25)
24. OK ČEPIN - ŽOK OSIJEK III 3:0 (25:17,25:20,25:13)
5. kolo (11. studenog 2017., 12. studenog 2017.)
25. ŽOK OSIJEK III - ŽOK VINKOVCI II 3:0 (25:11,25:11,25:18)
26. OK AGROTEHNIKA - OK ČEPIN 0:3 (6:25,8:25,14:25)
27. ŽOK ENNA VUKOVAR II - OK ĐAKOVO II 3:2 (21:25,25:27,25:8,25:19,15:10)
28. OK STRIZIVOJNA - ŽOK BARANJA 2:3 (28:26,25:21,9:25,20:25,12:15)
29. OK OSIJEK JUG 2 - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:3 (10:25,14:25,17:25)
30. ŽOK NAŠICE - ŽOK VITEZ 11 1:3 (16:25,25:16,9:25,20:25)
6. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
31. ŽOK VINKOVCI II - ŽOK VITEZ 11 0:3 (12:25,14:25,19:25)
32. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - ŽOK NAŠICE 3:1 (26:28,25:13,25:10,25:22)
33. ŽOK BARANJA - OK OSIJEK JUG 2 3:0 (25:12,27:25,25:18)
34. OK ĐAKOVO II - OK STRIZIVOJNA 0:3 (17:25,20:25,15:25)
35. OK ČEPIN - ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:0 (25:15,25:17,25:18)
36. ŽOK OSIJEK III - OK AGROTEHNIKA 3:0 (25:3,25:13,25:11)
7. kolo (2. prosinca 2017., 3. prosinca 2017.)
37. OK AGROTEHNIKA - ŽOK VINKOVCI II 2:3 (25:15,12:25,17:25,25:20,12:15)
38. ŽOK ENNA VUKOVAR II - ŽOK OSIJEK III 0:3 (22:25,16:25,22:25)
39. OK STRIZIVOJNA - OK ČEPIN 0:3 (15:25,10:25,8:25)
40. OK OSIJEK JUG 2 - OK ĐAKOVO II 3:0 (25:17,25:22,25:14)
41. ŽOK NAŠICE - ŽOK BARANJA 3:1 (25:19,22:25,25:21,25:21)
42. ŽOK VITEZ 11 - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:3 (18:25,20:25,17:25)
8. kolo (9. prosinca 2017., 10. prosinca 2017.)
43. ŽOK VINKOVCI II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:3 (15:25,18:25,16:25)
44. ŽOK BARANJA - ŽOK VITEZ 11 0:3 (18:25,16:25,12:25)
45. OK ĐAKOVO II - ŽOK NAŠICE 0:3 (13:25,23:25,4:25)
46. OK ČEPIN - OK OSIJEK JUG 2 3:0 (25:10,25:16,25:6)
47. ŽOK OSIJEK III - OK STRIZIVOJNA 3:1 (25:15,24:26,25:17,25:18)
48. OK AGROTEHNIKA - ŽOK ENNA VUKOVAR II 0:3 (23:25,20:25,26:28)
9. kolo (16. prosinca 2017., 17. prosinca 2017.)
49. ŽOK VINKOVCI II - ŽOK ENNA VUKOVAR II 0:3 (14:25,19:25,22:25)
50. OK STRIZIVOJNA - OK AGROTEHNIKA 3:0 (28:26,25:16,25:17)
51. OK OSIJEK JUG 2 - ŽOK OSIJEK III 0:3 (7:25,15:25,18:25)
52. ŽOK NAŠICE - OK ČEPIN 0:3 (16:25,13:25,16:25)
53. ŽOK VITEZ 11 - OK ĐAKOVO II 3:0 (25:18,25:20,25:21)
54. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - ŽOK BARANJA 3:0 (25:23,25:14,25:20)
10. kolo (13. siječnja 2018., 14. siječnja 2018.)
55. ŽOK VINKOVCI II - ŽOK BARANJA 3:0 (25:18,25:14,25:20)
56. OK ĐAKOVO II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:3 (10:25,19:25,14:25)
57. OK ČEPIN - ŽOK VITEZ 11 3:0 (25:18,25:12,25:17)
58. ŽOK OSIJEK III - ŽOK NAŠICE 3:0 (25:19,25:12,25:15)
59. OK AGROTEHNIKA - OK OSIJEK JUG 2 0:3 (23:25,13:25,18:25)
60. ŽOK ENNA VUKOVAR II - OK STRIZIVOJNA 3:0 (25:10,25:11,25:23)
11. kolo (20. siječnja 2018., 21. siječnja 2018.)
61. OK STRIZIVOJNA - ŽOK VINKOVCI II 3:0 (25:10,25:15,25:15)
62. OK OSIJEK JUG 2 - ŽOK ENNA VUKOVAR II 1:3 (22:25,25:15,20:25,23:25)
63. ŽOK NAŠICE - OK AGROTEHNIKA 3:0 (25:12,25:10,25:11)
64. ŽOK VITEZ 11 - ŽOK OSIJEK III 3:0 (25:20,25:11,25:21)
65. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - OK ČEPIN 0:3 (17:25,21:25,16:25)
66. ŽOK BARANJA - OK ĐAKOVO II 3:0 (25:13,25:16,25:20)
12. kolo (27. siječnja 2018., 28. siječnja 2018.)
67. ŽOK VINKOVCI II - OK ĐAKOVO II 3:0 (25:16,25:18,25:11)
68. ŽOK BARANJA - OK ČEPIN 0:3 (13:25,18:25,12:25)
69. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - ŽOK OSIJEK III 1:3 (25:22,18:25,19:25,27:29)
70. ŽOK VITEZ 11 - OK AGROTEHNIKA 3:0 (25:11,25:17,25:12)
71. ŽOK NAŠICE - ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:0 (25:19,25:19,25:16)
72. OK OSIJEK JUG 2 - OK STRIZIVOJNA 3:0 (25:18,25:12,25:23)
13. kolo (10. veljače 2018., 11. veljače 2018.)
73. OK OSIJEK JUG 2 - ŽOK VINKOVCI II 2:3 (21:25,25:21,25:22,26:28,10:15)
74. OK STRIZIVOJNA - ŽOK NAŠICE 3:2 (12:25,25:20,18:25,25:23,15:4)
75. ŽOK ENNA VUKOVAR II - ŽOK VITEZ 11 2:3 (27:25,16:25,25:17,14:25,11:15)
76. OK AGROTEHNIKA - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 1:3 (4:25,19:25,25:22,12:25)
77. ŽOK OSIJEK III - ŽOK BARANJA 3:0 (25:12,25:23,25:14)
78. OK ČEPIN - OK ĐAKOVO II 3:0 (25:9,25:10,25:14)
14. kolo (17. veljače 2018., 18. veljače 2018.)
79. ŽOK VINKOVCI II - OK ČEPIN 0:3 (11:25,9:25,22:25)
80. OK ĐAKOVO II - ŽOK OSIJEK III 0:3 (12:25,9:25,10:25)
81. ŽOK BARANJA - OK AGROTEHNIKA 3:0 (25:17,25:20,25:23)
82. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:0 (25:20,25:22,25:21)
83. ŽOK VITEZ 11 - OK STRIZIVOJNA 3:0 (25:14,25:14,25:23)
84. ŽOK NAŠICE - OK OSIJEK JUG 2 3:1 (25:17,25:23,14:25,25:17)
15. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
85. ŽOK NAŠICE - ŽOK VINKOVCI II 3:2 (23:25,25:19,17:25,25:17,15:13)
86. OK OSIJEK JUG 2 - ŽOK VITEZ 11 0:3 (23:25,12:25,14:25)
87. OK STRIZIVOJNA - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 1:3 (24:26,16:25,25:13,16:25)
88. ŽOK ENNA VUKOVAR II - ŽOK BARANJA 3:0 (25:16,25:21,25:12)
89. OK AGROTEHNIKA - OK ĐAKOVO II 1:3 (6:25,13:25,25:22,22:25)
90. ŽOK OSIJEK III - OK ČEPIN 0:3 (18:25,21:25,13:25)
16. kolo (10. ožujka 2018., 11. ožujka 2018.)
91. ŽOK VINKOVCI II - ŽOK OSIJEK III 0:3 (18:25,12:25,18:25)
92. OK ČEPIN - OK AGROTEHNIKA 3:0 (25:5,25:10,25:18)
93. OK ĐAKOVO II - ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:1 (25:10,14:25,25:16,27:25)
94. ŽOK BARANJA - OK STRIZIVOJNA 2:3 (16:25,19:25,26:24,25:23,7:15)
95. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - OK OSIJEK JUG 2 3:0 (26:24,25:16,25:13)
96. ŽOK VITEZ 11 - ŽOK NAŠICE 3:0 (25:10,25:20,25:16)
17. kolo (17. ožujka 2018., 18. ožujka 2018.)
97. ŽOK VITEZ 11 - ŽOK VINKOVCI II 3:0 (25:10,25:17,25:20)
98. ŽOK NAŠICE - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 3:2 (25:23,25:18,22:25,20:25,15:11)
99. OK OSIJEK JUG 2 - ŽOK BARANJA 3:2 (23:25,25:27,25:21,30:28,15:8)
100. OK STRIZIVOJNA - OK ĐAKOVO II 3:0 (25:23,25:22,25:20)
101. ŽOK ENNA VUKOVAR II - OK ČEPIN 0:3 (8:25,12:25,13:25)
102. OK AGROTEHNIKA - ŽOK OSIJEK III 0:3 (10:25,16:25,7:25)
18. kolo (31. ožujka 2018.)
103. ŽOK VINKOVCI II - OK AGROTEHNIKA 3:0 (25:9,25:20,25:19)
104. ŽOK OSIJEK III - ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:0 (25:16,25:14,25:19)
105. OK ČEPIN - OK STRIZIVOJNA 3:0 (25:10,25:4,25:10)
106. OK ĐAKOVO II - OK OSIJEK JUG 2 3:0 (25:15,25:20,25:16)
107. ŽOK BARANJA - ŽOK NAŠICE 3:2 (25:23,17:25,22:25,25:12,15:13)
108. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - ŽOK VITEZ 11 1:3 (25:21,21:25,12:25,23:25)
19. kolo (7. travnja 2018., 8. travnja 2018.)
109. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - ŽOK VINKOVCI II 3:1 (19:25,25:21,25:15,25:10)
110. ŽOK VITEZ 11 - ŽOK BARANJA 3:0 (25:21,25:13,25:12)
111. ŽOK NAŠICE - OK ĐAKOVO II 3:0 (25:16,25:14,25:21)
112. OK OSIJEK JUG 2 - OK ČEPIN 0:3 (9:25,23:25,8:25)
113. OK STRIZIVOJNA - ŽOK OSIJEK III 0:3 (19:25,18:25,16:25)
114. ŽOK ENNA VUKOVAR II - OK AGROTEHNIKA 3:0 (25:17,25:16,25:18)
20. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
115. ŽOK VINKOVCI II - ŽOK ENNA VUKOVAR II 2:3 (26:24,21:25,19:25,25:23,9:15)
116. OK AGROTEHNIKA - OK STRIZIVOJNA 0:3 (22:25,17:25,7:25)
117. ŽOK OSIJEK III - OK OSIJEK JUG 2 3:0 (25:15,25:17,25:10)
118. OK ČEPIN - ŽOK NAŠICE 3:0 (25:23,25:14,25:11)
119. OK ĐAKOVO II - ŽOK VITEZ 11 0:3 (17:25,15:25,17:25)
120. ŽOK BARANJA - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 1:3 (12:25,13:25,25:23,22:25)
21. kolo (28. travnja 2018., 29. travnja 2018.)
121. ŽOK BARANJA - ŽOK VINKOVCI II 3:1 (25:14,25:23,16:25,25:23)
122. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - OK ĐAKOVO II 3:0 (25:10,25:16,25:11)
123. ŽOK VITEZ 11 - OK ČEPIN 0:3 (14:25,21:25,11:25)
124. ŽOK NAŠICE - ŽOK OSIJEK III 0:3 (23:25,10:25,15:25)
125. OK OSIJEK JUG 2 - OK AGROTEHNIKA 3:0 (25:16,25:22,25:17)
126. OK STRIZIVOJNA - ŽOK ENNA VUKOVAR II 2:3 (25:16,25:16,23:25,20:25,8:15)
22. kolo (5. svibnja 2018., 6. svibnja 2018.)
127. ŽOK VINKOVCI II - OK STRIZIVOJNA 3:2 (25:20,14:25,25:9,22:25,15:11)
128. ŽOK ENNA VUKOVAR II - OK OSIJEK JUG 2 3:0 (26:24,25:21,25:12)
129. OK AGROTEHNIKA - ŽOK NAŠICE 3:0 (25:23,25:16,25:22)
130. ŽOK OSIJEK III - ŽOK VITEZ 11 2:3 (25:14,20:25,23:25,25:17,9:15)
131. OK ČEPIN - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 3:0 (25:13,25:7,25:18)
132. OK ĐAKOVO II - ŽOK BARANJA 3:1 (25:14,24:26,25:21,27:25)
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 16. srpnja 2018., 11,21
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) da bi se korisnicima prikazao prilagođeni sadržaj te su oni nužni za ispravan rad. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se