Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - JUG - seniorke
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK SPLIT II 14 11 3 39 11 3.5455 1158 888 1.3041 36
2. OK ZADAR III 14 12 2 37 10 3.7000 1097 844 1.2998 34
3. OK NOVA MOKOŠICA 14 11 3 33 11 3.0000 1015 858 1.1830 33
4. ŽOK DUBROVNIK II 14 7 7 22 24 0.9167 966 947 1.0201 20
5. OK ŠIBENIK '91 14 6 8 22 25 0.8800 1025 1024 1.0010 19
6. OK BIBINJE 14 6 8 18 26 0.6923 913 954 0.9570 17
7. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 14 2 12 8 36 0.2222 741 1038 0.7139 6
8. OK NOVALJA 14 1 13 4 40 0.1000 722 1084 0.6661 3
1. kolo (21. listopada 2017., 22. listopada 2017.)
1. OK BIBINJE - ŽOK DUBROVNIK II 3:0 (25:22,25:18,25:15)
2. OK NOVA MOKOŠICA - OK SPLIT II 0:3 (10:25,20:25,18:25)
3. OK NOVALJA - OK ZADAR III 0:3 (12:25,11:25,13:25)
4. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK ŠIBENIK '91 0:3 (20:25,12:25,18:25)
2. kolo (28. listopada 2017., 29. listopada 2017.)
5. ŽOK DUBROVNIK II - OK ŠIBENIK '91 3:2 (20:25,20:25,25:22,25:9,15:9)
6. OK ZADAR III - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:4,25:13,25:12)
7. OK SPLIT II - OK NOVALJA 3:0 (25:9,25:18,25:11)
8. OK BIBINJE - OK NOVA MOKOŠICA 0:3 (20:25,13:25,20:25)
3. kolo (11. studenog 2017., 12. studenog 2017.)
9. OK NOVA MOKOŠICA - ŽOK DUBROVNIK II 3:0 (25:17,25:23,25:13)
10. OK NOVALJA - OK BIBINJE 0:3 (19:25,11:25,17:25)
11. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK SPLIT II 0:3 (22:25,14:25,12:25)
12. OK ŠIBENIK '91 - OK ZADAR III 0:3 (18:25,17:25,16:25)
4. kolo (18. studenog 2017., 19. studenog 2017.)
13. ŽOK DUBROVNIK II - OK ZADAR III 0:3 (12:25,13:25,14:25)
14. OK SPLIT II - OK ŠIBENIK '91 3:0 (25:17,25:17,25:16)
15. OK BIBINJE - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:12,25:12,25:8)
16. OK NOVA MOKOŠICA - OK NOVALJA 3:0 (25:10,25:15,25:11)
5. kolo (2. prosinca 2017., 3. prosinca 2017.)
17. OK NOVALJA - ŽOK DUBROVNIK II 0:3 (17:25,15:25,16:25)
18. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK NOVA MOKOŠICA 0:3 (21:25,23:25,16:25)
19. OK ŠIBENIK '91 - OK BIBINJE 3:0 (25:23,25:18,25:19)
20. OK ZADAR III - OK SPLIT II 3:2 (25:22,22:25,23:25,25:22,15:11)
6. kolo (9. prosinca 2017., 10. prosinca 2017.)
21. ŽOK DUBROVNIK II - OK SPLIT II 0:3 (16:25,17:25,18:25)
22. OK BIBINJE - OK ZADAR III 0:3 (23:25,22:25,22:25)
23. OK NOVA MOKOŠICA - OK ŠIBENIK '91 3:1 (23:25,25:20,25:20,25:21)
24. OK NOVALJA - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:1 (21:25,25:21,25:18,27:25)
7. kolo (16. prosinca 2017., 17. prosinca 2017.)
25. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - ŽOK DUBROVNIK II 0:3 (12:25,11:25,13:25)
26. OK ŠIBENIK '91 - OK NOVALJA 3:0 (25:15,25:23,25:20)
27. OK ZADAR III - OK NOVA MOKOŠICA 1:3 (25:19,23:25,21:25,24:26)
28. OK SPLIT II - OK BIBINJE 3:0 (25:16,25:13,25:19)
8. kolo (27. siječnja 2018., 28. siječnja 2018.)
29. ŽOK DUBROVNIK II - OK BIBINJE 3:0 (25:14,25:19,31:29)
30. OK SPLIT II - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (25:11,25:12,25:19)
31. OK ZADAR III - OK NOVALJA 3:0 (25:14,25:17,25:20)
32. OK ŠIBENIK '91 - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:1 (25:15,25:18,25:27,25:17)
9. kolo (3. veljače 2018., 4. veljače 2018.)
33. OK ŠIBENIK '91 - ŽOK DUBROVNIK II 3:0 (25:23,25:18,25:17)
34. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK ZADAR III 0:3 (14:25,13:25,15:25)
35. OK NOVALJA - OK SPLIT II 0:3 (14:25,18:25,8:25)
36. OK NOVA MOKOŠICA - OK BIBINJE 3:0 (25:20,25:12,25:18)
10. kolo (17. veljače 2018., 18. veljače 2018.)
37. ŽOK DUBROVNIK II - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (25:18,25:19,25:18)
38. OK BIBINJE - OK NOVALJA 3:0 (25:21,25:19,25:14)
39. OK SPLIT II - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:17,25:12,25:9)
40. OK ZADAR III - OK ŠIBENIK '91 3:0 (25:13,25:23,25:18)
11. kolo (24. veljače 2018., 25. veljače 2018.)
41. OK ZADAR III - ŽOK DUBROVNIK II 3:0 (25:12,25:17,25:23)
42. OK ŠIBENIK '91 - OK SPLIT II 1:3 (25:22,27:29,16:25,21:25)
43. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK BIBINJE 3:0 (25:11,25:12,25:9)
44. OK NOVALJA - OK NOVA MOKOŠICA 0:3 (13:25,10:25,10:25)
12. kolo (10. ožujka 2018., 11. ožujka 2018.)
45. ŽOK DUBROVNIK II - OK NOVALJA 3:1 (25:17,20:25,25:21,25:22)
46. OK NOVA MOKOŠICA - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:18,25:19,25:20)
47. OK BIBINJE - OK ŠIBENIK '91 3:0 (25:22,25:19,25:21)
48. OK SPLIT II - OK ZADAR III 2:3 (18:25,25:15,25:20,14:25,9:15)
13. kolo (17. ožujka 2018., 18. ožujka 2018.)
49. OK SPLIT II - ŽOK DUBROVNIK II 3:1 (13:25,25:9,25:23,25:20)
50. OK ZADAR III - OK BIBINJE 3:0 (25:19,25:15,25:23)
51. OK ŠIBENIK '91 - OK NOVA MOKOŠICA 0:3 (23:25,25:27,20:25)
52. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK NOVALJA 3:0 (25:22,25:21,25:15)
14. kolo (24. ožujka 2018., 25. ožujka 2018.)
53. ŽOK DUBROVNIK II - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:10,25:15,25:8)
54. OK NOVALJA - OK ŠIBENIK '91 0:3 (14:25,20:25,6:25)
55. OK NOVA MOKOŠICA - OK ZADAR III 3:0 (25:13,25:17,25:14)
56. OK BIBINJE - OK SPLIT II 3:2 (21:25,23:25,25:15,25:22,15:11)
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 16. srpnja 2018., 11,21
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) da bi se korisnicima prikazao prilagođeni sadržaj te su oni nužni za ispravan rad. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se