Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
1. B NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
GRUPA - CENTAR
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DINAMO 22 20 2 62 17 3.6471 1871 1409 1.3279 57
2. OK KITRO VARAŽDIN 22 19 3 60 17 3.5294 1785 1438 1.2413 55
3. HAOK MLADOST II 22 17 5 57 31 1.8387 1924 1649 1.1668 48
4. OK KARLOVAC 21 12 9 45 31 1.4516 1698 1418 1.1975 37
5. OK NOVI ZAGREB 22 12 10 47 38 1.2368 1878 1842 1.0195 36
6. OK DON BOSCO 22 11 11 44 37 1.1892 1728 1638 1.0549 36
7. OK PLAVI ZMAJ 22 11 11 44 41 1.0732 1849 1855 0.9968 34
8. OK NEBO 22 11 11 38 42 0.9048 1693 1715 0.9872 34
9. ŽOK VRBOVEC 22 7 15 29 54 0.5370 1621 1858 0.8724 20
10. OK OLIMPIK II 21 6 15 27 51 0.5294 1491 1746 0.8540 18
11. OK VELIKA GORICA 22 3 19 13 59 0.2203 1240 1716 0.7226 9
12. OK SISAK 22 2 20 15 63 0.2381 1354 1848 0.7327 8
1. kolo (7. listopada 2017., 8. listopada 2017.)
1. OK PLAVI ZMAJ - OK KARLOVAC 3:1 (29:27,25:22,10:25,25:22)
2. OK DINAMO - OK NEBO 3:0 (25:20,25:13,25:10)
3. OK NOVI ZAGREB - OK SISAK 3:0 (25:16,25:16,26:24)
4. OK DON BOSCO - HAOK MLADOST II 2:3 (22:25,13:25,25:7,25:13,12:15)
5. OK KITRO VARAŽDIN - ŽOK VRBOVEC 3:0 (25:14,25:16,25:18)
6. OK OLIMPIK II - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:19,25:6,25:22)
2. kolo (14. listopada 2017., 15. listopada 2017.)
7. OK KARLOVAC - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:11,25:0,25:13)
8. ŽOK VRBOVEC - OK OLIMPIK II 3:2 (25:14,22:25,21:25,25:18,15:7)
9. OK DON BOSCO - OK KITRO VARAŽDIN 2:3 (14:25,23:25,25:18,25:22,6:15)
10. OK SISAK - HAOK MLADOST II 0:3 (14:25,19:25,18:25)
11. OK NEBO - OK NOVI ZAGREB 0:3 (18:25,17:25,22:25)
12. OK PLAVI ZMAJ - OK DINAMO 3:1 (29:27,25:21,20:25,25:23)
3. kolo (21. listopada 2017., 22. listopada 2017.)
13. OK DINAMO - OK KARLOVAC 3:0 (27:25,25:12,25:9)
14. OK NOVI ZAGREB - OK PLAVI ZMAJ 3:2 (25:27,25:27,25:19,25:17,15:13)
15. HAOK MLADOST II - OK NEBO 2:3 (25:18,17:25,25:23,21:25,9:15)
16. OK KITRO VARAŽDIN - OK SISAK 3:0 (25:17,25:16,25:10)
17. OK OLIMPIK II - OK DON BOSCO 0:3 (17:25,24:26,11:25)
18. OK VELIKA GORICA - ŽOK VRBOVEC 0:3 (17:25,23:25,19:25)
4. kolo (28. listopada 2017., 29. listopada 2017.)
19. OK KARLOVAC - ŽOK VRBOVEC 3:0 (25:17,25:17,26:24)
20. OK DON BOSCO - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:17,25:17,25:14)
21. OK SISAK - OK OLIMPIK II 3:1 (25:17,15:25,25:21,25:17)
22. OK NEBO - OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (13:25,15:25,22:25)
23. OK PLAVI ZMAJ - HAOK MLADOST II 1:3 (14:25,25:27,25:16,19:25)
24. OK DINAMO - OK NOVI ZAGREB 3:2 (22:25,22:25,25:14,25:14,15:13)
5. kolo (4. studenog 2017., 5. studenog 2017.)
25. OK NOVI ZAGREB - OK KARLOVAC 3:1 (18:25,25:23,25:18,25:21)
26. HAOK MLADOST II - OK DINAMO 0:3 (18:25,16:25,17:25)
27. OK KITRO VARAŽDIN - OK PLAVI ZMAJ 3:1 (25:13,25:19,24:26,28:26)
28. OK OLIMPIK II - OK NEBO 3:0 (25:13,25:15,25:20)
29. OK VELIKA GORICA - OK SISAK 2:3 (14:25,25:14,26:28,25:19,9:15)
30. ŽOK VRBOVEC - OK DON BOSCO 2:3 (15:25,28:26,19:25,25:9,7:15)
6. kolo (11. studenog 2017., 12. studenog 2017.)
31. OK KARLOVAC - OK DON BOSCO 3:2 (21:25,26:24,22:25,25:17,15:8)
32. OK SISAK - ŽOK VRBOVEC 0:3 (22:25,20:25,18:25)
33. OK NEBO - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:23,25:8,25:12)
34. OK PLAVI ZMAJ - OK OLIMPIK II 2:3 (22:25,25:15,25:13,28:30,8:15)
35. OK DINAMO - OK KITRO VARAŽDIN 3:1 (19:25,25:20,25:23,28:26)
36. OK NOVI ZAGREB - HAOK MLADOST II 2:3 (25:23,25:22,14:25,20:25,13:15)
7. kolo (18. studenog 2017., 19. studenog 2017.)
37. HAOK MLADOST II - OK KARLOVAC 3:0 (25:19,25:23,25:18)
38. OK KITRO VARAŽDIN - OK NOVI ZAGREB 3:0 (25:13,25:16,25:19)
39. OK OLIMPIK II - OK DINAMO 1:3 (4:25,21:25,26:24,22:25)
40. OK VELIKA GORICA - OK PLAVI ZMAJ 0:3 (19:25,13:25,15:25)
41. ŽOK VRBOVEC - OK NEBO 3:2 (18:25,17:25,25:20,25:19,15:9)
42. OK DON BOSCO - OK SISAK 3:0 (25:12,25:11,25:16)
8. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
43. OK KARLOVAC - OK SISAK 3:0 (25:9,25:7,25:13)
44. OK NEBO - OK DON BOSCO 0:3 (19:25,17:25,16:25)
45. OK PLAVI ZMAJ - ŽOK VRBOVEC 3:0 (25:20,25:12,25:17)
46. OK DINAMO - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:14,25:10,25:16)
47. OK NOVI ZAGREB - OK OLIMPIK II 3:0 (25:22,27:25,25:23)
48. HAOK MLADOST II - OK KITRO VARAŽDIN 3:2 (22:25,25:21,18:25,25:21,15:8)
9. kolo (2. prosinca 2017., 3. prosinca 2017.)
49. OK KITRO VARAŽDIN - OK KARLOVAC 3:1 (25:22,23:25,25:14,26:24)
50. HAOK MLADOST II - OK OLIMPIK II 3:1 (25:15,25:11,15:25,25:15)
51. OK VELIKA GORICA - OK NOVI ZAGREB 0:3 (20:25,28:30,18:25)
52. ŽOK VRBOVEC - OK DINAMO 0:3 (19:25,21:25,15:25)
53. OK DON BOSCO - OK PLAVI ZMAJ 2:3 (18:25,25:23,25:23,20:25,10:15)
54. OK SISAK - OK NEBO 1:3 (25:20,8:25,8:25,16:25)
10. kolo (9. prosinca 2017., 10. prosinca 2017.)
55. OK KARLOVAC - OK NEBO 3:0 (28:26,25:15,25:16)
56. OK PLAVI ZMAJ - OK SISAK 3:0 (25:17,25:16,25:16)
57. OK DINAMO - OK DON BOSCO 3:1 (18:25,25:23,25:8,25:18)
58. OK NOVI ZAGREB - ŽOK VRBOVEC 1:3 (17:25,25:16,26:28,20:25)
59. HAOK MLADOST II - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:10,25:5,25:12)
60. OK KITRO VARAŽDIN - OK OLIMPIK II 3:0 (26:24,25:14,25:20)
11. kolo (3. veljače 2018., 4. veljače 2018.)
61. OK OLIMPIK II - OK KARLOVAC 0:3 (6:25,11:25,15:25)
62. OK VELIKA GORICA - OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (13:25,15:25,12:25)
63. ŽOK VRBOVEC - HAOK MLADOST II 1:3 (25:16,16:25,19:25,16:25)
64. OK DON BOSCO - OK NOVI ZAGREB 3:0 (26:24,25:21,25:18)
65. OK SISAK - OK DINAMO 0:3 (8:25,13:25,12:25)
66. OK NEBO - OK PLAVI ZMAJ 3:1 (25:27,25:22,25:20,25:22)
12. kolo (10. veljače 2018., 11. veljače 2018.)
67. OK KARLOVAC - OK PLAVI ZMAJ 3:0 (25:10,25:19,25:21)
68. OK NEBO - OK DINAMO 0:3 (9:25,14:25,24:26)
69. OK SISAK - OK NOVI ZAGREB 0:3 (13:25,21:25,21:25)
70. HAOK MLADOST II - OK DON BOSCO 3:0 (25:21,25:15,25:14)
71. ŽOK VRBOVEC - OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (26:28,17:25,15:25)
72. OK VELIKA GORICA - OK OLIMPIK II 1:3 (7:25,25:20,17:25,20:25)
13. kolo (17. veljače 2018., 18. veljače 2018.)
73. OK VELIKA GORICA - OK KARLOVAC 0:3 (18:25,21:25,16:25)
74. OK OLIMPIK II - ŽOK VRBOVEC 3:1 (13:25,25:20,25:13,25:13)
75. OK KITRO VARAŽDIN - OK DON BOSCO 3:0 (25:11,25:18,25:16)
76. HAOK MLADOST II - OK SISAK 3:0 (25:13,25:16,25:11)
77. OK NOVI ZAGREB - OK NEBO 3:1 (25:23,21:25,27:25,25:19)
78. OK DINAMO - OK PLAVI ZMAJ 3:0 (25:20,25:15,25:12)
14. kolo (24. veljače 2018., 25. veljače 2018.)
79. OK KARLOVAC - OK DINAMO 2:3 (25:16,24:21,19:25,15:25,10:15)
80. OK PLAVI ZMAJ - OK NOVI ZAGREB 3:1 (25:22,25:21,21:25,29:27)
81. OK NEBO - HAOK MLADOST II 2:3 (25:21,25:22,6:25,21:25,7:15)
82. OK SISAK - OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (8:25,15:25,10:25)
83. OK DON BOSCO - OK OLIMPIK II 3:0 (25:19,25:17,25:9)
84. ŽOK VRBOVEC - OK VELIKA GORICA 0:3 (23:25,23:25,20:25)
15. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
85. ŽOK VRBOVEC - OK KARLOVAC 2:3 (25:21,13:25,8:25,25:21,14:16)
86. OK VELIKA GORICA - OK DON BOSCO 3:0 (25:21,25:16,25:21)
87. OK OLIMPIK II - OK SISAK 3:2 (27:25,24:26,23:25,25:23,15:12)
88. OK KITRO VARAŽDIN - OK NEBO 3:0 (25:18,28:26,25:19)
89. HAOK MLADOST II - OK PLAVI ZMAJ 2:3 (25:18,20:25,25:11,24:26,16:18)
90. OK NOVI ZAGREB - OK DINAMO 1:3 (20:25,25:19,15:25,18:25)
16. kolo (10. ožujka 2018., 11. ožujka 2018.)
91. OK KARLOVAC - OK NOVI ZAGREB 2:3 (23:25,25:15,25:19,22:25,11:15)
92. OK DINAMO - HAOK MLADOST II 3:0 (25:16,25:8,28:26)
93. OK PLAVI ZMAJ - OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (20:25,14:25,14:25)
94. OK NEBO - OK OLIMPIK II 3:1 (25:19,25:11,21:25,25:10)
95. OK SISAK - OK VELIKA GORICA 2:3 (21:25,25:21,14:25,25:19,12:15)
96. OK DON BOSCO - ŽOK VRBOVEC 3:0 (25:12,25:21,25:16)
17. kolo (17. ožujka 2018., 18. ožujka 2018.)
97. OK DON BOSCO - OK KARLOVAC 0:3 (22:25,22:25,19:25)
98. ŽOK VRBOVEC - OK SISAK 3:2 (18:25,25:17,21:25,25:21,15:12)
99. OK VELIKA GORICA - OK NEBO 1:3 (17:25,25:20,18:25,15:25)
100. OK OLIMPIK II - OK PLAVI ZMAJ 0:3 (15:25,20:25,14:25)
101. OK KITRO VARAŽDIN - OK DINAMO 3:1 (25:20,16:25,25:20,25:13)
102. HAOK MLADOST II - OK NOVI ZAGREB 3:2 (20:25,26:24,24:26,25:7,15:7)
18. kolo (24. ožujka 2018., 25. ožujka 2018.)
103. OK KARLOVAC - HAOK MLADOST II 2:3 (25:15,17:25,25:15,15:25,7:15)
104. OK NOVI ZAGREB - OK KITRO VARAŽDIN 1:3 (25:23,23:25,22:25,11:25)
105. OK DINAMO - OK OLIMPIK II 3:2 (25:18,25:17,24:26,13:25,15:6)
106. OK PLAVI ZMAJ - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:15,25:20,24:14)
107. OK NEBO - ŽOK VRBOVEC 3:0 (25:20,25:17,26:24)
108. OK SISAK - OK DON BOSCO 0:3 (15:25,9:25,13:25)
19. kolo (7. travnja 2017., 8. travnja 2018.)
109. OK SISAK - OK KARLOVAC 0:3 (18:25,24:26,20:25)
110. OK DON BOSCO - OK NEBO 1:3 (22:25,23:25,25:9,12:25)
111. ŽOK VRBOVEC - OK PLAVI ZMAJ 3:2 (25:23,26:24,18:25,23:25,15:12)
112. OK VELIKA GORICA - OK DINAMO 0:3 (22:25,17:25,13:25)
113. OK OLIMPIK II - OK NOVI ZAGREB 0:3 (24:26,12:25,17:25)
114. OK KITRO VARAŽDIN - HAOK MLADOST II 3:2 (23:25,22:25,25:18,25:23,16:14)
20. kolo (14. travnja 2018., 15. travnja 2018.)
115. OK KARLOVAC - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (bez borbe)
116. OK OLIMPIK II - HAOK MLADOST II 1:3 (18:25,26:24,17:25,9:25)
117. OK NOVI ZAGREB - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:15,25:8,25:22)
118. OK DINAMO - ŽOK VRBOVEC 3:0 (25:12,25:13,25:18)
119. OK PLAVI ZMAJ - OK DON BOSCO 1:3 (25:21,24:26,13:25,19:25)
120. OK NEBO - OK SISAK 3:1 (25:21,29:31,25:22,25:14)
21. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
121. OK NEBO - OK KARLOVAC 3:0 (25:21,25:20,25:23)
122. OK SISAK - OK PLAVI ZMAJ 1:3 (21:25,22:25,25:20,16:25)
123. OK DON BOSCO - OK DINAMO 1:3 (16:25,25:20,15:25,22:25)
124. ŽOK VRBOVEC - OK NOVI ZAGREB 2:3 (25:23,14:25,27:25,18:25,10:15)
125. OK VELIKA GORICA - HAOK MLADOST II 0:3 (20:25,16:25,15:25)
126. OK OLIMPIK II - OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (13:25,13:25,26:28)
22. kolo (28. travnja 2018., 29. travnja 2018.)
127. OK KARLOVAC - OK OLIMPIK II PRATITE UŽIVO
128. OK KITRO VARAŽDIN - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:20,25:10,25:19)
129. HAOK MLADOST II - ŽOK VRBOVEC 3:0 (25:12,25:18,25:21)
130. OK NOVI ZAGREB - OK DON BOSCO 1:3 (25:15,22:25,24:25,25:27)
131. OK DINAMO - OK SISAK 3:0 (25:16,25:15,25:8)
132. OK PLAVI ZMAJ - OK NEBO 1:3 (11:25,24:26,25:20,19:25)
GRUPA - ZAPAD
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK VELI VRH 20 19 1 58 13 4.4615 1669 1316 1.2682 54
2. ŽOK PAZIN 20 15 5 51 24 2.1250 1729 1465 1.1802 45
3. OK MARČANA 20 14 6 50 24 2.0833 1661 1356 1.2249 43
4. OK FUNTANA VRSAR 20 13 7 44 28 1.5714 1638 1425 1.1495 40
5. OK UMAG 20 11 9 42 36 1.1667 1657 1581 1.0481 34
6. OK PULA 20 12 8 39 33 1.1818 1531 1419 1.0789 32
7. OK GROBNIČAN 20 10 10 38 32 1.1875 1534 1442 1.0638 31
8. OK KASTAV 1998 20 5 15 25 47 0.5319 1372 1596 0.8596 18
9. OK POREČ II 20 6 14 24 48 0.5000 1423 1635 0.8703 18
10. OK MATULJI 2004 20 4 16 14 50 0.2800 1116 1524 0.7323 12
11. OK BALE 20 1 19 8 58 0.1379 1038 1609 0.6451 3
1. kolo (7. listopada 2017., 8. listopada 2017.)
1. OK VELI VRH - 0 -
2. OK KASTAV 1998 - OK BALE 3:0 (25:11,25:15,25:16)
3. OK MATULJI 2004 - OK UMAG 0:3 (20:25,21:25,18:25)
4. OK MARČANA - OK GROBNIČAN 3:0 (25:22,25:16,25:22)
5. ŽOK PAZIN - OK FUNTANA VRSAR 3:0 (25:19,25:18,25:19)
6. OK PULA - OK POREČ II 3:0 (25:16,25:8,25:15)
2. kolo (14. listopada 2017., 15. listopada 2017.)
7. 0 - OK POREČ II -
8. OK FUNTANA VRSAR - OK PULA 3:1 (15:25,25:10,25:22,25:17)
9. OK GROBNIČAN - ŽOK PAZIN 3:2 (24:26,25:14,25:15,23:25,15:11)
10. OK UMAG - OK MARČANA 0:3 (11:25,20:25,12:25)
11. OK BALE - OK MATULJI 2004 1:3 (27:25,21:25,21:25,15:25)
12. OK VELI VRH - OK KASTAV 1998 3:0 (25:19,25:22,25:21)
3. kolo (21. listopada 2017., 22. listopada 2017.)
13. OK KASTAV 1998 - 0 -
14. OK MATULJI 2004 - OK VELI VRH 0:3 (8:25,8:25,16:25)
15. OK MARČANA - OK BALE 3:0 (25:11,25:7,25:8)
16. ŽOK PAZIN - OK UMAG 3:0 (25:14,25:19,25:21)
17. OK PULA - OK GROBNIČAN 0:3 (22:25,11:25,13:25)
18. OK POREČ II - OK FUNTANA VRSAR 0:3 (19:25,19:25,12:25)
4. kolo (28. listopada 2017., 29. listopada 2017.)
19. 0 - OK FUNTANA VRSAR -
20. OK GROBNIČAN - OK POREČ II 3:0 (25:22,25:21,25:10)
21. OK UMAG - OK PULA 2:3 (25:20,25:21,23:25,19:25,7:15)
22. OK BALE - ŽOK PAZIN 0:3 (14:25,17:25,22:25)
23. OK VELI VRH - OK MARČANA 3:2 (15:25,25:12,18:25,25:23,15:8)
24. OK KASTAV 1998 - OK MATULJI 2004 3:0 (25:16,25:16,25:9)
5. kolo (4. studenog 2017., 5. studenog 2017.)
25. OK MATULJI 2004 - 0 -
26. OK MARČANA - OK KASTAV 1998 3:0 (25:9,25:13,25:21)
27. OK VELI VRH - ŽOK PAZIN 1:3 (16:25,19:25,27:25,21:25)
28. OK PULA - OK BALE 3:0 (25:19,25:16,25:16)
29. OK POREČ II - OK UMAG 3:2 (20:25,25:20,25:22,19:25,15:6)
30. OK FUNTANA VRSAR - OK GROBNIČAN 0:3 (26:28,22:25,18:25)
6. kolo (11. studenog 2017., 12. studenog 2017.)
31. 0 - OK GROBNIČAN -
32. OK UMAG - OK FUNTANA VRSAR 3:1 (25:19,27:25,21:25,25:21)
33. OK BALE - OK POREČ II 1:3 (25:21,7:25,17:25,21:25)
34. OK VELI VRH - OK PULA 3:0 (25:20,25:20,25:14)
35. OK KASTAV 1998 - ŽOK PAZIN 0:3 (10:25,15:25,20:25)
36. OK MATULJI 2004 - OK MARČANA 0:3 (9:25,18:25,11:25)
7. kolo (18. studenog 2017., 19. studenog 2017.)
37. OK MARČANA - 0 -
38. ŽOK PAZIN - OK MATULJI 2004 3:1 (25:21,25:14,18:25,25:16)
39. OK PULA - OK KASTAV 1998 3:2 (25:20,25:20,12:25,25:27,15:9)
40. OK POREČ II - OK VELI VRH 0:3 (15:25,17:25,14:25)
41. OK FUNTANA VRSAR - OK BALE 3:0 (25:18,25:10,25:9)
42. OK GROBNIČAN - OK UMAG 0:3 (23:25,22:25,21:25)
8. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
43. 0 - OK UMAG -
44. OK BALE - OK GROBNIČAN 0:3 (9:25,16:25,10:25)
45. OK VELI VRH - OK FUNTANA VRSAR 3:0 (25:22,25:23,25:15)
46. OK KASTAV 1998 - OK POREČ II 3:1 (17:25,25:17,28:26,25:11)
47. OK MATULJI 2004 - OK PULA 0:3 (18:25,18:25,20:25)
48. OK MARČANA - ŽOK PAZIN 2:3 (26:24,14:25,21:25,25:23,12:15)
9. kolo (2. prosinca 2017., 3. prosinca 2017.)
49. ŽOK PAZIN - 0 -
50. OK PULA - OK MARČANA 0:3 (17:25,18:25,14:25)
51. OK POREČ II - OK MATULJI 2004 0:3 (30:32,16:25,21:25)
52. OK FUNTANA VRSAR - OK KASTAV 1998 3:0 (25:11,25:12,25:16)
53. OK GROBNIČAN - OK VELI VRH 1:3 (18:25,23:25,25:22,17:25)
54. OK UMAG - OK BALE 3:0 (25:10,25:16,25:16)
10. kolo (9. prosinca 2017., 10. prosinca 2017.)
55. 0 - OK BALE -
56. OK VELI VRH - OK UMAG 3:2 (18:25,12:25,25:15,27:25,15:11)
57. OK KASTAV 1998 - OK GROBNIČAN 0:3 (19:25,17:25,21:25)
58. OK MATULJI 2004 - OK FUNTANA VRSAR 0:3 (10:25,14:25,11:25)
59. OK MARČANA - OK POREČ II 3:0 (25:8,25:15,25:10)
60. ŽOK PAZIN - OK PULA 3:0 (25:14,25:17,25:12)
11. kolo (3. veljače 2018., 4. veljače 2018.)
61. OK PULA - 0 -
62. OK POREČ II - ŽOK PAZIN 1:3 (22:25,21:25,25:20,16:25)
63. OK FUNTANA VRSAR - OK MARČANA 1:3 (25:20,20:25,21:25,16:25,0:0)
64. OK GROBNIČAN - OK MATULJI 2004 3:0 (25:16,25:16,25:22)
65. OK UMAG - OK KASTAV 1998 3:0 (25:10,25:11,25:13)
66. OK BALE - OK VELI VRH 0:3 (18:25,14:25,20:25)
12. kolo (10. veljače 2018., 11. veljače 2018.)
67. 0 - OK VELI VRH -
68. OK BALE - OK KASTAV 1998 3:1 (25:15,25:21,21:25,25:11)
69. OK UMAG - OK MATULJI 2004 3:0 (25:8,25:14,25:16)
70. OK GROBNIČAN - OK MARČANA 0:3 (21:25,24:26,12:25)
71. OK FUNTANA VRSAR - ŽOK PAZIN 3:1 (25:12,22:25,27:25,27:25)
72. OK POREČ II - OK PULA 3:1 (25:23,25:18,17:25,25:21)
13. kolo (17. veljače 2018., 18. veljače 2018.)
73. OK POREČ II - 0 -
74. OK PULA - OK FUNTANA VRSAR 1:3 (16:25,16:25,26:24,24:26)
75. ŽOK PAZIN - OK GROBNIČAN 3:2 (23:25,18:25,25:17,25:18,15:11)
76. OK MARČANA - OK UMAG 3:2 (22:25,25:19,25:20,21:25,15:12)
77. OK MATULJI 2004 - OK BALE 3:0 (25:13,25:20,25:21)
78. OK KASTAV 1998 - OK VELI VRH 1:3 (28:26,12:25,12:25,21:25)
14. kolo (24. veljače 2018., 25. veljače 2018.)
79. 0 - OK KASTAV 1998 -
80. OK VELI VRH - OK MATULJI 2004 3:0 (25:14,25:12,25:12)
81. OK BALE - OK MARČANA 1:3 (25:23,6:25,18:25,6:25)
82. OK UMAG - ŽOK PAZIN 0:3 (18:25,20:25,14:25)
83. OK GROBNIČAN - OK PULA 1:3 (27:25,11:25,18:25,21:25)
84. OK FUNTANA VRSAR - OK POREČ II 3:0 (25:12,25:14,25:18)
15. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
85. OK FUNTANA VRSAR - 0 -
86. OK POREČ II - OK GROBNIČAN 3:1 (21:25,25:19,25:19,25:16)
87. OK PULA - OK UMAG 3:0 (25:21,25:11,25:12)
88. ŽOK PAZIN - OK BALE 3:0 (25:11,25:12,25:11)
89. OK MARČANA - OK VELI VRH 0:3 (16:25,17:25,23:25)
90. OK MATULJI 2004 - OK KASTAV 1998 0:3 (23:25,16:25,19:25)
16. kolo (10. ožujka 2018., 11. ožujka 2018.)
91. 0 - OK MATULJI 2004 -
92. OK KASTAV 1998 - OK MARČANA 0:3 (18:25,14:25,15:25)
93. ŽOK PAZIN - OK VELI VRH 2:3 (23:25,21:25,25:21,25:21,13:15)
94. OK BALE - OK PULA 0:3 (10:25,10:25,14:25)
95. OK UMAG - OK POREČ II 3:1 (25:18,19:25,25:13,25:23)
96. OK GROBNIČAN - OK FUNTANA VRSAR 1:3 (19:25,17:25,25:19,18:25)
17. kolo (17. ožujka 2018., 18. ožujka 2018.)
97. OK GROBNIČAN - 0 -
98. OK FUNTANA VRSAR - OK UMAG 2:3 (25:22,28:26,21:25,23:25,9:15)
99. OK POREČ II - OK BALE 3:0 (25:11,25:22,25:8)
100. OK PULA - OK VELI VRH 0:3 (18:25,19:25,20:25)
101. ŽOK PAZIN - OK KASTAV 1998 1:3 (23:25,25:21,21:25,22:25)
102. OK MARČANA - OK MATULJI 2004 3:0 (25:22,25:13,25:7)
18. kolo (24. ožujka 2018., 25. ožujka 2018.)
103. 0 - OK MARČANA -
104. OK MATULJI 2004 - ŽOK PAZIN 1:3 (28:26,16:25,13:25,14:25)
105. OK KASTAV 1998 - OK PULA 2:3 (12:25,25:21,20:25,25:17,6:15)
106. OK VELI VRH - OK POREČ II 3:0 (25:15,25:21,25:18)
107. OK BALE - OK FUNTANA VRSAR 1:3 (12:25,25:21,18:25,14:25)
108. OK UMAG - OK GROBNIČAN 3:2 (24:18,19:25,25:18,17:25,15:9)
19. kolo (7. travnja 2018., 8. travnja 2018.)
109. OK UMAG - 0 -
110. OK GROBNIČAN - OK BALE 3:0 (25:13,25:14,25:17)
111. OK FUNTANA VRSAR - OK VELI VRH 1:3 (25:21,14:25,11:25,15:25)
112. OK POREČ II - OK KASTAV 1998 3:1 (25:20,25:22,22:25,25:18)
113. OK PULA - OK MATULJI 2004 3:0 (25:13,25:7,25:12)
114. ŽOK PAZIN - OK MARČANA 3:1 (25:17,14:25,25:19,25:13)
20. kolo (14. travnja 2018., 15. travnja 2018.)
115. 0 - ŽOK PAZIN -
116. OK MARČANA - OK PULA 2:3 (10:25,25:17,25:21,19:25,5:15)
117. OK MATULJI 2004 - OK POREČ II 3:1 (25:18,25:9,19:25,25:23)
118. OK KASTAV 1998 - OK FUNTANA VRSAR 1:3 (25:9,14:25,11:25,16:25)
119. OK VELI VRH - OK GROBNIČAN 3:0 (25:11,25:21,25:20)
120. OK BALE - OK UMAG 1:3 (25:22,22:25,11:25,16:25)
21. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
121. OK BALE - 0 -
122. OK UMAG - OK VELI VRH 1:3 (23:25,21:25,25:15,17:25)
123. OK GROBNIČAN - OK KASTAV 1998 3:0 (25:15,25:20,25:16)
124. OK FUNTANA VRSAR - OK MATULJI 2004 3:0 (25:13,25:13,25:18)
125. OK POREČ II - OK MARČANA 2:3 (24:26,19:25,28:26,25:23,9:15)
126. OK PULA - ŽOK PAZIN 3:0 (25:13,25:22,25:22)
22. kolo (28. travnja 2018., 29. travnja 2018.)
127. 0 - OK PULA -
128. ŽOK PAZIN - OK POREČ II 3:0 (25:17,25:20,25:18)
129. OK MARČANA - OK FUNTANA VRSAR 1:3 (25:23,21:25,21:25,22:25)
130. OK MATULJI 2004 - OK GROBNIČAN 0:3 (17:25,16:25,18:25)
131. OK KASTAV 1998 - OK UMAG 2:3 (25:22,12:25,18:25,25:15,13:15)
132. OK VELI VRH - OK BALE 3:0 (25:16,25:16,25:13)
GRUPA - JUG
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK SPLIT 20 20 0 60 4 15.0000 1582 1073 1.4744 59
2. ŽOK DUBROVNIK 20 17 3 55 10 5.5000 1565 943 1.6596 53
3. ŽOK SINJ 20 14 6 48 21 2.2857 1577 1235 1.2769 43
4. ŽOK TROGIR 20 15 5 46 25 1.8400 1569 1349 1.1631 43
5. OK MAKARSKA 20 12 8 41 29 1.4138 1526 1324 1.1526 37
6. OK MARINA KAŠTELA II 20 8 12 31 41 0.7561 1493 1482 1.0074 26
7. OK BRDA II 20 8 12 28 39 0.7179 1359 1505 0.9030 23
8. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 20 8 12 26 41 0.6341 1338 1469 0.9108 23
9. OK DONAT 20 5 15 23 50 0.4600 1368 1686 0.8114 15
10. OK SOLIN 20 2 18 11 57 0.1930 1168 1624 0.7192 5
11. ŽOK ŠIBENIK 20 1 19 7 59 0.1186 760 1615 0.4706 -3
1. kolo (7. listopada 2017., 8. listopada 2017.)
1. OK SPLIT - OK SOLIN 3:0 (25:16,25:13,25:12)
2. ŽOK SINJ - ŽOK DUBROVNIK 3:2 (25:23,22:25,25:23,18:25,15:9)
3. OK MAKARSKA - OK MARINA KAŠTELA II 2:3 (25:18,23:25,25:12,22:25,13:15)
4. ŽOK TROGIR - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:1 (25:11,23:25,25:21,25:20)
5. OK DONAT - ŽOK ŠIBENIK 3:0 (25:15,25:17,25:17)
6. 0 - OK BRDA II -
2. kolo (14. listopada 2017., 15. listopada 2017.)
7. OK SOLIN - OK BRDA II 0:3 (19:25,25:27,18:25)
8. ŽOK ŠIBENIK - 0 -
9. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK DONAT 3:0 (25:16,25:21,25:14)
10. OK MARINA KAŠTELA II - ŽOK TROGIR 2:3 (19:25,15:25,25:15,25:19,12:15)
11. ŽOK DUBROVNIK - OK MAKARSKA 3:0 (25:12,25:10,25:11)
12. OK SPLIT - ŽOK SINJ 3:1 (29:27,24:26,25:22,25:9)
3. kolo (21. listopada 2017., 22. listopada 2017.)
13. ŽOK SINJ - OK SOLIN 3:0 (25:20,25:12,25:14)
14. OK MAKARSKA - OK SPLIT 0:3 (20:25,22:25,13:25)
15. ŽOK TROGIR - ŽOK DUBROVNIK 0:3 (11:25,16:25,8:25)
16. OK DONAT - OK MARINA KAŠTELA II 1:3 (26:24,17:25,21:25,11:25)
17. 0 - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM -
18. OK BRDA II - ŽOK ŠIBENIK 3:0 (25:21,25:21,25:17)
4. kolo (28. listopada 2017., 29. listopada 2017.)
19. OK SOLIN - ŽOK ŠIBENIK 3:1 (25:20,25:22,22:25,25:7)
20. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK BRDA II 0:3 (17:25,18:25,17:25)
21. OK MARINA KAŠTELA II - 0 -
22. ŽOK DUBROVNIK - OK DONAT 3:0 (25:8,25:5,25:11)
23. OK SPLIT - ŽOK TROGIR 3:0 (25:18,25:12,25:17)
24. ŽOK SINJ - OK MAKARSKA 3:0 (25:16,25:17,25:20)
5. kolo (4. studenog 2017., 5. studenog 2017.)
25. OK MAKARSKA - OK SOLIN 3:0 (25:6,25:16,25:18)
26. ŽOK TROGIR - ŽOK SINJ 3:2 (10:25,23:25,26:24,25:23,16:14)
27. OK DONAT - OK SPLIT 1:3 (15:25,18:25,25:23,15:25)
28. 0 - ŽOK DUBROVNIK -
29. OK BRDA II - OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (16:25,14:25,22:25)
30. ŽOK ŠIBENIK - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 1:3 (25:22,17:25,14:25,17:25)
6. kolo (11. studenog 2017., 12. studenog 2017.)
31. OK SOLIN - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 1:3 (25:19,21:25,24:26,12:25)
32. OK MARINA KAŠTELA II - ŽOK ŠIBENIK 3:0 (25:12,25:12,25:18)
33. ŽOK DUBROVNIK - OK BRDA II 3:0 (25:10,25:8,25:12)
34. OK SPLIT - 0 -
35. ŽOK SINJ - OK DONAT 3:1 (23:25,26:24,25:12,25:16)
36. OK MAKARSKA - ŽOK TROGIR 0:3 (17:25,20:25,10:25)
7. kolo (18. studenog 2017., 19. studenog 2017.)
37. ŽOK TROGIR - OK SOLIN 3:0 (25:19,25:10,25:11)
38. OK DONAT - OK MAKARSKA 3:2 (17:25,26:24,25:21,12:25,15:11)
39. 0 - ŽOK SINJ -
40. OK BRDA II - OK SPLIT 0:3 (12:25,14:25,15:25)
41. ŽOK ŠIBENIK - ŽOK DUBROVNIK 0:3 (15:25,6:25,11:25)
42. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK MARINA KAŠTELA II 3:2 (25:21,25:27,28:26,20:25,16:14)
8. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
43. OK SOLIN - OK MARINA KAŠTELA II 1:3 (25:19,15:25,20:25,17:25)
44. ŽOK DUBROVNIK - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:21,25:10,25:15)
45. OK SPLIT - ŽOK ŠIBENIK 3:0 (25:11,25:8,25:14)
46. ŽOK SINJ - OK BRDA II 3:0 (25:14,25:18,25:22)
47. OK MAKARSKA - 0 -
48. ŽOK TROGIR - OK DONAT 3:0 (25:12,25:16,25:18)
9. kolo (2. prosinca 2017., 3. prosinca 2017.)
49. OK DONAT - OK SOLIN 3:1 (25:20,27:25,26:28,25:15)
50. 0 - ŽOK TROGIR -
51. OK BRDA II - OK MAKARSKA 0:3 (15:25,27:29,18:25)
52. ŽOK ŠIBENIK - ŽOK SINJ 0:3 (13:25,21:25,23:25)
53. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK SPLIT 0:3 (12:25,17:25,13:25)
54. OK MARINA KAŠTELA II - ŽOK DUBROVNIK 0:3 (18:25,20:25,18:25)
10. kolo (9. prosinca 2017., 10. prosinca 2017.)
55. OK SOLIN - ŽOK DUBROVNIK 0:3 (9:25,10:25,13:25,0:0)
56. OK SPLIT - OK MARINA KAŠTELA II 3:0 (25:23,25:22,25:16)
57. ŽOK SINJ - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:10,25:6,25:6)
58. OK MAKARSKA - ŽOK ŠIBENIK 3:0 (25:10,25:10,25:22)
59. ŽOK TROGIR - OK BRDA II 3:1 (25:10,24:26,25:19,25:15)
60. OK DONAT - 0 -
11. kolo (3. veljače 2018., 4. veljače 2018.)
61. 0 - OK SOLIN -
62. OK BRDA II - OK DONAT 3:0 (25:20,25:18,25:10)
63. ŽOK ŠIBENIK - ŽOK TROGIR 0:3 (11:25,12:25,12:25)
64. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK MAKARSKA 0:3 (17:25,23:25,17:25)
65. OK MARINA KAŠTELA II - ŽOK SINJ 0:3 (15:25,23:25,10:25)
66. ŽOK DUBROVNIK - OK SPLIT 2:3 (25:18,21:25,25:19,26:28,12:15)
12. kolo (10. veljače 2018., 11. veljače 2018.)
67. OK SOLIN - OK SPLIT 0:3 (14:25,16:25,12:25)
68. ŽOK DUBROVNIK - ŽOK SINJ 3:0 (25:19,25:16,25:13)
69. OK MARINA KAŠTELA II - OK MAKARSKA 0:3 (16:25,21:25,21:25)
70. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - ŽOK TROGIR 1:3 (25:27,24:26,26:24,16:25)
71. ŽOK ŠIBENIK - OK DONAT 3:2 (28:26,10:25,25:23,22:25,15:12)
72. OK BRDA II - 0 -
13. kolo (17. veljače 2018., 18. veljače 2018.)
73. OK BRDA II - OK SOLIN 3:1 (18:25,25:19,25:9,25:21)
74. 0 - ŽOK ŠIBENIK -
75. OK DONAT - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 0:3 (16:25,14:25,22:25)
76. ŽOK TROGIR - OK MARINA KAŠTELA II 3:0 (25:17,25:22,25:21)
77. OK MAKARSKA - ŽOK DUBROVNIK 1:3 (16:25,14:25,27:25,17:25)
78. ŽOK SINJ - OK SPLIT 0:3 (20:25,20:25,21:25)
14. kolo (24. veljače 2018., 25. veljače 2018.)
79. OK SOLIN - ŽOK SINJ 0:3 (10:25,16:25,14:25)
80. OK SPLIT - OK MAKARSKA 3:0 (25:18,25:23,25:22)
81. ŽOK DUBROVNIK - ŽOK TROGIR 3:0 (25:11,25:19,25:11)
82. OK MARINA KAŠTELA II - OK DONAT 3:1 (25:15,20:25,26:24,25:18)
83. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - 0 -
84. ŽOK ŠIBENIK - OK BRDA II 0:3 (15:25,14:25,19:25)
15. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
85. ŽOK ŠIBENIK - OK SOLIN 2:3 (17:25,25:23,25:22,17:25,6:15)
86. OK BRDA II - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:23,25:22,25:16)
87. 0 - OK MARINA KAŠTELA II -
88. OK DONAT - ŽOK DUBROVNIK 0:3 (15:25,18:25,13:25)
89. ŽOK TROGIR - OK SPLIT 0:3 (22:25,21:25,17:25)
90. OK MAKARSKA - ŽOK SINJ 3:2 (12:25,25:17,20:25,25:13,15:6)
16. kolo (10. ožujka 2018., 11. ožujka 2018.)
91. OK SOLIN - OK MAKARSKA 0:3 (11:25,18:25,22:25)
92. ŽOK SINJ - ŽOK TROGIR 1:3 (25:15,17:25,19:25,22:25)
93. OK SPLIT - OK DONAT 3:0 (25:18,25:21,25:14)
94. ŽOK DUBROVNIK - 0 -
95. OK MARINA KAŠTELA II - OK BRDA II 2:3 (25:18,18:25,23:25,25:16,14:16)
96. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - ŽOK ŠIBENIK 3:0 (25:11,25:14,25:1)
17. kolo (17. ožujka 2018., 18. ožujka 2018.)
97. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK SOLIN 3:0 (25:9,26:24,25:13)
98. ŽOK ŠIBENIK - OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (bez borbe)
99. OK BRDA II - ŽOK DUBROVNIK 0:3 (18:25,12:25,11:25)
100. 0 - OK SPLIT -
101. OK DONAT - ŽOK SINJ 0:3 (12:25,17:25,14:25)
102. ŽOK TROGIR - OK MAKARSKA 1:3 (24:26,25:16,6:25,22:25)
18. kolo (24. ožujka 2018., 25. ožujka 2018.)
103. OK SOLIN - ŽOK TROGIR 0:3 (7:25,21:25,21:25)
104. OK MAKARSKA - OK DONAT 3:1 (22:25,25:8,25:16,25:9)
105. ŽOK SINJ - 0 -
106. OK SPLIT - OK BRDA II 3:0 (25:14,26:24,25:23)
107. ŽOK DUBROVNIK - ŽOK ŠIBENIK 3:0 (bez borbe)
108. OK MARINA KAŠTELA II - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 1:3 (16:25,25:13,18:25,17:25)
19. kolo (7. travnja 2018., 8. travnja 2018.)
109. OK MARINA KAŠTELA II - OK SOLIN 3:0 (25:17,25:10,25:18)
110. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - ŽOK DUBROVNIK 0:3 (18:25,14:25,18:25)
111. ŽOK ŠIBENIK - OK SPLIT 0:3 (bez borbe)
112. OK BRDA II - ŽOK SINJ 0:3 (7:25,21:25,19:25)
113. 0 - OK MAKARSKA -
114. OK DONAT - ŽOK TROGIR 1:3 (10:25,25:22,9:25,19:25)
20. kolo (14. travnja 2018., 15. travnja 2018.)
115. OK SOLIN - OK DONAT 1:3 (9:25,25:22,20:25,17:25)
116. ŽOK TROGIR - 0 -
117. OK MAKARSKA - OK BRDA II 3:1 (22:25,25:17,25:19,25:22)
118. ŽOK SINJ - ŽOK ŠIBENIK 3:0 (bez borbe)
119. OK SPLIT - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:15,25:14,25:11)
120. ŽOK DUBROVNIK - OK MARINA KAŠTELA II 3:0 (25:10,25:12,25:13)
21. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
121. ŽOK DUBROVNIK - OK SOLIN 3:0 (25:13,25:15,25:7)
122. OK MARINA KAŠTELA II - OK SPLIT 0:3 (13:25,20:25,23:25)
123. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - ŽOK SINJ 0:3 (17:25,22:25,19:25)
124. ŽOK ŠIBENIK - OK MAKARSKA 0:3 (bez borbe)
125. OK BRDA II - ŽOK TROGIR 1:3 (25:23,23:25,24:26,17:25)
126. 0 - OK DONAT -
22. kolo (28. travnja 2018., 29. travnja 2018.)
127. OK SOLIN - 0 -
128. OK DONAT - OK BRDA II 3:1 (25:17,25:23,21:25,25:21)
129. ŽOK TROGIR - ŽOK ŠIBENIK 3:0 (bez borbe)
130. OK MAKARSKA - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:18,25:19,25:10)
131. ŽOK SINJ - OK MARINA KAŠTELA II 3:0 (25:17,25:8,25:20)
132. OK SPLIT - ŽOK DUBROVNIK 3:0 (25:18,25:15,25:18)
GRUPA - ISTOK
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK OSIJEK II 12 12 0 36 8 4.5000 1056 809 1.3053 35
2. OK BELIŠĆE 12 7 5 27 19 1.4211 997 961 1.0375 22
3. OK LINGA 12 7 5 26 18 1.4444 998 898 1.1114 21
4. ŽOK VALLIS AUREA 12 6 6 24 24 1.0000 975 1015 0.9606 18
5. ŽOK VINKOVCI 12 5 7 22 25 0.8800 991 999 0.9920 16
6. OK POSAVINA BROD 12 5 7 19 25 0.7600 890 943 0.9438 14
7. OK KOLONIJA 12 0 12 1 36 0.0278 633 915 0.6918 0
1. kolo (14. listopada 2017., 15. listopada 2017.)
1. ŽOK VINKOVCI - 0 -
2. ŽOK OSIJEK II - OK LINGA 3:1 (25:11,24:26,25:23,25:15)
3. ŽOK VALLIS AUREA - OK KOLONIJA 3:0 (25:13,25:18,25:23)
4. OK BELIŠĆE - OK POSAVINA BROD 3:0 (25:7,28:26,25:22)
2. kolo (21. listopada 2017., 22. listopada 2017.)
5. 0 - OK POSAVINA BROD -
6. OK KOLONIJA - OK BELIŠĆE 0:3 (20:25,21:25,23:25)
7. OK LINGA - ŽOK VALLIS AUREA 3:2 (25:21,25:15,23:25,25:27,15:13)
8. ŽOK VINKOVCI - ŽOK OSIJEK II 1:3 (25:19,23:25,17:25,26:28)
3. kolo (4. studenog 2017., 5. studenog 2017.)
9. ŽOK OSIJEK II - 0 -
10. ŽOK VALLIS AUREA - ŽOK VINKOVCI 3:2 (18:25,25:16,19:25,25:13,15:8)
11. OK BELIŠĆE - OK LINGA 3:1 (26:28,25:18,25:20,25:17)
12. OK POSAVINA BROD - OK KOLONIJA 3:0 (25:15,25:19,25:17)
4. kolo (11. studenog 2017., 12. studenog 2017.)
13. 0 - OK KOLONIJA -
14. OK LINGA - OK POSAVINA BROD 3:0 (25:16,25:13,25:16)
15. ŽOK VINKOVCI - OK BELIŠĆE 1:3 (25:19,21:25,20:25,22:25)
16. ŽOK OSIJEK II - ŽOK VALLIS AUREA 3:2 (25:23,25:23,19:25,14:25,15:6)
5. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
17. ŽOK VALLIS AUREA - 0 -
18. OK BELIŠĆE - ŽOK OSIJEK II 1:3 (18:25,19:25,25:14,15:25)
19. ŽOK VINKOVCI - OK POSAVINA BROD 3:1 (25:22,21:25,25:21,25:16)
20. OK KOLONIJA - OK LINGA 0:3 (17:25,13:25,21:25)
6. kolo (2. prosinca 2017., 3. prosinca 2017.)
21. 0 - OK LINGA -
22. ŽOK VINKOVCI - OK KOLONIJA 3:0 (25:19,25:7,25:19)
23. ŽOK OSIJEK II - OK POSAVINA BROD 3:1 (18:25,25:13,25:21,25:20)
24. ŽOK VALLIS AUREA - OK BELIŠĆE 2:3 (25:21,25:21,18:25,11:25,11:15)
7. kolo (9. prosinca 2017., 10. prosinca 2017.)
25. OK BELIŠĆE - 0 -
26. OK POSAVINA BROD - ŽOK VALLIS AUREA 3:0 (25:13,25:11,25:18)
27. OK KOLONIJA - ŽOK OSIJEK II 0:3 (15:25,13:25,22:25)
28. OK LINGA - ŽOK VINKOVCI 3:1 (20:25,25:14,25:23,25:13)
8. kolo (10. veljače 2018., 11. veljače 2018.)
29. 0 - ŽOK VINKOVCI -
30. OK LINGA - ŽOK OSIJEK II 1:3 (26:24,11:25,23:25,25:27)
31. OK KOLONIJA - ŽOK VALLIS AUREA 0:3 (14:25,20:25,23:25)
32. OK POSAVINA BROD - OK BELIŠĆE 3:2 (20:25,13:25,25:17,25:16,15:9)
9. kolo (17. veljače 2018., 18. veljače 2018.)
33. OK POSAVINA BROD - 0 -
34. OK BELIŠĆE - OK KOLONIJA 3:0 (25:21,25:13,25:22)
35. ŽOK VALLIS AUREA - OK LINGA 0:3 (6:25,25:27,22:25)
36. ŽOK OSIJEK II - ŽOK VINKOVCI 3:0 (25:11,25:9,25:23)
10. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
37. 0 - ŽOK OSIJEK II -
38. ŽOK VINKOVCI - ŽOK VALLIS AUREA 2:3 (25:23,25:15,23:25,20:25,12:15)
39. OK LINGA - OK BELIŠĆE 0:3 (23:25,20:25,22:25)
40. OK KOLONIJA - OK POSAVINA BROD 0:3 (20:25,23:25,14:25)
11. kolo (17. ožujka 2018., 18. ožujka 2018.)
41. OK KOLONIJA - 0 -
42. OK POSAVINA BROD - OK LINGA 3:2 (25:20,25:21,17:25,15:25,15:13)
43. OK BELIŠĆE - ŽOK VINKOVCI 0:3 (20:25,19:25,14:25)
44. ŽOK VALLIS AUREA - ŽOK OSIJEK II 0:3 (28:30,15:25,15:25)
12. kolo (24. ožujka 2018., 25. ožujka 2018.)
45. 0 - ŽOK VALLIS AUREA -
46. ŽOK OSIJEK II - OK BELIŠĆE 3:1 (25:9,25:16,24:26,25:17)
47. OK POSAVINA BROD - ŽOK VINKOVCI 2:3 (25:18,13:25,22:25,25:22,10:15)
48. OK LINGA - OK KOLONIJA 3:0 (25:12,25:12,25:15)
13. kolo (14. travnja 2018., 15. travnja 2018.)
49. OK LINGA - 0 -
50. OK KOLONIJA - ŽOK VINKOVCI 1:3 (21:25,20:25,25:15,14:25)
51. OK POSAVINA BROD - ŽOK OSIJEK II 0:3 (21:25,13:25,18:25)
52. OK BELIŠĆE - ŽOK VALLIS AUREA 2:3 (25:16,17:25,20:25,25:16,15:17)
14. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
53. 0 - OK BELIŠĆE -
54. ŽOK VALLIS AUREA - OK POSAVINA BROD 3:0 (25:23,25:21,25:16)
55. ŽOK OSIJEK II - OK KOLONIJA 3:0 (25:10,25:10,25:9)
56. ŽOK VINKOVCI - OK LINGA 0:3 (24:26,20:25,17:25)
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 16. srpnja 2018., 11,21
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) da bi se korisnicima prikazao prilagođeni sadržaj te su oni nužni za ispravan rad. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se