Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - CENTAR - seniorke
SKUPINA - JUG
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK MEDVEŠČAK 14 13 1 40 5 8.0000 1105 761 1.4520 39
2. OK DINAMO II 14 11 3 33 14 2.3571 1111 885 1.2554 32
3. OK PETRINJA 14 10 4 34 17 2.0000 1159 1012 1.1453 30
4. HAOK MLADOST III 14 8 6 27 20 1.3500 1011 1005 1.0060 24
5. OK DARUVAR 14 6 8 21 27 0.7778 976 1051 0.9286 18
6. OK OLIMPIK III 14 4 10 19 33 0.5758 1053 1192 0.8834 12
7. OK IVANIĆ GRAD 14 3 11 10 35 0.2857 822 1060 0.7755 9
8. OK VIVERA GLINA 14 1 13 7 40 0.1750 849 1120 0.7580 4
1. kolo (14. listopada 2017., 15. listopada 2017.)
1. HAOK MLADOST III - OK VIVERA GLINA 3:0 (25:13,25:20,25:18)
2. OK DARUVAR - OK PETRINJA 1:3 (9:25,25:18,25:27,18:25)
3. OK DINAMO II - OK OLIMPIK III 3:0 (25:5,25:10,25:11)
4. OK IVANIĆ GRAD - OK MEDVEŠČAK 0:3 (24:26,15:25,15:25)
2. kolo (21. listopada 2017., 22. listopada 2017.)
5. OK VIVERA GLINA - OK MEDVEŠČAK 1:3 (20:25,25:17,16:25,23:25)
6. OK OLIMPIK III - OK IVANIĆ GRAD 1:3 (25:19,15:25,22:25,20:25)
7. OK PETRINJA - OK DINAMO II 2:3 (24:26,25:21,17:25,25:21,13:15)
8. HAOK MLADOST III - OK DARUVAR 0:3 (18:25,18:25,16:25)
3. kolo (4. studenog 2017., 5. studenog 2017.)
9. OK DARUVAR - OK VIVERA GLINA 3:0 (25:18,25:18,25:12)
10. OK DINAMO II - HAOK MLADOST III 0:3 (24:26,21:25,19:25)
11. OK IVANIĆ GRAD - OK PETRINJA 0:3 (21:25,16:25,18:25)
12. OK MEDVEŠČAK - OK OLIMPIK III 3:0 (25:19,25:14,25:17)
4. kolo (11. studenog 2017., 12. studenog 2017.)
13. OK VIVERA GLINA - OK OLIMPIK III 1:3 (17:25,13:25,25:20,18:25)
14. OK PETRINJA - OK MEDVEŠČAK 3:1 (25:23,10:25,25:18,26:24)
15. HAOK MLADOST III - OK IVANIĆ GRAD 3:0 (25:18,25:13,25:17)
16. OK DARUVAR - OK DINAMO II 0:3 (23:25,9:25,14:25)
5. kolo (18. studenog 2017., 19. studenog 2017.)
17. OK DINAMO II - OK VIVERA GLINA 3:0 (25:10,25:21,25:3)
18. OK IVANIĆ GRAD - OK DARUVAR 0:3 (17:25,10:25,19:25)
19. OK MEDVEŠČAK - HAOK MLADOST III 3:0 (25:2,25:16,25:15)
20. OK OLIMPIK III - OK PETRINJA 2:3 (22:25,25:18,25:23,20:25,0:15)
6. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
21. OK VIVERA GLINA - OK PETRINJA 0:3 (17:25,20:25,21:25)
22. HAOK MLADOST III - OK OLIMPIK III 3:0 (25:20,25:16,25:17)
23. OK DARUVAR - OK MEDVEŠČAK 0:3 (18:25,19:25,21:25)
24. OK DINAMO II - OK IVANIĆ GRAD 3:0 (25:10,25:9,25:13)
7. kolo (2. prosinca 2017., 3. prosinca 2017.)
25. OK IVANIĆ GRAD - OK VIVERA GLINA 3:0 (25:20,25:18,25:13)
26. OK MEDVEŠČAK - OK DINAMO II 3:0 (25:20,25:19,25:20)
27. OK OLIMPIK III - OK DARUVAR 3:2 (25:22,18:25,25:27,26:24,15:11)
28. OK PETRINJA - HAOK MLADOST III 3:0 (25:10,25:11,25:18)
8. kolo (9. prosinca 2017., 10. prosinca 2017.)
29. OK VIVERA GLINA - HAOK MLADOST III 0:3 (22:25,20:25,27:29)
30. OK PETRINJA - OK DARUVAR 3:0 (25:23,25:16,25:11)
31. OK OLIMPIK III - OK DINAMO II 1:3 (22:25,26:24,25:27,19:25)
32. OK MEDVEŠČAK - OK IVANIĆ GRAD 3:0 (25:12,25:13,25:14)
9. kolo (16. prosinca 2017., 17. prosinca 2017.)
33. OK MEDVEŠČAK - OK VIVERA GLINA 3:0 (25:9,25:12,25:5)
34. OK IVANIĆ GRAD - OK OLIMPIK III 3:1 (25:16,25:16,26:28,25:23)
35. OK DINAMO II - OK PETRINJA 3:1 (25:22,22:25,25:13,26:24)
36. OK DARUVAR - HAOK MLADOST III 3:1 (22:25,25:21,25:21,25:22)
10. kolo (27. siječnja 2018., 28. siječnja 2018.)
37. OK VIVERA GLINA - OK DARUVAR 2:3 (25:15,21:25,20:25,25:18,11:15)
38. HAOK MLADOST III - OK DINAMO II 1:3 (21:25,27:29,25:17,15:25)
39. OK PETRINJA - OK IVANIĆ GRAD 3:0 (25:16,25:13,25:13)
40. OK OLIMPIK III - OK MEDVEŠČAK 0:3 (16:25,16:25,16:25)
11. kolo (3. veljače 2018., 4. veljače 2018.)
41. OK OLIMPIK III - OK VIVERA GLINA 3:0 (31:29,25:13,25:17)
42. OK MEDVEŠČAK - OK PETRINJA 3:0 (25:22,26:24,25:18)
43. OK IVANIĆ GRAD - HAOK MLADOST III 0:3 (19:25,11:25,22:25)
44. OK DINAMO II - OK DARUVAR 3:0 (25:18,25:16,25:22)
12. kolo (10. veljače 2018., 11. veljače 2018.)
45. OK VIVERA GLINA - OK DINAMO II 0:3 (7:25,18:25,23:25)
46. OK DARUVAR - OK IVANIĆ GRAD 3:0 (25:15,25:22,25:23)
47. HAOK MLADOST III - OK MEDVEŠČAK 1:3 (25:21,13:25,15:25,14:25)
48. OK PETRINJA - OK OLIMPIK III 3:1 (28:26,25:14,20:25,25:20)
13. kolo (17. veljače 2018., 18. veljače 2018.)
49. OK PETRINJA - OK VIVERA GLINA 3:0 (25:16,25:20,25:17)
50. OK OLIMPIK III - HAOK MLADOST III 1:3 (21:25,18:25,26:24,17:25)
51. OK MEDVEŠČAK - OK DARUVAR 3:0 (25:9,25:9,25:15)
52. OK IVANIĆ GRAD - OK DINAMO II 0:3 (14:25,15:25,20:25)
14. kolo (24. veljače 2018., 25. veljače 2018.)
53. OK VIVERA GLINA - OK IVANIĆ GRAD 3:1 (25:14,25:16,18:25,25:20)
54. OK DINAMO II - OK MEDVEŠČAK 0:3 (20:25,17:25,23:25)
55. OK DARUVAR - OK OLIMPIK III 0:3 (14:25,17:25,21:25)
56. HAOK MLADOST III - OK PETRINJA 3:1 (25:8,14:25,25:18,25:21)
SKUPINA - SJEVER
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK KAŠTEL 14 13 1 41 8 5.1250 1160 835 1.3892 38
2. ŽOK BJELOVAR 14 11 3 35 13 2.6923 1139 919 1.2394 34
3. OK KITRO VARAŽDIN II 14 9 5 32 22 1.4545 1154 1090 1.0587 26
4. ŽOK IVANEC 14 6 8 28 27 1.0370 1174 1178 0.9966 22
5. ŽOK ČAZMA 14 8 6 26 27 0.9630 1108 1123 0.9866 20
6. OK ŠTRIGOVA 14 4 10 17 34 0.5000 1024 1154 0.8873 12
7. OK BRCKO 14 4 10 15 33 0.4545 876 1072 0.8172 12
8. OK NEDELIŠĆE ELTING 14 1 13 11 41 0.2683 969 1233 0.7859 4
1. kolo (14. listopada 2017., 15. listopada 2017.)
1. OK BRCKO - ŽOK KAŠTEL 0:3 (12:25,16:25,16:25)
2. OK KITRO VARAŽDIN II - ŽOK IVANEC 3:0 (25:12,25:15,25:21)
3. OK NEDELIŠĆE ELTING - ŽOK ČAZMA 0:3 (20:25,23:25,23:25)
4. OK ŠTRIGOVA - ŽOK BJELOVAR 3:0 (25:23,25:21,25:23)
2. kolo (21. listopada 2017., 22. listopada 2017.)
5. ŽOK KAŠTEL - ŽOK BJELOVAR 3:2 (25:22,17:25,26:24,16:25,15:10)
6. ŽOK ČAZMA - OK ŠTRIGOVA 3:0 (25:16,25:19,25:20)
7. ŽOK IVANEC - OK NEDELIŠĆE ELTING 2:3 (25:17,22:25,21:25,25:23,11:15)
8. OK BRCKO - OK KITRO VARAŽDIN II 3:2 (9:25,22:25,25:15,25:15,15:12)
3. kolo (4. studenog 2017., 5. studenog 2017.)
9. OK KITRO VARAŽDIN II - ŽOK KAŠTEL 3:2 (26:24,21:25,25:17,19:25,15:12)
10. OK NEDELIŠĆE ELTING - OK BRCKO 1:3 (23:25,28:26,6:25,17:25)
11. OK ŠTRIGOVA - ŽOK IVANEC 0:3 (21:25,17:25,24:26)
12. ŽOK BJELOVAR - ŽOK ČAZMA 3:0 (25:15,25:19,25:16)
4. kolo (11. studenog 2017., 12. studenog 2017.)
13. ŽOK KAŠTEL - ŽOK ČAZMA 3:0 (25:15,25:16,25:16)
14. ŽOK IVANEC - ŽOK BJELOVAR 0:3 (20:25,23:25,16:25)
15. OK BRCKO - OK ŠTRIGOVA 3:0 (25:22,25:18,25:16)
16. OK KITRO VARAŽDIN II - OK NEDELIŠĆE ELTING 3:0 (25:13,25:19,25:23)
5. kolo (18. studenog 2017., 19. studenog 2017.)
17. OK NEDELIŠĆE ELTING - ŽOK KAŠTEL 0:3 (13:25,11:25,10:25)
18. OK ŠTRIGOVA - OK KITRO VARAŽDIN II 2:3 (20:25,23:25,25:19,25:23,4:15)
19. ŽOK BJELOVAR - OK BRCKO 3:0 (25:10,25:18,25:14)
20. ŽOK ČAZMA - ŽOK IVANEC 1:3 (18:25,22:25,25:19,19:25)
6. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
21. ŽOK KAŠTEL - ŽOK IVANEC 3:2 (24:26,28:26,25:10,19:25,15:2)
22. OK BRCKO - ŽOK ČAZMA 2:3 (25:20,25:22,21:25,16:25,6:15)
23. OK KITRO VARAŽDIN II - ŽOK BJELOVAR 1:3 (24:26,12:25,26:24,22:25)
24. OK NEDELIŠĆE ELTING - OK ŠTRIGOVA 2:3 (19:25,25:17,17:25,25:21,12:15)
7. kolo (2. prosinca 2017., 3. prosinca 2017.)
25. ŽOK KAŠTEL - OK ŠTRIGOVA 3:0 (25:18,25:21,25:18)
26. ŽOK BJELOVAR - OK NEDELIŠĆE ELTING 3:0 (25:16,25:18,25:17)
27. ŽOK ČAZMA - OK KITRO VARAŽDIN II 3:2 (25:23,25:14,23:25,20:25,15:7)
28. ŽOK IVANEC - OK BRCKO 3:0 (25:14,29:27,25:13)
8. kolo (9. prosinca 2017., 10. prosinca 2017.)
29. ŽOK KAŠTEL - OK BRCKO 3:0 (25:8,25:12,25:12)
30. ŽOK IVANEC - OK KITRO VARAŽDIN II 2:3 (11:25,26:24,25:23,22:25,13:15)
31. ŽOK ČAZMA - OK NEDELIŠĆE ELTING 3:0 (25:14,25:14,25:20)
32. ŽOK BJELOVAR - OK ŠTRIGOVA 3:0 (25:17,25:16,25:18)
9. kolo (16. prosinca 2017., 17. prosinca 2017.)
33. ŽOK BJELOVAR - ŽOK KAŠTEL 0:3 (18:25,22:25,12:25)
34. OK ŠTRIGOVA - ŽOK ČAZMA 2:3 (20:25,25:16,25:22,21:25,13:15)
35. OK NEDELIŠĆE ELTING - ŽOK IVANEC 1:3 (9:25,25:22,18:25,28:30)
36. OK KITRO VARAŽDIN II - OK BRCKO 3:0 (25:15,25:11,25:16)
10. kolo (27. siječnja 2018., 28. siječnja 2018.)
37. ŽOK KAŠTEL - OK KITRO VARAŽDIN II 3:0 (25:10,25:9,26:24)
38. OK BRCKO - OK NEDELIŠĆE ELTING 3:0 (25:18,25:14,25:14)
39. ŽOK IVANEC - OK ŠTRIGOVA 3:1 (25:17,25:23,24:26,25:17)
40. ŽOK ČAZMA - ŽOK BJELOVAR 1:3 (13:25,25:23,8:25,20:25)
11. kolo (3. veljače 2018., 4. veljače 2018.)
41. ŽOK ČAZMA - ŽOK KAŠTEL 0:3 (25:27,15:25,18:25)
42. ŽOK BJELOVAR - ŽOK IVANEC 3:1 (21:25,25:15,25:20,25:14)
43. OK ŠTRIGOVA - OK BRCKO 3:0 (25:21,25:21,25:12)
44. OK NEDELIŠĆE ELTING - OK KITRO VARAŽDIN II 1:3 (18:25,25:18,19:25,23:25)
12. kolo (10. veljače 2018., 11. veljače 2018.)
45. ŽOK KAŠTEL - OK NEDELIŠĆE ELTING 3:0 (25:7,25:13,25:17)
46. OK KITRO VARAŽDIN II - OK ŠTRIGOVA 3:0 (25:12,25:22,25:10)
47. OK BRCKO - ŽOK BJELOVAR 0:3 (19:25,22:25,14:25)
48. ŽOK IVANEC - ŽOK ČAZMA 2:3 (25:19,19:25,20:25,25:19,11:15)
13. kolo (17. veljače 2018., 18. veljače 2018.)
49. ŽOK IVANEC - ŽOK KAŠTEL 1:3 (22:25,16:25,25:19,15:25)
50. ŽOK ČAZMA - OK BRCKO 3:1 (25:19,25:16,18:25,25:9)
51. ŽOK BJELOVAR - OK KITRO VARAŽDIN II 3:0 (25:7,25:18,25:23)
52. OK ŠTRIGOVA - OK NEDELIŠĆE ELTING 3:2 (25:15,25:20,22:25,21:25,17:15)
14. kolo (24. veljače 2018., 25. veljače 2018.)
53. OK ŠTRIGOVA - ŽOK KAŠTEL 0:3 (19:25,18:25,15:25)
54. OK NEDELIŠĆE ELTING - ŽOK BJELOVAR 1:3 (21:25,25:20,23:25,21:25)
55. OK KITRO VARAŽDIN II - ŽOK ČAZMA 3:0 (25:23,25:19,25:22)
56. OK BRCKO - ŽOK IVANEC 0:3 (18:25,12:25,14:25)
POREDAK OD 1. DO 6. MJESTA
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK KAŠTEL 10 8 2 27 9 3.0000 828 702 1.1795 24
2. ŽOK BJELOVAR 10 7 3 25 15 1.6667 893 792 1.1275 21
3. OK MEDVEŠČAK 10 6 4 22 15 1.4667 829 799 1.0375 18
4. OK PETRINJA 10 3 7 12 23 0.5217 713 825 0.8642 10
5. OK DINAMO II 10 3 7 14 25 0.5600 831 868 0.9574 9
6. OK KITRO VARAŽDIN II 10 3 7 12 25 0.4800 759 867 0.8754 8
1. kolo
1. OK PETRINJA - OK MEDVEŠČAK 3:1 (25:23,10:25,25:18,26:24)
2. OK DINAMO II - OK MEDVEŠČAK 0:3 (20:25,17:25,23:25)
3. OK DINAMO II - OK PETRINJA 3:1 (25:22,22:25,25:13,26:24)
2. kolo
4. OK MEDVEŠČAK - OK PETRINJA 3:0 (25:22,26:24,25:18)
5. OK MEDVEŠČAK - OK DINAMO II 3:0 (25:20,25:19,25:20)
6. OK PETRINJA - OK DINAMO II 2:3 (24:26,25:21,17:25,25:21,13:15)
3. kolo
7. ŽOK BJELOVAR - ŽOK KAŠTEL 0:3 (18:25,22:25,12:25)
8. ŽOK KAŠTEL - OK KITRO VARAŽDIN II 3:0 (25:10,25:9,26:24)
9. ŽOK BJELOVAR - OK KITRO VARAŽDIN II 3:0 (25:7,25:18,25:23)
4. kolo
10. ŽOK KAŠTEL - ŽOK BJELOVAR 3:2 (25:22,17:25,26:24,16:25,15:10)
11. OK KITRO VARAŽDIN II - ŽOK KAŠTEL 3:2 (26:24,21:25,25:17,19:25,15:12)
12. OK KITRO VARAŽDIN II - ŽOK BJELOVAR 1:3 (24:26,12:25,26:24,22:25)
5. kolo (10. ožujka 2018., 11. ožujka 2018.)
13. OK MEDVEŠČAK - OK KITRO VARAŽDIN II 3:0 (27:25,25:21,25:22)
14. ŽOK KAŠTEL - OK PETRINJA 3:0 (25:19,25:14,25:11)
15. OK DINAMO II - ŽOK BJELOVAR 1:3 (17:25,25:23,20:25,20:25)
6. kolo (17. ožujka 2018., 18. ožujka 2018.)
16. ŽOK BJELOVAR - OK MEDVEŠČAK 3:2 (16:25,22:25,25:21,25:23,15:8)
17. OK DINAMO II - ŽOK KAŠTEL 1:3 (14:25,25:15,20:25,22:25)
18. OK KITRO VARAŽDIN II - OK PETRINJA 1:3 (24:26,25:23,22:25,21:25)
7. kolo (24. ožujka 2018., 25. ožujka 2018.)
19. OK MEDVEŠČAK - ŽOK KAŠTEL 3:1 (18:25,25:22,25:21,25:14)
20. OK KITRO VARAŽDIN II - OK DINAMO II 3:1 (22:25,25:20,25:23,25:17)
21. OK PETRINJA - ŽOK BJELOVAR 0:3 (17:25,18:25,21:25)
8. kolo (7. travnja 2018., 8. travnja 2018.)
22. OK KITRO VARAŽDIN II - OK MEDVEŠČAK 3:1 (20:25,26:24,25:21,25:13)
23. OK PETRINJA - ŽOK KAŠTEL 0:3 (16:25,22:25,19:25)
24. ŽOK BJELOVAR - OK DINAMO II 3:2 (25:19,19:25,22:25,25:23,15:12)
9. kolo (14. travnja 2018., 15. travnja 2018.)
25. OK MEDVEŠČAK - ŽOK BJELOVAR 3:2 (25:19,18:25,15:25,25:22,15:12)
26. ŽOK KAŠTEL - OK DINAMO II 3:0 (25:20,25:18,25:22)
27. OK PETRINJA - OK KITRO VARAŽDIN II 3:0 (25:20,25:19,25:22)
10. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
28. ŽOK KAŠTEL - OK MEDVEŠČAK 3:0 (25:13,28:26,25:21)
29. OK DINAMO II - OK KITRO VARAŽDIN II 3:1 (19:25,25:9,25:17,25:13)
30. ŽOK BJELOVAR - OK PETRINJA 3:0 (25:9,25:22,25:13)
POREDAK OD 7. DO 12. MJESTA
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK IVANEC 10 7 3 25 11 2.2727 815 754 1.0809 23
2. ŽOK ČAZMA 10 8 2 26 13 2.0000 891 781 1.1408 21
3. HAOK MLADOST III 10 6 4 20 16 1.2500 796 758 1.0501 17
4. OK OLIMPIK III 10 4 6 15 22 0.6818 788 821 0.9598 12
5. OK DARUVAR 10 3 7 13 23 0.5652 749 823 0.9101 11
6. OK ŠTRIGOVA 10 2 8 12 26 0.4615 767 869 0.8826 6
1. kolo
1. OK OLIMPIK III - HAOK MLADOST III 1:3 (21:25,18:25,26:24,17:25)
2. OK DARUVAR - HAOK MLADOST III 3:1 (22:25,25:21,25:21,25:22)
3. OK DARUVAR - OK OLIMPIK III 0:3 (14:25,17:25,21:25)
2. kolo
4. HAOK MLADOST III - OK OLIMPIK III 3:0 (25:20,25:16,25:17)
5. HAOK MLADOST III - OK DARUVAR 0:3 (18:25,18:25,16:25)
6. OK OLIMPIK III - OK DARUVAR 3:2 (25:22,18:25,25:27,26:24,15:11)
3. kolo
7. OK ŠTRIGOVA - ŽOK IVANEC 0:3 (21:25,17:25,24:26)
8. ŽOK ČAZMA - ŽOK IVANEC 1:3 (18:25,22:25,25:19,19:25)
9. ŽOK ČAZMA - OK ŠTRIGOVA 3:0 (25:16,25:19,25:20)
4. kolo
10. ŽOK IVANEC - OK ŠTRIGOVA 3:1 (25:17,25:23,24:26,25:17)
11. ŽOK IVANEC - ŽOK ČAZMA 2:3 (25:19,19:25,20:25,25:19,11:15)
12. OK ŠTRIGOVA - ŽOK ČAZMA 2:3 (20:25,25:16,25:22,21:25,13:15)
5. kolo (10. ožujka 2018., 11. ožujka 2018.)
13. HAOK MLADOST III - OK ŠTRIGOVA 3:0 (25:16,25:17,25:12)
14. ŽOK IVANEC - OK OLIMPIK III 3:0 (25:20,25:22,25:19)
15. OK DARUVAR - ŽOK ČAZMA 0:3 (13:25,17:25,25:27)
6. kolo (17. ožujka 2018., 18. ožujka 2018.)
16. ŽOK ČAZMA - HAOK MLADOST III 3:1 (19:25,25:9,28:26,25:16)
17. OK DARUVAR - ŽOK IVANEC 0:3 (22:25,21:25,21:25)
18. OK OLIMPIK III - OK ŠTRIGOVA 3:1 (25:16,22:25,25:21,25:13)
7. kolo (24. ožujka 2018., 25. ožujka 2018.)
19. HAOK MLADOST III - ŽOK IVANEC 3:0 (25:15,25:20,25:14)
20. OK ŠTRIGOVA - OK DARUVAR 3:0 (25:21,25:20,25:18)
21. OK OLIMPIK III - ŽOK ČAZMA 3:1 (23:25,25:19,25:21,26:24)
8. kolo (7. travnja 2018., 8. travnja 2018.)
22. OK ŠTRIGOVA - HAOK MLADOST III 1:3 (21:25,25:22,21:25,21:25)
23. OK OLIMPIK III - ŽOK IVANEC 0:3 (21:25,20:25,22:25)
24. ŽOK ČAZMA - OK DARUVAR 3:2 (25:19,25:13,23:25,25:27,15:8)
9. kolo (14. travnja 2018., 15. travnja 2018.)
25. HAOK MLADOST III - ŽOK ČAZMA 0:3 (18:25,16:25,20:25)
26. ŽOK IVANEC - OK DARUVAR 3:0 (25:19,25:17,25:19)
27. OK ŠTRIGOVA - OK OLIMPIK III 3:2 (25:20,15:25,25:14,17:25,15:13)
10. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
28. ŽOK IVANEC - HAOK MLADOST III 2:3 (25:23,25:16,12:25,22:25,13:15)
29. OK DARUVAR - OK ŠTRIGOVA 3:1 (25:20,25:22,16:25,25:16)
30. ŽOK ČAZMA - OK OLIMPIK III 3:0 (25:15,25:21,25:16)
POREDAK OD 13. DO 16. MJESTA
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK BRCKO 6 4 2 15 11 1.3636 591 527 1.1214 11
2. OK NEDELIŠĆE ELTING 6 3 3 14 11 1.2727 538 543 0.9908 10
3. OK IVANIĆ GRAD 6 3 3 11 12 0.9167 500 513 0.9747 10
4. OK VIVERA GLINA 6 2 4 8 14 0.5714 458 504 0.9087 5
5. ŽOK BJELOVAR 0 0 0 0 0 0 0 0
6. OK KITRO VARAŽDIN II 0 0 0 0 0 0 0 0
7. OK OLIMPIK III 0 0 0 0 0 0 0 0
8. OK MEDVEŠČAK 0 0 0 0 0 0 0 0
9. OK PETRINJA 0 0 0 0 0 0 0 0
10. ŽOK ČAZMA 0 0 0 0 0 0 0 0
11. OK DINAMO II 0 0 0 0 0 0 0 0
12. OK ŠTRIGOVA 0 0 0 0 0 0 0 0
13. OK DARUVAR 0 0 0 0 0 0 0 0
14. ŽOK KAŠTEL 0 0 0 0 0 0 0 0
15. HAOK MLADOST III 0 0 0 0 0 0 0 0
16. ŽOK IVANEC 0 0 0 0 0 0 0 0
1. kolo (10. ožujka 2018., 11. ožujka 2018.)
1. OK BRCKO - OK VIVERA GLINA 3:0 (25:16,25:19,25:20)
2. OK IVANIĆ GRAD - OK NEDELIŠĆE ELTING 3:1 (25:23,21:25,25:14,25:18)
2. kolo (17. ožujka 2018., 18. ožujka 2018.)
3. OK VIVERA GLINA - OK NEDELIŠĆE ELTING 3:2 (25:13,25:22,25:27,20:25,15:11)
4. OK BRCKO - OK IVANIĆ GRAD 3:2 (25:14,25:21,21:25,20:25,15:6)
3. kolo (24. ožujka 2018., 25. ožujka 2018.)
5. OK IVANIĆ GRAD - OK VIVERA GLINA 0:3 (20:25,16:25,24:26)
6. OK NEDELIŠĆE ELTING - OK BRCKO 2:3 (25:21,22:25,23:25,26:24,15:17)
4. kolo (7. travnja 2018., 8. travnja 2018.)
7. OK VIVERA GLINA - OK BRCKO 1:3 (18:25,13:25,30:28,16:25)
8. OK NEDELIŠĆE ELTING - OK IVANIĆ GRAD 3:0 (25:20,25:23,25:23)
5. kolo (14. travnja 2018., 15. travnja 2018.)
9. OK NEDELIŠĆE ELTING - OK VIVERA GLINA 3:0 (25:13,25:22,25:16)
10. OK IVANIĆ GRAD - OK BRCKO 3:1 (25:18,25:21,19:25,25:23)
6. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
11. OK VIVERA GLINA - OK IVANIĆ GRAD 1:3 (23:25,19:25,25:18,22:25)
12. OK BRCKO - OK NEDELIŠĆE ELTING 2:3 (25:17,25:27,22:25,25:15,11:15)
 
KONAČNI POREDAK
1. ŽOK KAŠTEL
2. ŽOK BJELOVAR
3. OK MEDVEŠČAK
4. OK PETRINJA
5. OK DINAMO II
6. OK KITRO VARAŽDIN II
7. ŽOK IVANEC
8. ŽOK ČAZMA
9. HAOK MLADOST III
10. OK OLIMPIK III
11. OK DARUVAR
12. OK ŠTRIGOVA
13. OK BRCKO
14. OK NEDELIŠĆE ELTING
15. OK IVANIĆ GRAD
16. OK VIVERA GLINA
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 16. srpnja 2018., 11,21
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) da bi se korisnicima prikazao prilagođeni sadržaj te su oni nužni za ispravan rad. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se