Hrvatska odbojkaška natjecanja
REZULTATI NEDAVNIH UTAKMICA I NAJAVE UTAKMICA  
 

   

pregled utakmica po regijama
pregled utakmica po županijama
U TIJEKU
ODIGRANE UTAKMICE
SUPERLIGA - seniorke
Prvi dio natjecanja
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
5. OK KAŠTELA CEMEX - OK OLIMPIK 1:3 (21:25,25:19,17:25,21:25)
6. OK BRDA - OK MARINA KAŠTELA 0:3 (24:26,22:25,20:25)
7. ŽOK ENNA VUKOVAR - HAOK RIJEKA CO 2:3 (17:25,27:25,15:25,25:15,9:15)
8. HAOK MLADOST - OK POREČ 3:0 (25:18,25:16,25:12)
SUPERLIGA - seniori
Prvi dio natjecanja
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
5. HAOK MLADOST - OK ROVINJ 3:0 (25:17,25:15,25:10)
6. OK SISAK - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 1:3 (25:23,17:25,23:25,16:25)
7. OK SPLIT - MOK RIJEKA 2:3 (17:25,26:24,25:19,18:25,9:15)
8. MOK MURSA - OSIJEK - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:17,25:18,25:17)
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
Prvi dio natjecanja
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
6. OK DINAMO - OK ZADAR 2:3 (18:25,25:20,22:25,25:23,11:15)
7. OK SPLIT - ŽOK DRENOVA 3:0 (25:12,25:21,25:15)
8. ŽOK OSIJEK - ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:2 (25:18,22:25,23:25,25:16,15:10)
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniori
Prvi dio natjecanja
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
5. OK CROATIA - OK ZADAR 1:3 (17:25,22:25,25:18,24:26)
6. OK MEDICINAR TRNJE - OK KITRO VARAŽDIN 2:3 (20:25,26:24,25:23,13:25,10:15)
1. B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
GRUPA - SJEVER
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
7. OK MEDVEŠČAK - OK NEBO 0:3 (20:25,10:25,17:25)
8. ŽOK VRBOVEC - OK SISAK 3:0 (25:19,25:9,25:15)
9. OK OLIMPIK II - OK DON BOSCO 0:3 (20:25,19:25,10:25)
10. OK VELIKA GORICA - OK NOVI ZAGREB 0:3 (10:25,22:25,4:25)
11. ŽOK KAŠTEL - OK KARLOVAC 2:3 (25:21,15:25,25:23,25:27,12:15)
12. OK KITRO VARAŽDIN - HAOK MLADOST II 0:3 (17:25,24:26,17:25)
GRUPA - JUG
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
9. OK SOLIN - OK SPLIT II 1:3 (22:25,22:25,25:23,23:25)
10. OK ZADAR II - OK MAKARSKA 0:3 (16:25,16:25,15:25)
11. OK NOVA MOKOŠICA - ŽOK TROGIR 0:3 (12:25,10:25,17:25)
12. ŽOK DUBROVNIK - ŽOK SINJ 2:3 (25:12,16:25,22:25,26:24,14:16)
GRUPA - ZAPAD
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
3. OK VELI VRH - OK PULA 3:0 (25:18,25:12,25:10)
4. ŽOK PAZIN - OK UMAG 0:3 (16:25,24:26,15:24)
GRUPA - ISTOK
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
1. ŽOK OSIJEK II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 3:0 (26:24,25:16,25:23)
2. OK BELIŠĆE - OK KOLONIJA 3:1 (25:15,22:25,25:22,25:19)
4. ŽOK VALLIS AUREA - ŽOK VINKOVCI 0:3 (16:25,17:25,12:25)
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ISTOK - seniorke
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
7. OK ČEPIN - ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:0 (25:15,25:9,25:18)
8. ŽOK NAŠICE - ŽOK VITEZ 11 0:3 (12:25,12:25,15:25)
10. OK VALPOVKA - OK SLAVONSKI BROD 1:3 (12:25,14:25,25:23,12:25)
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ISTOK - seniori
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
2. OK SOKOL - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:15,25:15,26:24)
4. OK VALPOVKA - MOK ŽELJEZNIČAR 0:3 (13:25,15:25,21:25)
5. MOK BROD - MOK MARSONIA 0:3 (2:25,6:25,9:25)
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniorke
GRUPA - SJEVER
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
3. ŽOK IVANEC - OK ŠTRIGOVA 3:2 (23:25,25:10,25:22,16:25,15:10)
GRUPA - JUG
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
2. OK DINAMO II - OK GLINA 3:0 (25:10,25:6,25:18)
3. OK PETRINJA - OK OLIMPIK III 3:0 (25:14,25:12,25:16)
4. HAOK MLADOST III - OK DARUVAR 3:1 (24:26,25:9,25:16,25:20)
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniori
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
1. OK DARUVAR - OK MEDICINAR TRNJE II 3:2 (15:25,23:25,25:18,25:17,15:6)
2. MOK ČAZMA - OK KARLOVAC 3:0 (25:21,25:11,25:14)
4. OK QUIRIN SISAK - OK PETRINJA 3:0 (25:22,25:13,28:26)
5. OK GORICA - HAOK MLADOST II 2:3 (25:27,15:25,25:18,25:19,8:15)
3. SLAVONSKA LIGA - seniorke
GRUPA - B
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
1. ŽOK OSIJEK IV - OK ĐAKOVO II 0:3 (18:25,20:25,13:25)
2. OK LINGA II - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:9,25:12,25:12)
3. ŽOK VINKOVCI III - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 3:0 (25:16,25:16,25:22)
4. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:10,25:17,25:22)
GRUPA - A
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
5. ŽOK NAŠICE II - OK LINGA III 3:1 (25:10,25:8,23:25,25:8)
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
7. ŽOK BARANJA - ŽOK NAŠICE II 3:0 (25:17,25:16,25:9)
8. OK KOLONIJA II - OK OSIJEK JUG 2 3:1 (25:14,19:25,25:16,25:3)
10. OK ČEPIN II - OK BELIŠĆE II 1:3 (18:25,25:19,23:25,23:25)
RASPORED
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniori
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
3. OK SHEEFT - OK SISAK II utorak, 16. listopada 2018. u 21,30
3. SLAVONSKA LIGA - seniorke
GRUPA - A
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
9. OK AGROTEHNIKA II - ŽOK ENNA VUKOVAR III četvrtak, 18. listopada 2018. u 15,00
NEPOZNAT REZULTAT
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
Prvi dio natjecanja
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
5. OK KOSTRENA - ŽOK AZENA VELIKA GORICA subota, 13. listopada 2018. u 18,00
1. B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
GRUPA - ZAPAD
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
2. OK GROBNIČAN - OK POREČ II subota, 13. listopada 2018. u 16,00
5. OK MATULJI 2004 - OK FUNTANA VRSAR subota, 13. listopada 2018. u 17,00
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniorke
GRUPA - SJEVER
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
1. ŽOK BJELOVAR - HOK GORICA subota, 13. listopada 2018. u 17,00
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 15. listopada 2018., 11,00
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) da bi se korisnicima prikazao prilagođeni sadržaj te su oni nužni za ispravan rad. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se