Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK ZRINSKI NUŠTAR
  Klub: OK ZRINSKI NUŠTAR
Dvorana: OŠ Zrinskih Nuštar
Kategorija: seniori
Spol: muškarci
Kontakt osoba: Zlatko Rupčić
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Ante Leko
Josip Rafael Brčić
Kristijan Jazvo
Ante Grec
Zvonimir Tomić
Petar Tomić
Mario Rupčić
Stjepan Raguž
Ivan Ban
Mario Mihaljević
Tihomir Škvarić
Mateo Kvartuč
 
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - ISTOK - seniori
1. kolo (14. listopada 2017., 15. listopada 2017.)
1. OK ZRINSKI NUŠTAR - MOK BROD 3:1 (25:19,25:14,18:25,25:18)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Matea Tomić     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Gorana Stojanović                
 
2. kolo (21. listopada 2017., 22. listopada 2017.)
8. OK ZRINSKI NUŠTAR - MOK MARSONIA 3:0 (25:20,25:20,25:11)
1. sudac: Mihaela Grbavica     2. sudac: Miodrag Grbavica     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Gorana Stojanović                
 
3. kolo (4. studenog 2017., 5. studenog 2017.)
10. MOK VUKOVAR - OK ZRINSKI NUŠTAR 3:1 (26:24,11:25,25:19,25:19)
1. sudac: Lukrecija Šarić     2. sudac: Mario Lovrić     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Ivona Majer                
 
4. kolo (11. studenog 2017., 12. studenog 2017.)
15. OK ZRINSKI NUŠTAR - MOK MURSA - OSIJEK II 3:0 (25:21,25:10,25:16)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Matea Tomić     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Gorana Stojanović                
 
5. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
19. OK SOKOL - OK ZRINSKI NUŠTAR 3:2 (20:25,22:25,25:18,25:19,15:9)
1. sudac: Karlo Janček     2. sudac: Antonija Janček     zapisničar: Ana Đurčević
 
6. kolo (2. prosinca 2017., 3. prosinca 2017.)
22. OK ZRINSKI NUŠTAR - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:8,25:19,25:11)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Matea Tomić     delegat: Bojan Bardić
zapisničar: Monika Dugandžić                
 
7. kolo (9. prosinca 2017., 10. prosinca 2017.)
28. MOK ŽELJEZNIČAR - OK ZRINSKI NUŠTAR 1:3 (20:25,25:14,25:27,18:25)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Mihaela Grbavica     delegat: Duško Živković
zapisničar: Miodrag Grbavica                
 
8. kolo (10. veljače 2018., 11. veljače 2018.)
29. MOK BROD - OK ZRINSKI NUŠTAR 3:2 (26:28,25:22,25:23,12:25,15:11)
1. sudac: Dominik Glas     2. sudac: Sara Radojičić     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Ivona Olanović                
 
9. kolo (17. veljače 2018., 18. veljače 2018.)
36. MOK MARSONIA - OK ZRINSKI NUŠTAR 2:3 (29:27,25:23,21:25,37:39,13:15)
1. sudac: Antun Odobašić     2. sudac: Anka Glas     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Vedrana Mrvelj                
 
10. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
38. OK ZRINSKI NUŠTAR - MOK VUKOVAR 3:2 (29:27,27:29,19:25,25:17,15:8)
1. sudac: Vlatko Rakin     2. sudac: Ivan Radanović     zapisničar: Gorana Stojanović
 
11. kolo (10. ožujka 2018., 11. ožujka 2018.)
43. MOK MURSA - OSIJEK II - OK ZRINSKI NUŠTAR 2:3 (25:22,25:15,18:25,14:25,16:18)
1. sudac: Ivan Radanović     2. sudac: Goran Kopić     delegat: Duško Živković
zapisničar: Josipa Mavretić                
 
12. kolo (17. ožujka 2018., 18. ožujka 2018.)
47. OK ZRINSKI NUŠTAR - OK SOKOL 3:2 (24:26,20:25,25:21,25:21,15:9)
1. sudac: Ivan Radanović     2. sudac: Damir Pišćak     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Svjetlana Šimić                
 
13. kolo (7. travnja 2018., 8. travnja 2018.)
50. OK DONJI MIHOLJAC - OK ZRINSKI NUŠTAR 0:3 (21:25,16:25,15:25)
1. sudac: Ivan Radanović     2. sudac: Barbara Bogdanović     delegat: Željko Vučak
zapisničar: Anamaria Glasenhardt                
 
14. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
56. OK ZRINSKI NUŠTAR - MOK ŽELJEZNIČAR 2:3 (25:23,18:25,22:25,25:18,7:15)
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Mihaela Grbavica     delegat: Duško Živković
zapisničar: Gorana Stojanović                
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 21. lipnja 2018., 16,31
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) da bi se korisnicima prikazao prilagođeni sadržaj te su oni nužni za ispravan rad. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se