Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
MOK BROD
  Klub: MOK BROD
Dvorana: Dvorana 11. osnovne škole
Kategorija: seniori
Spol: muškarci
Kontakt osoba: Zoran Bilić
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Mario Kozina
Josip Sabo
Tihomir Terzić
Filip Jakubiv
Hrvoje Damjančić
Jadran Popović
Borna Mašić
Tadija Samardžić
Silvio Čeliković
Fabijan Rajković
Ivan bubalo
Pavo Šimić
Josip Odobašić
Ivan Gelo
Branimir Garić
Davor Akšamović
Dominik Glas
Ivan Džeba
 
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - ISTOK - seniori
1. kolo (14. listopada 2017., 15. listopada 2017.)
1. OK ZRINSKI NUŠTAR - MOK BROD 3:1 (25:19,25:14,18:25,25:18)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Matea Tomić     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Gorana Stojanović                
 
2. kolo (21. listopada 2017., 22. listopada 2017.)
5. MOK BROD - OK SOKOL 1:3 (30:28,18:25,23:25,25:27)
1. sudac: Sara Radojičić     2. sudac: Anka Glas     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Stella Jamer                
 
3. kolo (4. studenog 2017., 5. studenog 2017.)
9. MOK MARSONIA - MOK BROD 3:0 (25:15,25:19,25:10)
1. sudac: Anka Glas     2. sudac: Dominik Glas     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Josipa Babić                
 
4. kolo (11. studenog 2017., 12. studenog 2017.)
13. MOK BROD - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:13,25:18,25:18)
1. sudac: Anka Glas     2. sudac: Ivana Kožul     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Doris Marić                
 
5. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
17. MOK VUKOVAR - MOK BROD 3:0 (25:15,25:18,25:9)
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Ernesta Dubac     delegat: Duško Živković
zapisničar: Matea Tomić                
 
6. kolo (2. prosinca 2017., 3. prosinca 2017.)
21. MOK BROD - MOK ŽELJEZNIČAR 0:3 (14:25,10:25,12:25)
1. sudac: Anka Glas     2. sudac: Josipa Babić     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Vedrana Mrvelj                
 
7. kolo (9. prosinca 2017., 10. prosinca 2017.)
25. MOK MURSA - OSIJEK II - MOK BROD 1:3 (11:25,21:25,25:18,18:25)
1. sudac: Marin Šutalo     2. sudac: Mihaela Grbavica     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Milenko Korica                
 
8. kolo (10. veljače 2018., 11. veljače 2018.)
29. MOK BROD - OK ZRINSKI NUŠTAR 3:2 (26:28,25:22,25:23,12:25,15:11)
1. sudac: Dominik Glas     2. sudac: Sara Radojičić     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Ivona Olanović                
 
9. kolo (17. veljače 2018., 18. veljače 2018.)
33. OK SOKOL - MOK BROD 3:1 (25:19,25:10,26:28,25:8)
1. sudac: Antonija Janček     2. sudac: Branimir Milošević     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Goran Pilaš                
 
10. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
37. MOK BROD - MOK MARSONIA 1:3 (30:28,14:25,16:25,17:25)
1. sudac: Dominik Glas     2. sudac: Anka Glas     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Doris Marić                
 
11. kolo (10. ožujka 2018., 11. ožujka 2018.)
41. OK DONJI MIHOLJAC - MOK BROD 1:3 (17:25,21:25,26:24,16:25)
1. sudac: Barbara Bogdanović     2. sudac: Matea Alšić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Majda Bajramović                
 
12. kolo (17. ožujka 2018., 18. ožujka 2018.)
45. MOK BROD - MOK VUKOVAR 0:3 (18:25,10:25,13:25)
1. sudac: Anka Glas     2. sudac: Josipa Babić     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Ivana Kožul                
 
13. kolo (7. travnja 2018., 8. travnja 2018.)
49. MOK ŽELJEZNIČAR - MOK BROD 3:0 (25:2,25:3,25:4)
1. sudac: Barbara Bogdanović     2. sudac: Ivan Radanović     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Anamaria Glasenhardt                
 
14. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
53. MOK BROD - MOK MURSA - OSIJEK II 3:1 (19:25,25:23,25:18,25:22)
1. sudac: Dominik Glas     2. sudac: Stella Jamer     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Vedrana Mrvelj                
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 21. lipnja 2018., 16,31
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) da bi se korisnicima prikazao prilagođeni sadržaj te su oni nužni za ispravan rad. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se