Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK VALPOVKA
  Klub: OK VALPOVKA
Dvorana: GŠD Valpovo
Kategorija: seniori
Spol: muškarci
Kontakt osoba: Nenad Petrović
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Damir Horvat
Matko Mužević
Matija Bartolović
Tomica Cindori
Bojan Gebaj
Josip Filipović
Franjo Nikolić
Branimir Vinković
Ivan Biro
Filip Lozančić
Ivan Horvat
Marko Begović
Zoran Cindori
Dino Doman
Marko Deak
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ISTOK - seniori
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
4. OK VALPOVKA - MOK ŽELJEZNIČAR 0:3 (13:25,15:25,21:25)
1. sudac: Marin Šutalo     2. sudac: Lukrecija Šarić     delegat: Milan Zamaklar
 
2. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
8. MOK VUKOVAR - OK VALPOVKA termin nije određen
3. kolo (27. listopada 2018., 27. listopada 2018.)
13. OK VALPOVKA - OK DONJI MIHOLJAC termin nije određen
4. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
19. MOK MURSA - OSIJEK II - OK VALPOVKA termin nije određen
5. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
22. OK VALPOVKA - OK SOKOL termin nije određen
6. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
30. OK ZRINSKI NUŠTAR - OK VALPOVKA termin nije određen
7. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
31. OK VALPOVKA - 0 -
8. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
40. OK VALPOVKA - MOK BROD termin nije određen
9. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
42. MOK MARSONIA - OK VALPOVKA termin nije određen
10. kolo
49. MOK ŽELJEZNIČAR - OK VALPOVKA termin nije određen
11. kolo
53. OK VALPOVKA - MOK VUKOVAR termin nije određen
12. kolo
58. OK DONJI MIHOLJAC - OK VALPOVKA termin nije određen
13. kolo
64. OK VALPOVKA - MOK MURSA - OSIJEK II termin nije određen
14. kolo
67. OK SOKOL - OK VALPOVKA termin nije određen
15. kolo
75. OK VALPOVKA - OK ZRINSKI NUŠTAR termin nije određen
16. kolo
76. 0 - OK VALPOVKA -
17. kolo
85. MOK BROD - OK VALPOVKA termin nije određen
18. kolo
87. OK VALPOVKA - MOK MARSONIA termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 15. listopada 2018., 11,45
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) da bi se korisnicima prikazao prilagođeni sadržaj te su oni nužni za ispravan rad. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se