Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
HAOK MLADOST II
  Klub: HAOK MLADOST
Dvorana: Dom odbojke - Bojan Stranić
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Odgovorna osoba: Josipa Kovačević 099/ 4800 009
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Izabela Štimac
Antonela Crvenković
Maria Miliša
Vana Mateša
Anja Obuljen
Marta Nazor
Tea Vranković
Maša Gašparović
Karla Antunović
Mia Bilušić
Tara Čižmek
Lucija Liliana Mrše
Mirta Freund
Ana Ištuk
Sara Brezan
Evamarija Štimac
Nikol Matić
 
1. B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
GRUPA - SJEVER
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
2. HAOK MLADOST II - ŽOK KAŠTEL 3:0 (25:18,25:23,25:12)
1. sudac: Jasmin Ramić     2. sudac: Boris Vurušić     delegat: Zdravko Hranić
 
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
12. OK KITRO VARAŽDIN - HAOK MLADOST II 0:3 (17:25,24:26,17:25)
1. sudac: Mario Babić     2. sudac: Ilija Gvozden     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
13. HAOK MLADOST II - OK MEDVEŠČAK termin nije određen
4. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
24. HAOK MLADOST II - OK KARLOVAC termin nije određen
5. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
26. OK NOVI ZAGREB - HAOK MLADOST II termin nije određen
6. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
35. HAOK MLADOST II - OK DON BOSCO termin nije određen
7. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
39. OK SISAK - HAOK MLADOST II termin nije određen
8. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
46. HAOK MLADOST II - OK NEBO termin nije određen
9. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
52. ŽOK VRBOVEC - HAOK MLADOST II termin nije određen
10. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
57. HAOK MLADOST II - OK OLIMPIK II termin nije određen
11. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
65. OK VELIKA GORICA - HAOK MLADOST II termin nije određen
12. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
68. ŽOK KAŠTEL - HAOK MLADOST II termin nije određen
13. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
78. HAOK MLADOST II - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
14. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
79. OK MEDVEŠČAK - HAOK MLADOST II termin nije određen
15. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
90. OK KARLOVAC - HAOK MLADOST II termin nije određen
16. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
92. HAOK MLADOST II - OK NOVI ZAGREB termin nije određen
17. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
101. OK DON BOSCO - HAOK MLADOST II termin nije određen
18. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
105. HAOK MLADOST II - OK SISAK termin nije određen
19. kolo (23. ožujka 2019., 24. ožujka 2019.)
112. OK NEBO - HAOK MLADOST II termin nije određen
20. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
118. HAOK MLADOST II - ŽOK VRBOVEC termin nije određen
21. kolo (6. travnja 2019., 7. travnja 2019.)
123. OK OLIMPIK II - HAOK MLADOST II termin nije određen
22. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
131. HAOK MLADOST II - OK VELIKA GORICA termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 15. listopada 2018., 11,00
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) da bi se korisnicima prikazao prilagođeni sadržaj te su oni nužni za ispravan rad. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se