Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK SOKOL
  Klub: OK SOKOL
Kategorija: seniori
Spol: muškarci
Odgovorna osoba: Vladimir Smiljanić 091/ 2560 461
 
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP - seniori
1. kolo (18. listopada 2017.)
6. OK SOKOL - OK SISAK 0:3 (8:25,16:25,21:25)
1. sudac: Ernesta Dubac     2. sudac: Antonija Janček     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Goran Pilaš     1. granični sudac: Karlo Janček     2. granični sudac: Ruda Đurčević
 
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - ISTOK - seniori
1. kolo (14. listopada 2017., 15. listopada 2017.)
4. MOK MURSA - OSIJEK II - OK SOKOL 1:3 (19:25,15:25,26:24,16:25)
1. sudac: Mihaela Grbavica     2. sudac: Goran Kopić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Dora Ivanić                
 
2. kolo (21. listopada 2017., 22. listopada 2017.)
5. MOK BROD - OK SOKOL 1:3 (30:28,18:25,23:25,25:27)
1. sudac: Sara Radojičić     2. sudac: Anka Glas     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Stella Jamer                
 
3. kolo (4. studenog 2017., 5. studenog 2017.)
12. OK SOKOL - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:13,25:20,25:7)
1. sudac: Karlo Janček     2. sudac: Antonija Janček     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Goran Pilaš                
 
4. kolo (11. studenog 2017., 12. studenog 2017.)
14. MOK ŽELJEZNIČAR - OK SOKOL 3:0 (26:24,25:22,25:18)
1. sudac: Mihaela Grbavica     2. sudac: Svjetlana Šimić     delegat: Lukrecija Šarić
zapisničar: Majda Bajramović                
 
5. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
19. OK SOKOL - OK ZRINSKI NUŠTAR 3:2 (20:25,22:25,25:18,25:19,15:9)
1. sudac: Karlo Janček     2. sudac: Antonija Janček     zapisničar: Ana Đurčević
 
6. kolo (2. prosinca 2017., 3. prosinca 2017.)
23. MOK MARSONIA - OK SOKOL 1:3 (25:19,21:25,22:25,20:25)
1. sudac: Sara Radojičić     2. sudac: Branimir Milošević     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Stella Jamer                
 
7. kolo (9. prosinca 2017., 10. prosinca 2017.)
26. OK SOKOL - MOK VUKOVAR 2:3 (25:20,16:25,27:25,23:25,18:20)
1. sudac: Svjetlana Šimić     2. sudac: Antonija Janček     delegat: Duško Živković
zapisničar: Ana Đurčević                
 
8. kolo (10. veljače 2018., 11. veljače 2018.)
32. OK SOKOL - MOK MURSA - OSIJEK II 3:0 (25:16,25:22,25:10)
1. sudac: Karlo Janček     2. sudac: Andrea Astaloš     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Ruda Đurčević                
 
9. kolo (17. veljače 2018., 18. veljače 2018.)
33. OK SOKOL - MOK BROD 3:1 (25:19,25:10,26:28,25:8)
1. sudac: Antonija Janček     2. sudac: Branimir Milošević     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Goran Pilaš                
 
10. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
40. OK DONJI MIHOLJAC - OK SOKOL 1:3 (11:25,28:26,17:25,14:25)
1. sudac: Ernesta Dubac     2. sudac: Barbara Bogdanović     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Matea Alšić                
 
11. kolo (10. ožujka 2018., 11. ožujka 2018.)
42. OK SOKOL - MOK ŽELJEZNIČAR 2:3 (25:21,25:20,23:25,21:25,16:18)
1. sudac: Barbara Bogdanović     2. sudac: Ana Đurčević     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Goran Pilaš                
 
12. kolo (17. ožujka 2018., 18. ožujka 2018.)
47. OK ZRINSKI NUŠTAR - OK SOKOL 3:2 (24:26,20:25,25:21,25:21,15:9)
1. sudac: Ivan Radanović     2. sudac: Damir Pišćak     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Svjetlana Šimić                
 
13. kolo (7. travnja 2018., 8. travnja 2018.)
51. OK SOKOL - MOK MARSONIA 2:3 (21:25,25:20,20:25,25:23,13:15)
1. sudac: Karlo Janček     2. sudac: Antonija Janček     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Ruda Đurčević                
 
14. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
54. MOK VUKOVAR - OK SOKOL 0:3 (bez borbe)
1. sudac: Marin Šutalo     2. sudac: Svjetlana Šimić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Matea Trampus                
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 21. lipnja 2018., 16,31
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) da bi se korisnicima prikazao prilagođeni sadržaj te su oni nužni za ispravan rad. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se