Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
MOK ŽELJEZNIČAR
Klub: MOK ŽELJEZNIČAR
Kategorija: seniori
Spol: muškarci
Odgovorna osoba: Barić Ivan
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Matej Krstanović tehničar
Srđan Jovanović libero, primač
Luka Mihajlović tehničar
Ivan Barić srednji bloker
Hrvoje Sučić primač
Daniel Stanković primač
Goran Stjepanović tehničar
Damir Pišćak primač
Borna Kovač srednji bloker
Fabijan Pospišil srednji bloker
Milenko Korica srednji bloker
Marko Drnasin dijagonala
Trener: Zvonimir Bogdanović
 
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - ISTOK - seniori
1. kolo (14. listopada 2017., 15. listopada 2017.)
2. MOK MARSONIA - MOK ŽELJEZNIČAR 3:2 (28:30,25:23,20:25,25:23,15:8)
1. sudac: Anka Glas     2. sudac: Ivana Kožul     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Josipa Babić                
 
2. kolo (21. listopada 2017., 22. listopada 2017.)
7. MOK ŽELJEZNIČAR - MOK VUKOVAR 3:1 (25:23,21:25,25:12,25:17)
1. sudac: Dora Ivanić     2. sudac: Andrea Astaloš     delegat: Duško Živković
zapisničar: Barbara Bogdanović                
 
3. kolo (4. studenog 2017., 5. studenog 2017.)
11. MOK MURSA - OSIJEK II - MOK ŽELJEZNIČAR 0:3 (11:25,25:27,17:25)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Andrea Astaloš     delegat: Duško Živković
zapisničar: Mario Lovrić                
 
4. kolo (11. studenog 2017., 12. studenog 2017.)
14. MOK ŽELJEZNIČAR - OK SOKOL 3:0 (26:24,25:22,25:18)
1. sudac: Mihaela Grbavica     2. sudac: Svjetlana Šimić     delegat: Lukrecija Šarić
zapisničar: Majda Bajramović                
 
5. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
20. OK DONJI MIHOLJAC - MOK ŽELJEZNIČAR 0:3 (7:25,17:25,24:26)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Milan Zamaklar     delegat: Željko Vučak
zapisničar: Zvonko Kajunić                
 
6. kolo (2. prosinca 2017., 3. prosinca 2017.)
21. MOK BROD - MOK ŽELJEZNIČAR 0:3 (14:25,10:25,12:25)
1. sudac: Anka Glas     2. sudac: Josipa Babić     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Vedrana Mrvelj                
 
7. kolo (9. prosinca 2017., 10. prosinca 2017.)
28. MOK ŽELJEZNIČAR - OK ZRINSKI NUŠTAR 1:3 (20:25,25:14,25:27,18:25)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Mihaela Grbavica     delegat: Duško Živković
zapisničar: Miodrag Grbavica                
 
8. kolo (10. veljače 2018., 11. veljače 2018.)
30. MOK ŽELJEZNIČAR - MOK MARSONIA 3:1 (21:25,25:20,25:22,25:14)
1. sudac: Dora Ivanić     2. sudac: Barbara Bogdanović     delegat: Duško Živković
zapisničar: Mihaela Grbavica                
 
9. kolo (17. veljače 2018., 18. veljače 2018.)
35. MOK VUKOVAR - MOK ŽELJEZNIČAR 2:3 (25:23,27:25,21:25,17:25,7:15)
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Majda Bajramović     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Matea Tomić                
 
10. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
39. MOK ŽELJEZNIČAR - MOK MURSA - OSIJEK II 3:0 (25:19,25:19,26:24)
1. sudac: Ernesta Dubac     2. sudac: Svjetlana Šimić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Majda Bajramović                
 
11. kolo (10. ožujka 2018., 11. ožujka 2018.)
42. OK SOKOL - MOK ŽELJEZNIČAR 2:3 (25:21,25:20,23:25,21:25,16:18)
1. sudac: Barbara Bogdanović     2. sudac: Ana Đurčević     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Goran Pilaš                
 
12. kolo (17. ožujka 2018., 18. ožujka 2018.)
48. MOK ŽELJEZNIČAR - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:12,25:12,25:13)
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Ivan Radanović     delegat: Bojan Bardić
zapisničar: Ernesta Dubac                
 
13. kolo (7. travnja 2018., 8. travnja 2018.)
49. MOK ŽELJEZNIČAR - MOK BROD 3:0 (25:2,25:3,25:4)
1. sudac: Barbara Bogdanović     2. sudac: Ivan Radanović     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Anamaria Glasenhardt                
 
14. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
56. OK ZRINSKI NUŠTAR - MOK ŽELJEZNIČAR 2:3 (25:23,18:25,22:25,25:18,7:15)
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Mihaela Grbavica     delegat: Duško Živković
zapisničar: Gorana Stojanović                
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 21. lipnja 2018., 16,31
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) da bi se korisnicima prikazao prilagođeni sadržaj te su oni nužni za ispravan rad. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se