Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
MOK ŽELJEZNIČAR
Klub: MOK ŽELJEZNIČAR
Kategorija: seniori
Spol: muškarci
Odgovorna osoba: Barić Ivan
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Matej Krstanović tehničar
Srđan Jovanović libero, primač
Luka Mihajlović tehničar
Ivan Barić srednji bloker
Hrvoje Sučić primač
Daniel Stanković primač
Goran Stjepanović tehničar
Damir Pišćak primač
Borna Kovač srednji bloker
Fabijan Pospišil srednji bloker
Milenko Korica srednji bloker
Marko Drnasin dijagonala
Trener: Zvonimir Bogdanović
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ISTOK - seniori
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
4. OK VALPOVKA - MOK ŽELJEZNIČAR 0:3 (13:25,15:25,21:25)
1. sudac: Marin Šutalo     2. sudac: Lukrecija Šarić     delegat: Milan Zamaklar
 
2. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
7. MOK ŽELJEZNIČAR - MOK BROD subota, 20. listopada 2018. u 15,30
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Marin Šutalo     delegat: Anto Mijić
zapisničar: Matea Trampus                
 
3. kolo (27. listopada 2018., 27. listopada 2018.)
15. MOK MARSONIA - MOK ŽELJEZNIČAR termin nije određen
4. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
16. 0 - MOK ŽELJEZNIČAR -
5. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
25. MOK ŽELJEZNIČAR - MOK VUKOVAR termin nije određen
6. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
27. OK DONJI MIHOLJAC - MOK ŽELJEZNIČAR termin nije određen
7. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
34. MOK ŽELJEZNIČAR - MOK MURSA - OSIJEK II termin nije određen
8. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
38. OK SOKOL - MOK ŽELJEZNIČAR termin nije određen
9. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
43. MOK ŽELJEZNIČAR - OK ZRINSKI NUŠTAR termin nije određen
10. kolo
49. MOK ŽELJEZNIČAR - OK VALPOVKA termin nije određen
11. kolo
52. MOK BROD - MOK ŽELJEZNIČAR termin nije određen
12. kolo
60. MOK ŽELJEZNIČAR - MOK MARSONIA termin nije određen
13. kolo
61. MOK ŽELJEZNIČAR - 0 -
14. kolo
70. MOK VUKOVAR - MOK ŽELJEZNIČAR termin nije određen
15. kolo
72. MOK ŽELJEZNIČAR - OK DONJI MIHOLJAC termin nije određen
16. kolo
79. MOK MURSA - OSIJEK II - MOK ŽELJEZNIČAR termin nije određen
17. kolo
83. MOK ŽELJEZNIČAR - OK SOKOL termin nije određen
18. kolo
88. OK ZRINSKI NUŠTAR - MOK ŽELJEZNIČAR termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 19. listopada 2018., 17,40
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) da bi se korisnicima prikazao prilagođeni sadržaj te su oni nužni za ispravan rad. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se