Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK PETRINJA
  Klub: OK PETRINJA
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Odgovorna osoba: Anabela Kunert, tajnica - 098 / 959 92 62
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Katarina Jaić
Lara Vujčić
Lucija Fabac
Antonela Vardić
Ana-Maria Gacik
Ena Norković
Patricija Kranjajić
Iva Remeta
Nika Šoštarić
Leonarda Janjoš
Tihana Vujčić
Lucija Ružić
Helena Aščić
Inga Kunert
Jelena Aščić
Hana Radošević
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniorke
GRUPA - JUG
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
3. OK PETRINJA - OK OLIMPIK III 3:0 (25:14,25:12,25:16)
1. sudac: Luka Bišćan     2. sudac: Mirela Baltić     delegat: Rifet Sedić
 
2. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
7. OK GLINA - OK PETRINJA 0:3 (8:25,19:25,10:25)
1. sudac: Mirela Baltić     2. sudac: Amadea Jozelić     delegat: Rifet Sedić
 
3. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
10. OK PETRINJA - 0 -
4. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
16. OK DINAMO II - OK PETRINJA termin nije određen
5. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
17. OK PETRINJA - HAOK DUBRAVA termin nije određen
6. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
24. OK PETRINJA - HAOK MLADOST III termin nije određen
7. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
26. OK DARUVAR - OK PETRINJA termin nije određen
8. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
31. OK OLIMPIK III - OK PETRINJA termin nije određen
9. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
35. OK PETRINJA - OK GLINA termin nije određen
10. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
38. 0 - OK PETRINJA -
11. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
44. OK PETRINJA - OK DINAMO II termin nije određen
12. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
45. HAOK DUBRAVA - OK PETRINJA termin nije određen
13. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
52. HAOK MLADOST III - OK PETRINJA termin nije određen
14. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
54. OK PETRINJA - OK DARUVAR termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 22. listopada 2018., 6,18
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) da bi se korisnicima prikazao prilagođeni sadržaj te su oni nužni za ispravan rad. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se