Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II
  Klub: ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Odgovorna osoba: Danijel Mazur, 095 533 4977
 
3. SLAVONSKA LIGA - seniorke
GRUPA - B
1. kolo (7. listopada 2017., 8. listopada 2017.)
3. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - OK SLAVONSKI BROD 0:3 (9:25,14:25,7:25)
1. sudac: Svjetlana Šimić     2. sudac: Dora Ivanić     zapisničar: Josipa Mavretić
 
2. kolo (14. listopada 2017., 15. listopada 2017.)
9. ŽOK BILJE - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 3:0 (25:13,25:14,25:10)
1. sudac: Milenko Korica     2. sudac: Barbara Bogdanović     zapisničar: Biljana Lukić
 
3. kolo (21. listopada 2017., 22. listopada 2017.)
12. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:16,25:21,25:18)
1. sudac: Ernesta Dubac     2. sudac: Bruno Muha     zapisničar: Matea Trampus
 
4. kolo (4. studenog 2017., 5. studenog 2017.)
20. ŽOK OSIJEK IV - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 3:1 (29:27,25:20,13:25,25:12)
1. sudac: Dora Ivanić     2. sudac: Andrea Astaloš     zapisničar: Josipa Mavretić
 
5. kolo (11. studenog 2017., 12. studenog 2017.)
21. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - 0 -
6. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
30. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - ŽOK ENNA VUKOVAR III 3:2 (27:25,19:25,25:15,21:25,17:15)
1. sudac: Andrea Astaloš     2. sudac: Dora Barišić     zapisničar: Matea Žeravica
 
7. kolo (2. prosinca 2017., 3. prosinca 2017.)
32. OK LINGA II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 3:0 (25:11,25:22,25:15)
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Milenko Korica     zapisničar: Majda Bajramović
 
8. kolo (9. prosinca 2017., 10. prosinca 2017.)
39. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - ŽOK NAŠICE II 3:0 (25:19,25:16,25:20)
1. sudac: Valentina Hrastinski     2. sudac: Svjetlana Šimić     zapisničar: Josipa Mavretić
 
9. kolo (16. prosinca 2017., 17. prosinca 2017.)
43. OK BELIŠĆE II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 0:3 (18:25,20:25,18:25)
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Damir Horvat     zapisničar: Zdenko Glasovac
 
7 - 12 MJESTO
1. kolo (20. siječnja 2018., 21. siječnja 2018.)
3. ŽOK TENJA - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 3:2 (11:25,20:25,25:17,25:22,15:7)
1. sudac: Milenko Korica     2. sudac: Marin Šutalo     zapisničar: Majda Bajramović
 
2. kolo (27. siječnja 2018., 28. siječnja 2018.)
4. ŽOK ENNA VUKOVAR III - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 2:3 (25:16,15:25,25:13,17:25,13:15)
1. sudac: Milenko Korica     2. sudac: Marin Šutalo     zapisničar: Anamaria Glasenhardt
 
3. kolo (10. veljače 2018., 11. veljače 2018.)
9. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - ŽOK OSIJEK IV 3:1 (28:26,25:10,20:25,25:16)
1. sudac: Andrea Astaloš     2. sudac: Svjetlana Šimić     zapisničar: Ana-Marija Ćulap
 
4. kolo (17. veljače 2018., 18. veljače 2018.)
11. OK VALPOVKA - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 0:3 (7:25,19:25,20:25)
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Damir Horvat     zapisničar: Zdenko Glasovac
 
5. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
14. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - OK KOLONIJA II 2:3 (25:21,19:25,23:25,25:6,7:15)
1. sudac: Svjetlana Šimić     2. sudac: Vlatko Rakin     zapisničar: Josipa Mavretić
 
6. kolo (10. ožujka 2018., 11. ožujka 2018.)
18. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - ŽOK TENJA 3:0 (25:12,25:7,25:13)
1. sudac: Majda Bajramović     2. sudac: Svjetlana Šimić     zapisničar: Matea Alšić
 
7. kolo (17. ožujka 2018., 18. ožujka 2018.)
19. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - ŽOK ENNA VUKOVAR III 3:0 (25:17,25:17,25:16)
1. sudac: Milenko Korica     2. sudac: Josipa Mavretić     zapisničar: Julija Šaravanja
 
8. kolo (7. travnja 2018., 8. travnja 2018.)
24. ŽOK OSIJEK IV - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 0:3 (16:25,25:27,17:25)
1. sudac: Svjetlana Šimić     2. sudac: Andrea Astaloš     zapisničar: Julija Šaravanja
 
9. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
26. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - OK VALPOVKA 3:0 (25:9,25:20,25:6)
1. sudac: Majda Bajramović     2. sudac: Josipa Mavretić     zapisničar: Matea Alšić
 
10. kolo (28. travnja 2018., 29. travnja 2018.)
29. OK KOLONIJA II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 2:3 (25:19,18:25,20:25,25:19,6:15)
1. sudac: Antun Odobašić     2. sudac: Sara Radojičić     zapisničar: Ivana Kožul
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 16. kolovoza 2018., 20,11
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) da bi se korisnicima prikazao prilagođeni sadržaj te su oni nužni za ispravan rad. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se