Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
HAOK MLADOST III
  Klub: HAOK MLADOST
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Odgovorna osoba: Josipa Kovačević 099/ 4800 009
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Stella Paola Anić
Sara Omerso
Korina Štimac
Mirta Martić
Giorgia Fiorio
Noemi Maria Banović
Manuela Longin
Mia Ćutuk
Tara Goluža
Nina Jekić
Ema Čuček
Ines Dedeić
Kristina Blažanović
Rina Gašpić
Lea Ucović
Katarina Gajger
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniorke
GRUPA - JUG
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
4. HAOK MLADOST III - OK DARUVAR 3:1 (24:26,25:9,25:16,25:20)
1. sudac: Marin Maganić     2. sudac: Petra Vizner     delegat: Marijan Duka
 
2. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
6. OK OLIMPIK III - HAOK MLADOST III 0:3 (17:25,11:25,13:25)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Josipa Jugo     delegat: Vinko Dobrić
 
3. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
11. HAOK MLADOST III - OK GLINA termin nije određen
4. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
15. 0 - HAOK MLADOST III -
5. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
18. HAOK MLADOST III - OK DINAMO II termin nije određen
6. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
24. OK PETRINJA - HAOK MLADOST III termin nije određen
7. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
25. HAOK MLADOST III - HAOK DUBRAVA termin nije određen
8. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
32. OK DARUVAR - HAOK MLADOST III termin nije određen
9. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
34. HAOK MLADOST III - OK OLIMPIK III termin nije određen
10. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
39. OK GLINA - HAOK MLADOST III termin nije određen
11. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
43. HAOK MLADOST III - 0 -
12. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
46. OK DINAMO II - HAOK MLADOST III termin nije određen
13. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
52. HAOK MLADOST III - OK PETRINJA termin nije određen
14. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
53. HAOK DUBRAVA - HAOK MLADOST III termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 22. listopada 2018., 6,18
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) da bi se korisnicima prikazao prilagođeni sadržaj te su oni nužni za ispravan rad. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se