Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK OLIMPIK III
  Klub: OK OLIMPIK
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Odgovorna osoba: Dejan Blažek - tajnik kluba, 095 8346 683,
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Franka Zorić
Veronika Budimir
Dora Radočaj
Kyla Willems
Kaja Šola
Lorena Donaj
Lora Benković
Ana Grlić
Tea Ćaćić
Dora Kožinec
Leonarda Srdić
Paula Smetiško
Nika Ukalović
Ella Vitas
Mateja Jazvić
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniorke
GRUPA - JUG
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
3. OK PETRINJA - OK OLIMPIK III 3:0 (25:14,25:12,25:16)
1. sudac: Luka Bišćan     2. sudac: Mirela Baltić     delegat: Rifet Sedić
 
2. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
6. OK OLIMPIK III - HAOK MLADOST III 0:3 (17:25,11:25,13:25)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Josipa Jugo     delegat: Vinko Dobrić
 
3. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
12. OK DARUVAR - OK OLIMPIK III termin nije određen
4. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
13. HAOK DUBRAVA - OK OLIMPIK III termin nije određen
5. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
20. OK OLIMPIK III - OK GLINA termin nije određen
6. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
22. 0 - OK OLIMPIK III -
7. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
27. OK OLIMPIK III - OK DINAMO II termin nije određen
8. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
31. OK OLIMPIK III - OK PETRINJA termin nije određen
9. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
34. HAOK MLADOST III - OK OLIMPIK III termin nije određen
10. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
40. OK OLIMPIK III - OK DARUVAR termin nije određen
11. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
41. OK OLIMPIK III - HAOK DUBRAVA termin nije određen
12. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
48. OK GLINA - OK OLIMPIK III termin nije određen
13. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
50. OK OLIMPIK III - 0 -
14. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
55. OK DINAMO II - OK OLIMPIK III termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 22. listopada 2018., 6,18
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) da bi se korisnicima prikazao prilagođeni sadržaj te su oni nužni za ispravan rad. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se