Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK LINGA II
  Klub: OK LINGA
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Odgovorna osoba: Miodrag Grbavica - predsjednik
 
3. SLAVONSKA LIGA - seniorke
GRUPA - B
1. kolo (7. listopada 2017., 8. listopada 2017.)
5. OK LINGA II - ŽOK NAŠICE II 3:0 (25:19,25:17,25:16)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Andrea Astaloš     zapisničar: Ivona Majer
 
2. kolo (14. listopada 2017., 15. listopada 2017.)
7. OK BELIŠĆE II - OK LINGA II 0:3 (4:25,7:25,21:25)
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Damir Horvat     zapisničar: Zdenko Glasovac
 
3. kolo (21. listopada 2017., 22. listopada 2017.)
14. OK LINGA II - OK SLAVONSKI BROD 0:3 (17:25,18:25,13:25)
1. sudac: Lukrecija Šarić     2. sudac: Goran Kopić     zapisničar: Matea Alšić
 
4. kolo (4. studenog 2017., 5. studenog 2017.)
18. ŽOK BILJE - OK LINGA II 3:2 (25:18,25:19,23:25,12:25,16:14)
1. sudac: Maja Marić     2. sudac: Biljana Lukić     zapisničar: Dalma Hatvalić
 
5. kolo (11. studenog 2017., 12. studenog 2017.)
23. OK DONJI MIHOLJAC - OK LINGA II 0:3 (4:25,15:25,8:25)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Zvonko Kajunić     zapisničar: Zdenko Glasovac
 
6. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
29. ŽOK OSIJEK IV - OK LINGA II 0:3 (13:25,8:25,18:25)
1. sudac: Barbara Bogdanović     2. sudac: Dora Ivanić     zapisničar: Matea Alšić
 
7. kolo (2. prosinca 2017., 3. prosinca 2017.)
32. OK LINGA II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 3:0 (25:11,25:22,25:15)
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Milenko Korica     zapisničar: Majda Bajramović
 
8. kolo (9. prosinca 2017., 10. prosinca 2017.)
40. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK LINGA II 0:3 (14:25,15:25,22:25)
1. sudac: Svjetlana Šimić     2. sudac: Barbara Bogdanović     zapisničar: Matea Trampus
 
9. kolo (16. prosinca 2017., 17. prosinca 2017.)
41. OK LINGA II - 0 -
1 - 6 MJESTO
1. kolo (20. siječnja 2018., 21. siječnja 2018.)
1. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK LINGA II 3:0 (25:21,25:19,25:16)
1. sudac: Helena Šimunović     2. sudac: Marina Valentić     zapisničar: Filip Valentić
 
2. kolo (27. siječnja 2018., 28. siječnja 2018.)
4. OK LINGA II - OK SLAVONSKI BROD 1:3 (17:25,19:25,25:17,21:25)
1. sudac: Lukrecija Šarić     2. sudac: Svjetlana Šimić     zapisničar: Josipa Mavretić
 
3. kolo (10. veljače 2018., 11. veljače 2018.)
7. OK ČEPIN II - OK LINGA II 2:3 (22:25,16:25,25:17,25:21,8:15)
1. sudac: Ana Pavičić     2. sudac: Lukrecija Šarić     zapisničar: Monika Dugandžić
 
4. kolo (17. veljače 2018., 18. veljače 2018.)
10. OK LINGA II - ŽOK BILJE 3:1 (25:16,25:18,18:25,25:13)
1. sudac: Barbara Bogdanović     2. sudac: Andrea Astaloš     zapisničar: Matea Trampus
 
5. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
13. ŽOK VALLIS AUREA II - OK LINGA II 0:3 (14:25,18:25,16:25)
1. sudac: Helena Šimunović     2. sudac: Antonija Janček     zapisničar: Ruda Đurčević
 
6. kolo (10. ožujka 2018., 11. ožujka 2018.)
16. OK LINGA II - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 3:2 (20:25,22:25,25:19,25:15,15:10)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Ivan Radanović     zapisničar: Josipa Mavretić
 
7. kolo (17. ožujka 2018., 18. ožujka 2018.)
19. OK SLAVONSKI BROD - OK LINGA II 1:3 (25:23,13:25,22:25,15:25)
1. sudac: Sara Radojičić     2. sudac: Petar Jurić     zapisničar: Vedrana Mrvelj
 
8. kolo (7. travnja 2018., 8. travnja 2018.)
22. OK LINGA II - OK ČEPIN II 3:1 (25:23,12:25,25:15,25:17)
1. sudac: Barbara Bogdanović     2. sudac: Svjetlana Šimić     zapisničar: Mario Lovrić
 
9. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
25. ŽOK BILJE - OK LINGA II 0:3 (22:25,24:26,20:25)
1. sudac: Svjetlana Šimić     2. sudac: Andrea Astaloš     zapisničar: Ivona Majer
 
10. kolo (28. travnja 2018., 29. travnja 2018.)
28. OK LINGA II - ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:9,25:11,25:9)
1. sudac: Svjetlana Šimić     2. sudac: Ernesta Dubac     zapisničar: Mario Lovrić
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 16. kolovoza 2018., 20,11
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) da bi se korisnicima prikazao prilagođeni sadržaj te su oni nužni za ispravan rad. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se