Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK DONJI MIHOLJAC
  Klub: OK DONJI MIHOLJAC
Kategorija: seniori
Spol: muškarci
Odgovorna osoba: Tihomir Jarabek - predsjednik 098 / 9364 769
 
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - ISTOK - seniori
1. kolo (14. listopada 2017., 15. listopada 2017.)
3. MOK VUKOVAR - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:21,25:13,25:23)
1. sudac: Lukrecija Šarić     2. sudac: Svjetlana Šimić     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Julija Šaravanja                
 
2. kolo (21. listopada 2017., 22. listopada 2017.)
6. OK DONJI MIHOLJAC - MOK MURSA - OSIJEK II 1:3 (25:12,13:25,14:25,20:25)
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Damir Horvat     delegat: Željko Vučak
zapisničar: Stjepan Franjković                
 
3. kolo (4. studenog 2017., 5. studenog 2017.)
12. OK SOKOL - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:13,25:20,25:7)
1. sudac: Karlo Janček     2. sudac: Antonija Janček     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Goran Pilaš                
 
4. kolo (11. studenog 2017., 12. studenog 2017.)
13. MOK BROD - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:13,25:18,25:18)
1. sudac: Anka Glas     2. sudac: Ivana Kožul     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Doris Marić                
 
5. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
20. OK DONJI MIHOLJAC - MOK ŽELJEZNIČAR 0:3 (7:25,17:25,24:26)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Milan Zamaklar     delegat: Željko Vučak
zapisničar: Zvonko Kajunić                
 
6. kolo (2. prosinca 2017., 3. prosinca 2017.)
22. OK ZRINSKI NUŠTAR - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:8,25:19,25:11)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Matea Tomić     delegat: Bojan Bardić
zapisničar: Monika Dugandžić                
 
7. kolo (9. prosinca 2017., 10. prosinca 2017.)
27. OK DONJI MIHOLJAC - MOK MARSONIA 1:3 (13:25,17:25,25:20,12:25)
1. sudac: Marin Šutalo     2. sudac: Barbara Bogdanović     delegat: Željko Vučak
zapisničar: Matea Alšić                
 
8. kolo (10. veljače 2018., 11. veljače 2018.)
31. OK DONJI MIHOLJAC - MOK VUKOVAR 1:3 (18:25,27:25,21:25,19:25)
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Lukrecija Šarić     delegat: Anto Mijić
zapisničar: Zdenko Glasovac                
 
9. kolo (17. veljače 2018., 18. veljače 2018.)
34. MOK MURSA - OSIJEK II - OK DONJI MIHOLJAC 3:1 (25:12,22:25,25:20,25:19)
1. sudac: Andrea Astaloš     2. sudac: Barbara Bogdanović     delegat: Duško Živković
zapisničar: Matea Trampus                
 
10. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
40. OK DONJI MIHOLJAC - OK SOKOL 1:3 (11:25,28:26,17:25,14:25)
1. sudac: Ernesta Dubac     2. sudac: Barbara Bogdanović     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Matea Alšić                
 
11. kolo (10. ožujka 2018., 11. ožujka 2018.)
41. OK DONJI MIHOLJAC - MOK BROD 1:3 (17:25,21:25,26:24,16:25)
1. sudac: Barbara Bogdanović     2. sudac: Matea Alšić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Majda Bajramović                
 
12. kolo (17. ožujka 2018., 18. ožujka 2018.)
48. MOK ŽELJEZNIČAR - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:12,25:12,25:13)
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Ivan Radanović     delegat: Bojan Bardić
zapisničar: Ernesta Dubac                
 
13. kolo (7. travnja 2018., 8. travnja 2018.)
50. OK DONJI MIHOLJAC - OK ZRINSKI NUŠTAR 0:3 (21:25,16:25,15:25)
1. sudac: Ivan Radanović     2. sudac: Barbara Bogdanović     delegat: Željko Vučak
zapisničar: Anamaria Glasenhardt                
 
14. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
55. MOK MARSONIA - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:9,25:15,25:10)
1. sudac: Anka Glas     2. sudac: Antun Odobašić     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Doris Marić                
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 21. lipnja 2018., 16,31
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) da bi se korisnicima prikazao prilagođeni sadržaj te su oni nužni za ispravan rad. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se