Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
ŽOK TENJA
  Klub: ŽOK TENJA
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Odgovorna osoba: Žarko Markanović - predsjednik
 
3. SLAVONSKA LIGA - seniorke
GRUPA - A
1. kolo (14. listopada 2017., 15. listopada 2017.)
3. OK ĐAKOVO III - ŽOK TENJA 2:3 (25:20,25:23,17:25,24:26,3:15)
1. sudac: Svjetlana Šimić     2. sudac: Barbara Bogdanović     zapisničar: Matea Alšić
 
2. kolo (21. listopada 2017., 22. listopada 2017.)
6. ŽOK TENJA - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 1:3 (14:25,25:23,19:25,15:25)
1. sudac: Svjetlana Šimić     2. sudac: Ana Pavičić     zapisničar: Majda Bajramović
 
3. kolo (4. studenog 2017., 5. studenog 2017.)
12. OK VALPOVKA - ŽOK TENJA 3:1 (17:25,25:15,31:29,25:16)
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Ivanka Mihoci     zapisničar: Zdenko Glasovac
 
4. kolo (11. studenog 2017., 12. studenog 2017.)
13. OK KOLONIJA II - ŽOK TENJA 3:1 (25:21,22:25,25:14,25:16)
1. sudac: Josipa Babić     2. sudac: Ivana Kožul     zapisničar: Vedrana Mrvelj
 
5. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
20. ŽOK TENJA - OK ČEPIN II 1:3 (15:25,25:21,16:25,19:25)
1. sudac: Milenko Korica     2. sudac: Barbara Bogdanović     zapisničar: Matea Trampus
 
6. kolo (2. prosinca 2017., 3. prosinca 2017.)
22. ŽOK VINKOVCI III - ŽOK TENJA 0:3 (20:25,13:25,18:25)
1. sudac: Svjetlana Šimić     2. sudac: Ana-Marija Ćulap     zapisničar: Matea Trampus
 
7. kolo (9. prosinca 2017., 10. prosinca 2017.)
27. ŽOK TENJA - ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:19,25:17,25:0)
1. sudac: Andrea Astaloš     2. sudac: Barbara Bogdanović     zapisničar: Majda Bajramović
 
7 - 12 MJESTO
1. kolo (20. siječnja 2018., 21. siječnja 2018.)
3. ŽOK TENJA - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 3:2 (11:25,20:25,25:17,25:22,15:7)
1. sudac: Milenko Korica     2. sudac: Marin Šutalo     zapisničar: Majda Bajramović
 
2. kolo (27. siječnja 2018., 28. siječnja 2018.)
5. ŽOK OSIJEK IV - ŽOK TENJA 2:3 (14:25,15:25,25:23,25:13,9:15)
1. sudac: Svjetlana Šimić     2. sudac: Lukrecija Šarić     zapisničar: Ana-Marija Ćulap
 
3. kolo (10. veljače 2018., 11. veljače 2018.)
8. ŽOK TENJA - OK VALPOVKA 3:0 (25:9,25:18,25:11)
1. sudac: Milenko Korica     2. sudac: Marin Šutalo     zapisničar: Matea Trampus
 
4. kolo (17. veljače 2018., 18. veljače 2018.)
12. OK KOLONIJA II - ŽOK TENJA 3:1 (18:25,25:16,25:9,25:21)
1. sudac: Stella Jamer     2. sudac: Ivana Kožul     zapisničar: Doris Marić
 
5. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
13. ŽOK TENJA - ŽOK ENNA VUKOVAR III 0:3 (18:25,27:29,23:25)
1. sudac: Marin Šutalo     2. sudac: Milenko Korica     zapisničar: Matea Trampus
 
6. kolo (10. ožujka 2018., 11. ožujka 2018.)
18. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - ŽOK TENJA 3:0 (25:12,25:7,25:13)
1. sudac: Majda Bajramović     2. sudac: Svjetlana Šimić     zapisničar: Matea Alšić
 
7. kolo (17. ožujka 2018., 18. ožujka 2018.)
20. ŽOK TENJA - ŽOK OSIJEK IV 2:3 (18:25,17:25,25:22,25:23,9:15)
1. sudac: Svjetlana Šimić     2. sudac: Majda Bajramović     zapisničar: Matea Trampus
 
8. kolo (7. travnja 2018., 8. travnja 2018.)
23. OK VALPOVKA - ŽOK TENJA 2:3 (21:25,25:22,18:25,25:17,7:15)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Zvonko Kajunić     zapisničar: Zdenko Glasovac
 
9. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
27. ŽOK TENJA - OK KOLONIJA II 3:0 (25:13,25:11,25:13)
1. sudac: Majda Bajramović     2. sudac: Marin Šutalo     zapisničar: Matea Trampus
 
10. kolo (28. travnja 2018., 29. travnja 2018.)
28. ŽOK ENNA VUKOVAR III - ŽOK TENJA 2:3 (17:25,20:25,25:8,25:16,13:15)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Matea Tomić     zapisničar: Domagoj Vinković
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 16. kolovoza 2018., 20,11
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) da bi se korisnicima prikazao prilagođeni sadržaj te su oni nužni za ispravan rad. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se