Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK KOLONIJA II
  Klub: OK KOLONIJA
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Odgovorna osoba: Kruno Kozina - predsjednik
 
3. SLAVONSKA LIGA - seniorke
GRUPA - A
1. kolo (14. listopada 2017., 15. listopada 2017.)
1. ŽOK VINKOVCI III - OK KOLONIJA II 3:1 (25:17,12:25,25:10,25:13)
1. sudac: Zvonimir Tomić     2. sudac: Damir Pišćak     zapisničar: Gorana Stojanović
 
2. kolo (21. listopada 2017., 22. listopada 2017.)
5. OK KOLONIJA II - OK VALPOVKA 3:1 (25:13,25:23,13:25,25:12)
1. sudac: Sara Radojičić     2. sudac: Ivana Kožul     zapisničar: Vedrana Mrvelj
 
3. kolo (4. studenog 2017., 5. studenog 2017.)
9. ŽOK VALLIS AUREA II - OK KOLONIJA II 3:2 (25:19,25:16,15:25,18:25,15:12)
1. sudac: Antonija Janček     2. sudac: Ruda Đurčević     zapisničar: Goran Pilaš
 
4. kolo (11. studenog 2017., 12. studenog 2017.)
13. OK KOLONIJA II - ŽOK TENJA 3:1 (25:21,22:25,25:14,25:16)
1. sudac: Josipa Babić     2. sudac: Ivana Kožul     zapisničar: Vedrana Mrvelj
 
5. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
17. OK ĐAKOVO III - OK KOLONIJA II 2:3 (17:25,26:24,15:25,25:16,7:15)
1. sudac: Andrea Astaloš     2. sudac: Ernesta Dubac     zapisničar: Bruno Muha
 
6. kolo (2. prosinca 2017., 3. prosinca 2017.)
21. OK KOLONIJA II - OK ČEPIN II 0:3 (7:25,8:25,6:25)
1. sudac: Stella Jamer     2. sudac: Sara Radojičić     zapisničar: Doris Marić
 
7. kolo (9. prosinca 2017., 10. prosinca 2017.)
25. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK KOLONIJA II 3:0 (25:14,25:19,25:17)
1. sudac: Filip Valentić     2. sudac: Marina Valentić     zapisničar: Krešimir Kušenić
 
7 - 12 MJESTO
1. kolo (20. siječnja 2018., 21. siječnja 2018.)
2. OK KOLONIJA II - ŽOK OSIJEK IV 3:2 (25:23,25:21,21:25,20:25,15:7)
1. sudac: Dominik Glas     2. sudac: Stella Jamer     zapisničar: Petar Jurić
 
2. kolo (27. siječnja 2018., 28. siječnja 2018.)
6. OK VALPOVKA - OK KOLONIJA II 0:3 (11:25,23:25,23:25)
1. sudac: Milan Zamaklar     2. sudac: Svjetlana Šimić     zapisničar: Matea Alšić
 
3. kolo (10. veljače 2018., 11. veljače 2018.)
7. OK KOLONIJA II - ŽOK ENNA VUKOVAR III 3:0 (25:16,25:16,25:12)
1. sudac: Stella Jamer     2. sudac: Antun Odobašić     zapisničar: Doris Marić
 
4. kolo (17. veljače 2018., 18. veljače 2018.)
12. OK KOLONIJA II - ŽOK TENJA 3:1 (18:25,25:16,25:9,25:21)
1. sudac: Stella Jamer     2. sudac: Ivana Kožul     zapisničar: Doris Marić
 
5. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
14. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - OK KOLONIJA II 2:3 (25:21,19:25,23:25,25:6,7:15)
1. sudac: Svjetlana Šimić     2. sudac: Vlatko Rakin     zapisničar: Josipa Mavretić
 
6. kolo (10. ožujka 2018., 11. ožujka 2018.)
17. ŽOK OSIJEK IV - OK KOLONIJA II 3:1 (25:21,19:25,25:22,25:6)
1. sudac: Marin Šutalo     2. sudac: Andrea Astaloš     zapisničar: Mario Lovrić
 
7. kolo (17. ožujka 2018., 18. ožujka 2018.)
21. OK KOLONIJA II - OK VALPOVKA 3:1 (16:25,25:15,25:18,25:14)
1. sudac: Stella Jamer     2. sudac: Ivana Kožul     zapisničar: Vedrana Mrvelj
 
8. kolo (7. travnja 2018., 8. travnja 2018.)
22. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK KOLONIJA II 3:0 (26:24,25:19,25:17)
1. sudac: Zvonimir Tomić     2. sudac: Damir Pišćak     zapisničar: Domagoj Vinković
 
9. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
27. ŽOK TENJA - OK KOLONIJA II 3:0 (25:13,25:11,25:13)
1. sudac: Majda Bajramović     2. sudac: Marin Šutalo     zapisničar: Matea Trampus
 
10. kolo (28. travnja 2018., 29. travnja 2018.)
29. OK KOLONIJA II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 2:3 (25:19,18:25,20:25,25:19,6:15)
1. sudac: Antun Odobašić     2. sudac: Sara Radojičić     zapisničar: Ivana Kožul
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 16. kolovoza 2018., 20,11
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) da bi se korisnicima prikazao prilagođeni sadržaj te su oni nužni za ispravan rad. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se