Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
ŽOK NOVA GRADIŠKA II
  Klub: ŽOK NOVA GRADIŠKA
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Odgovorna osoba: Damir Runjaš 091/ 5167 489 ili Vesna Valentić Runjaš 091/ 549 7070
 
3. SLAVONSKA LIGA - seniorke
GRUPA - A
1. kolo (14. listopada 2017., 15. listopada 2017.)
4. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK VALPOVKA 3:0 (25:11,25:17,25:16)
1. sudac: Helena Šimunović     2. sudac: Marina Valentić     zapisničar: Filip Valentić
 
2. kolo (21. listopada 2017., 22. listopada 2017.)
6. ŽOK TENJA - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 1:3 (14:25,25:23,19:25,15:25)
1. sudac: Svjetlana Šimić     2. sudac: Ana Pavičić     zapisničar: Majda Bajramović
 
3. kolo (4. studenog 2017., 5. studenog 2017.)
11. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK ČEPIN II 3:0 (25:11,25:12,25:16)
1. sudac: Helena Šimunović     2. sudac: Filip Valentić     zapisničar: Marina Valentić
 
4. kolo (11. studenog 2017., 12. studenog 2017.)
15. ŽOK VINKOVCI III - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 0:3 (4:25,13:25,13:25)
1. sudac: Damir Pišćak     zapisničar: Matea Tomić        
 
5. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
18. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:12,25:19,25:17)
1. sudac: Helena Šimunović     2. sudac: Marina Valentić     zapisničar: Filip Valentić
 
6. kolo (2. prosinca 2017., 3. prosinca 2017.)
24. OK ĐAKOVO III - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 0:3 (7:25,16:25,10:25)
1. sudac: Marija Batrnek     2. sudac: Dora Barišić     zapisničar: Lara Dugandžić
 
7. kolo (9. prosinca 2017., 10. prosinca 2017.)
25. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK KOLONIJA II 3:0 (25:14,25:19,25:17)
1. sudac: Filip Valentić     2. sudac: Marina Valentić     zapisničar: Krešimir Kušenić
 
1 - 6 MJESTO
1. kolo (20. siječnja 2018., 21. siječnja 2018.)
1. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK LINGA II 3:0 (25:21,25:19,25:16)
1. sudac: Helena Šimunović     2. sudac: Marina Valentić     zapisničar: Filip Valentić
 
2. kolo (27. siječnja 2018., 28. siječnja 2018.)
6. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK ČEPIN II 3:0 (25:18,26:24,25:15)
1. sudac: Filip Valentić     2. sudac: Helena Šimunović     zapisničar: Marina Valentić
 
3. kolo (10. veljače 2018., 11. veljače 2018.)
8. ŽOK VALLIS AUREA II - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 0:3 (20:25,11:25,18:25)
1. sudac: Helena Šimunović     2. sudac: Ruda Đurčević     zapisničar: Goran Pilaš
 
4. kolo (17. veljače 2018., 18. veljače 2018.)
11. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK SLAVONSKI BROD 3:0 (25:17,26:24,25:22)
1. sudac: Marina Valentić     2. sudac: Filip Valentić     zapisničar: Helena Šimunović
 
5. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
15. ŽOK BILJE - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 3:1 (25:17,20:25,25:22,25:13)
1. sudac: Maja Marić     2. sudac: Biljana Lukić     zapisničar: Dalma Hatvalić
 
6. kolo (10. ožujka 2018., 11. ožujka 2018.)
16. OK LINGA II - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 3:2 (20:25,22:25,25:19,25:15,15:10)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Ivan Radanović     zapisničar: Josipa Mavretić
 
7. kolo (17. ožujka 2018., 18. ožujka 2018.)
21. OK ČEPIN II - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 3:2 (25:11,25:11,22:25,17:25,15:13)
1. sudac: Milenko Korica     2. sudac: Monika Dugandžić     zapisničar: Julija Šaravanja
 
8. kolo (7. travnja 2018., 8. travnja 2018.)
23. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:18,25:7,25:7)
1. sudac: Helena Šimunović     2. sudac: Marina Valentić     zapisničar: Filip Valentić
 
9. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
26. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 0:3 (8:25,19:25,21:25)
1. sudac: Dominik Glas     2. sudac: Stella Jamer     zapisničar: Doris Marić
 
10. kolo (28. travnja 2018., 29. travnja 2018.)
30. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - ŽOK BILJE 3:0 (bez borbe)
1. sudac: Filip Valentić     2. sudac: Helena Šimunović     zapisničar: Marina Valentić
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 16. kolovoza 2018., 20,11
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) da bi se korisnicima prikazao prilagođeni sadržaj te su oni nužni za ispravan rad. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se