Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
ŽOK VALLIS AUREA II
  Klub: ŽOK VALLIS AUREA
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Odgovorna osoba: Goran Pilaš - tajnik, 098/ 9290 357
 
3. SLAVONSKA LIGA - seniorke
GRUPA - A
1. kolo (14. listopada 2017., 15. listopada 2017.)
2. ŽOK VALLIS AUREA II - OK ČEPIN II 1:3 (17:25,21:25,25:17,18:25)
1. sudac: Helena Šimunović     2. sudac: Antonija Janček     zapisničar: Marina Valentić
 
2. kolo (21. listopada 2017., 22. listopada 2017.)
8. ŽOK VINKOVCI III - ŽOK VALLIS AUREA II 1:3 (25:14,10:25,16:25,12:25)
1. sudac: Zvonimir Tomić     2. sudac: Matea Tomić     zapisničar: Gorana Stojanović
 
3. kolo (4. studenog 2017., 5. studenog 2017.)
9. ŽOK VALLIS AUREA II - OK KOLONIJA II 3:2 (25:19,25:16,15:25,18:25,15:12)
1. sudac: Antonija Janček     2. sudac: Ruda Đurčević     zapisničar: Goran Pilaš
 
4. kolo (11. studenog 2017., 12. studenog 2017.)
16. ŽOK VALLIS AUREA II - OK ĐAKOVO III 3:0 (25:19,25:14,25:14)
1. sudac: Antonija Janček     2. sudac: Ana Đurčević     zapisničar: Goran Pilaš
 
5. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
18. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:12,25:19,25:17)
1. sudac: Helena Šimunović     2. sudac: Marina Valentić     zapisničar: Filip Valentić
 
6. kolo (2. prosinca 2017., 3. prosinca 2017.)
23. ŽOK VALLIS AUREA II - OK VALPOVKA 3:1 (10:25,25:14,25:17,25:11)
1. sudac: Helena Šimunović     2. sudac: Antonija Janček     zapisničar: Ana Đurčević
 
7. kolo (9. prosinca 2017., 10. prosinca 2017.)
27. ŽOK TENJA - ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:19,25:17,25:0)
1. sudac: Andrea Astaloš     2. sudac: Barbara Bogdanović     zapisničar: Majda Bajramović
 
1 - 6 MJESTO
1. kolo (20. siječnja 2018., 21. siječnja 2018.)
3. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:10,25:20,25:22)
1. sudac: Sara Radojičić     2. sudac: Josipa Babić     zapisničar: Ivana Kožul
 
2. kolo (27. siječnja 2018., 28. siječnja 2018.)
5. ŽOK BILJE - ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:19,25:18,25:12)
1. sudac: Maja Marić     2. sudac: Biljana Lukić     zapisničar: Dalma Hatvalić
 
3. kolo (10. veljače 2018., 11. veljače 2018.)
8. ŽOK VALLIS AUREA II - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 0:3 (20:25,11:25,18:25)
1. sudac: Helena Šimunović     2. sudac: Ruda Đurčević     zapisničar: Goran Pilaš
 
4. kolo (17. veljače 2018., 18. veljače 2018.)
12. OK ČEPIN II - ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:14,25:15,25:14)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Dora Ivanić     zapisničar: Julija Šaravanja
 
5. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
13. ŽOK VALLIS AUREA II - OK LINGA II 0:3 (14:25,18:25,16:25)
1. sudac: Helena Šimunović     2. sudac: Antonija Janček     zapisničar: Ruda Đurčević
 
6. kolo (10. ožujka 2018., 11. ožujka 2018.)
18. ŽOK VALLIS AUREA II - OK SLAVONSKI BROD 0:3 (4:25,12:25,23:25)
1. sudac: Helena Šimunović     2. sudac: Antonija Janček     zapisničar: Ruda Đurčević
 
7. kolo (17. ožujka 2018., 18. ožujka 2018.)
20. ŽOK VALLIS AUREA II - ŽOK BILJE 1:3 (25:23,17:25,23:25,15:25)
1. sudac: Helena Šimunović     2. sudac: Antonija Janček     zapisničar: Ruda Đurčević
 
8. kolo (7. travnja 2018., 8. travnja 2018.)
23. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:18,25:7,25:7)
1. sudac: Helena Šimunović     2. sudac: Marina Valentić     zapisničar: Filip Valentić
 
9. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
27. ŽOK VALLIS AUREA II - OK ČEPIN II 0:3 (12:25,15:25,9:25)
1. sudac: Antonija Janček     2. sudac: Ruda Đurčević     zapisničar: Goran Pilaš
 
10. kolo (28. travnja 2018., 29. travnja 2018.)
28. OK LINGA II - ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:9,25:11,25:9)
1. sudac: Svjetlana Šimić     2. sudac: Ernesta Dubac     zapisničar: Mario Lovrić
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 16. kolovoza 2018., 20,11
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) da bi se korisnicima prikazao prilagođeni sadržaj te su oni nužni za ispravan rad. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se