Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
ŽOK ENNA VUKOVAR III
  Klub: ŽOK ENNA VUKOVAR
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Odgovorna osoba: Saša Banovak - 095 442 52 80
 
3. SLAVONSKA LIGA - seniorke
GRUPA - B
1. kolo (7. listopada 2017., 8. listopada 2017.)
4. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK BELIŠĆE II 2:3 (25:19,25:18,18:25,21:25,9:15)
1. sudac: Ernesta Dubac     2. sudac: Vlatko Rakin     zapisničar: Mario Lovrić
 
2. kolo (14. listopada 2017., 15. listopada 2017.)
8. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK ENNA VUKOVAR III 3:0 (25:14,25:4,25:17)
1. sudac: Antun Odobašić     2. sudac: Josipa Babić     zapisničar: Ivana Kožul
 
3. kolo (21. listopada 2017., 22. listopada 2017.)
13. ŽOK ENNA VUKOVAR III - ŽOK BILJE 0:3 (13:25,12:25,7:25)
1. sudac: Milenko Korica     2. sudac: Svjetlana Šimić     zapisničar: Mario Lovrić
 
4. kolo (4. studenog 2017., 5. studenog 2017.)
19. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK ENNA VUKOVAR III 1:3 (8:25,20:25,27:25,12:25)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Zvonko Kajunić     zapisničar: Stjepan Franjković
 
5. kolo (11. studenog 2017., 12. studenog 2017.)
22. ŽOK ENNA VUKOVAR III - ŽOK OSIJEK IV 3:1 (25:17,21:25,25:21,25:13)
1. sudac: Zvonimir Tomić     2. sudac: Ana Pavičić     zapisničar: Valentina Hrastinski
 
6. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
30. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - ŽOK ENNA VUKOVAR III 3:2 (27:25,19:25,25:15,21:25,17:15)
1. sudac: Andrea Astaloš     2. sudac: Dora Barišić     zapisničar: Matea Žeravica
 
7. kolo (2. prosinca 2017., 3. prosinca 2017.)
31. ŽOK ENNA VUKOVAR III - 0 -
8. kolo (9. prosinca 2017., 10. prosinca 2017.)
40. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK LINGA II 0:3 (14:25,15:25,22:25)
1. sudac: Svjetlana Šimić     2. sudac: Barbara Bogdanović     zapisničar: Matea Trampus
 
9. kolo (16. prosinca 2017., 17. prosinca 2017.)
42. ŽOK NAŠICE II - ŽOK ENNA VUKOVAR III 3:1 (25:16,25:16,15:25,25:22)
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Zdenko Glasovac     zapisničar: Željko Vučak
 
7 - 12 MJESTO
1. kolo (20. siječnja 2018., 21. siječnja 2018.)
1. OK VALPOVKA - ŽOK ENNA VUKOVAR III 3:1 (13:25,25:18,25:18,25:10)
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Svjetlana Šimić     zapisničar: Zdenko Glasovac
 
2. kolo (27. siječnja 2018., 28. siječnja 2018.)
4. ŽOK ENNA VUKOVAR III - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 2:3 (25:16,15:25,25:13,17:25,13:15)
1. sudac: Milenko Korica     2. sudac: Marin Šutalo     zapisničar: Anamaria Glasenhardt
 
3. kolo (10. veljače 2018., 11. veljače 2018.)
7. OK KOLONIJA II - ŽOK ENNA VUKOVAR III 3:0 (25:16,25:16,25:12)
1. sudac: Stella Jamer     2. sudac: Antun Odobašić     zapisničar: Doris Marić
 
4. kolo (17. veljače 2018., 18. veljače 2018.)
10. ŽOK ENNA VUKOVAR III - ŽOK OSIJEK IV 0:3 (13:25,19:25,13:25)
1. sudac: Zvonimir Tomić     2. sudac: Damir Pišćak     zapisničar: Domagoj Vinković
 
5. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
13. ŽOK TENJA - ŽOK ENNA VUKOVAR III 0:3 (18:25,27:29,23:25)
1. sudac: Marin Šutalo     2. sudac: Milenko Korica     zapisničar: Matea Trampus
 
6. kolo (10. ožujka 2018., 11. ožujka 2018.)
16. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK VALPOVKA 3:0 (25:23,25:11,25:21)
1. sudac: Matea Tomić     zapisničar: Domagoj Vinković        
 
7. kolo (17. ožujka 2018., 18. ožujka 2018.)
19. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - ŽOK ENNA VUKOVAR III 3:0 (25:17,25:17,25:16)
1. sudac: Milenko Korica     2. sudac: Josipa Mavretić     zapisničar: Julija Šaravanja
 
8. kolo (7. travnja 2018., 8. travnja 2018.)
22. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK KOLONIJA II 3:0 (26:24,25:19,25:17)
1. sudac: Zvonimir Tomić     2. sudac: Damir Pišćak     zapisničar: Domagoj Vinković
 
9. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
25. ŽOK OSIJEK IV - ŽOK ENNA VUKOVAR III 1:3 (13:25,25:15,20:25,24:26)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Lukrecija Šarić     zapisničar: Julija Šaravanja
 
10. kolo (28. travnja 2018., 29. travnja 2018.)
28. ŽOK ENNA VUKOVAR III - ŽOK TENJA 2:3 (17:25,20:25,25:8,25:16,13:15)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Matea Tomić     zapisničar: Domagoj Vinković
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 16. kolovoza 2018., 20,11
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) da bi se korisnicima prikazao prilagođeni sadržaj te su oni nužni za ispravan rad. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se