Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK OLIMPIK II
  Klub: OK OLIMPIK
Dvorane: OŠ grof Janko Drašković, ŠSD Trnsko, SD Sutinska Vrela
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Odgovorna osoba: Dejan Blažek - tajnik kluba, 095 8346 683,
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Marija Glavović
Tea Bilogrević
Marina Grozdanić
Mikela Vodopija
Mare Paleka
Karla Milinković
Matea Radić
Tena Ditrih
Lucija Marić
Anamarija Milas
Ema Pavić
Iva Ciglar
Patricia Kiš
Petra Brlas
Lucija Radoš
Laura Huzjak
Larisa Beganović
Dora Butković
Marta Vitek
Matea Cvetković
 
1. B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
GRUPA - SJEVER
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
4. OK NOVI ZAGREB - OK OLIMPIK II 3:1 (25:17,23:25,25:5,25:16)
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Jelena Bjelanović     delegat: Zoran Rajčević
 
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
9. OK OLIMPIK II - OK DON BOSCO 0:3 (20:25,19:25,10:25)
1. sudac: Dominik Raca     2. sudac: Mila Erak     delegat: Vinko Dobrić
 
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
17. OK SISAK - OK OLIMPIK II 2:3 (32:30,24:26,25:20,25:27,13:15)
1. sudac: Dino Gojačić     2. sudac: Ana Marija Radošević     delegat: Fikret Bajrić
 
4. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
20. OK OLIMPIK II - OK NEBO termin nije određen
5. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
30. ŽOK VRBOVEC - OK OLIMPIK II termin nije određen
6. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
31. OK MEDVEŠČAK - OK OLIMPIK II termin nije određen
7. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
42. OK OLIMPIK II - OK VELIKA GORICA termin nije određen
8. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
44. ŽOK KAŠTEL - OK OLIMPIK II termin nije određen
9. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
53. OK OLIMPIK II - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
10. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
57. HAOK MLADOST II - OK OLIMPIK II termin nije određen
11. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
64. OK OLIMPIK II - OK KARLOVAC termin nije određen
12. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
70. OK OLIMPIK II - OK NOVI ZAGREB termin nije određen
13. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
75. OK DON BOSCO - OK OLIMPIK II termin nije određen
14. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
83. OK OLIMPIK II - OK SISAK termin nije određen
15. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
86. OK NEBO - OK OLIMPIK II termin nije određen
16. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
96. OK OLIMPIK II - ŽOK VRBOVEC termin nije određen
17. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
97. OK OLIMPIK II - OK MEDVEŠČAK termin nije određen
18. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
108. OK VELIKA GORICA - OK OLIMPIK II termin nije određen
19. kolo (23. ožujka 2019., 24. ožujka 2019.)
110. OK OLIMPIK II - ŽOK KAŠTEL termin nije određen
20. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
119. OK KITRO VARAŽDIN - OK OLIMPIK II termin nije određen
21. kolo (6. travnja 2019., 7. travnja 2019.)
123. OK OLIMPIK II - HAOK MLADOST II termin nije određen
22. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
130. OK KARLOVAC - OK OLIMPIK II termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 22. listopada 2018., 6,18
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) da bi se korisnicima prikazao prilagođeni sadržaj te su oni nužni za ispravan rad. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se