Hrvatska odbojkaška natjecanja
PREGLED DELEGACIJA  
 

   

pregled utakmica po regijama
pregled utakmica po županijama
SUPERLIGA - seniorke
Prvi dio natjecanja
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
9. OK POREČ - OK KAŠTELA CEMEX termin nije određen
10. HAOK RIJEKA CO - HAOK MLADOST termin nije određen
11. OK MARINA KAŠTELA - ŽOK ENNA VUKOVAR termin nije određen
12. OK OLIMPIK - OK BRDA termin nije određen
SUPERLIGA - seniori
Prvi dio natjecanja
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
4. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - HAOK MLADOST odgođeno
1. sudac: Milan Rajković     2. sudac: Goran Brozić     delegat: Ivan Delić
 
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
9. OKM CENTROMETAL - OK ROVINJ termin nije određen
10. MOK RIJEKA - MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
11. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK SPLIT termin nije određen
12. HAOK MLADOST - OK SISAK termin nije određen
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
Prvi dio natjecanja
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
9. ŽOK NOVA GRADIŠKA - OK KOSTRENA termin nije određen
10. ŽOK DRENOVA - ŽOK OSIJEK termin nije određen
11. OK ZADAR - OK SPLIT termin nije određen
12. ŽOK AZENA VELIKA GORICA - OK DINAMO termin nije određen
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniori
Prvi dio natjecanja
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
8. OK ZADAR - OK MEDICINAR TRNJE termin nije određen
9. OK ŠIBENIK 91 - OK CROATIA termin nije određen
1. B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
GRUPA - SJEVER
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
13. HAOK MLADOST II - OK MEDVEŠČAK termin nije određen
14. OK KARLOVAC - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
15. OK NOVI ZAGREB - ŽOK KAŠTEL termin nije određen
16. OK DON BOSCO - OK VELIKA GORICA termin nije određen
17. OK SISAK - OK OLIMPIK II termin nije određen
18. OK NEBO - ŽOK VRBOVEC termin nije određen
GRUPA - JUG
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
3. ŽOK TROGIR - OK ZADAR II odgođeno
1. sudac: Krešimir Bujas     2. sudac: Dinko Ninić     delegat: Zoran Kozić
 
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
14. ŽOK TROGIR - ŽOK DUBROVNIK termin nije određen
15. OK MAKARSKA - OK NOVA MOKOŠICA termin nije određen
16. OK SPLIT II - OK ZADAR II termin nije određen
17. OK BRDA II - OK SOLIN termin nije određen
GRUPA - ZAPAD
2. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
7. OK UMAG - OK MATULJI 2004 termin nije određen
8. OK PULA - ŽOK PAZIN termin nije određen
9. OK POREČ II - OK VELI VRH termin nije određen
10. ŽOK ROCKWOOL - OK GROBNIČAN termin nije određen
GRUPA - ISTOK
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
3. OK LINGA - OK POSAVINA BROD odgođeno
2. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
5. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - ŽOK VINKOVCI termin nije određen
6. OK POSAVINA BROD - ŽOK VALLIS AUREA termin nije određen
7. OK KOLONIJA - OK LINGA termin nije određen
8. ŽOK OSIJEK II - OK BELIŠĆE termin nije određen
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ISTOK - seniorke
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
4. ŽOK VITEZ 11 - OK ČEPIN odgođeno
5. ŽOK ENNA VUKOVAR II - OK AGROTEHNIKA odgođeno
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
9. ŽOK OSIJEK III - OK ĐAKOVO odgođeno
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
12. OK ĐAKOVO - OK VALPOVKA termin nije određen
13. ŽOK VITEZ 11 - ŽOK OSIJEK III termin nije određen
14. ŽOK ENNA VUKOVAR II - ŽOK NAŠICE termin nije određen
15. OK AGROTEHNIKA - OK ČEPIN subota, 20. listopada 2018. u 11,00
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ISTOK - seniori
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
3. OK ZRINSKI NUŠTAR - MOK VUKOVAR odgođeno
2. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
7. MOK ŽELJEZNIČAR - MOK BROD subota, 20. listopada 2018. u 15,30
8. MOK VUKOVAR - OK VALPOVKA termin nije određen
9. OK DONJI MIHOLJAC - OK ZRINSKI NUŠTAR termin nije određen
10. MOK MURSA - OSIJEK II - OK SOKOL subota, 20. listopada 2018. u 17,30
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA JUG - seniorke
1. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
1. OK SPLIT III - OK KAŠTELA CEMEX II termin nije određen
2. ŽOK DUBROVNIK II - OK KAŠTEL LUKŠIĆ termin nije određen
3. OK BIBINJE - ŽOK ŠIBENIK termin nije određen
4. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK NOVALJA termin nije određen
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniorke
GRUPA - SJEVER
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
2. OK KITRO VARAŽDIN II - OK BRCKO odgođeno
GRUPA - JUG
2. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
5. HAOK DUBRAVA - OK DARUVAR termin nije određen
6. OK OLIMPIK III - HAOK MLADOST III termin nije određen
7. OK GLINA - OK PETRINJA termin nije određen
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniori
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
3. OK SHEEFT - OK SISAK II utorak, 16. listopada 2018. u 21,30
1. sudac: Jelena Bjelanović     2. sudac: Marko Antolić     delegat: Marijan Duka
 
2. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
6. OK MEDICINAR TRNJE II - HAOK MLADOST II termin nije određen
7. OK PETRINJA - OK GORICA termin nije određen
8. OK SISAK II - OK QUIRIN SISAK termin nije određen
9. OK KARLOVAC - OK SHEEFT termin nije određen
10. OK DARUVAR - MOK ČAZMA termin nije određen
3. SLAVONSKA LIGA - seniorke
GRUPA - B
2. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
5. OK ĐAKOVO II - ŽOK VALLIS AUREA II termin nije određen
6. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II termin nije određen
7. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK VINKOVCI III termin nije određen
8. ŽOK OSIJEK IV - OK LINGA II nedjelja, 21. listopada 2018. u 16,30
GRUPA - A
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
3. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK KOLONIJA II odgođeno
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
9. OK AGROTEHNIKA II - ŽOK ENNA VUKOVAR III četvrtak, 18. listopada 2018. u 15,00
1. sudac: Julija Šaravanja     2. sudac: Anamaria Glasenhardt     zapisničar: Andrea Astaloš
 
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
12. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK ČEPIN II termin nije određen
13. OK OSIJEK JUG 2 - OK AGROTEHNIKA II nedjelja, 21. listopada 2018. u 12,00
14. ŽOK NAŠICE II - OK KOLONIJA II termin nije određen
15. OK LINGA III - ŽOK BARANJA nedjelja, 21. listopada 2018. u 18,30
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 15. listopada 2018., 11,00
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) da bi se korisnicima prikazao prilagođeni sadržaj te su oni nužni za ispravan rad. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se